Błędy
współczesności

Wesprzyj nas i odbierz wyjątkowy e-book

Dowiedz się więcej
Przewiń w dół
E-book - Błędy współczesności

Nauczanie Kościoła jest niezmienne!


„Błędy współczesności”, to niezwykłe dzieło stanowiące doskonałą odtrutkę na zamęt panujący w naszych czasach. Jaka jest tej odtrutki receptura? To prawda zawarta w odwiecznym i niezmiennym nauczaniu Kościoła, atakowanym dziś ze wszystkich stron – również przez katolików.

Ten unikatowy zbiór tekstów, zredagowany przez doktora Marcina Jendrzejczaka, to pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Oto swoista mapa wskazująca nam ścieżkę mądrości i wiary – wyznaczoną przed wiekami przez Ojców i Doktorów Kościoła, a dziś ukrytą za zasłoną chaosu…

Nie zwlekaj i odbierz e-book już dziś! Wystarczy wypełnić formularz.

Odbierz e-book

Dr Marcin Jendrzejczak


Urodzony w 1986 roku katolik, redaktor i publicysta PCh24.pl. W 2010 roku uzyskał dyplom z nauk politycznych w Colegium Civitas w Warszawie. W 2013 roku obronił doktorat z historii myśli politycznej na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Autor licznych artykułów na temat polityki, obyczajów, wiary i życia Kościoła, w tym unikatowego cyklu „Błędy współczesności” – publikowanego w odcinkach na portalu PCh24.pl.

Dr Marcin Jendrzejczak

Wesprzyj nas i odbierz
unikatowy e-book za darmo


Ta publikacja nie powstałaby bez zaangażowania naszych Czytelników. Finansowe wsparcie naszych Przyjaciół ma ogromne znaczenie. Już od siedmiu lat portal PCh24.pl – redagowany przez katolików i dla katolików – dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych Darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością. Wesprzyj nas i zostań Przyjacielem Prawej Strony Internetu.

Każda złotówka przekazana
na portal PCh24.pl to:

Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci.

PCh24 TV – wywiady, wideo-felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki.

Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu.

O portalu PCh24.pl


Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję, czyli budzić sumienia Polaków poprzez nieustanne głoszenie prawdy. Budzić sumienia Polaków, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna.

Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków – zarówno w kraju jak i za granicą.

Wesprzyj portal
Płatności obsługuje: TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Alior Bank mBank PKO Bank Polski PayPal
i wiele innych.