Błędy
współczesności

Wesprzyj nas i odbierz wyjątkowy e-book

Dowiedz się więcej
E-book - Błędy współczesności

Nauczanie Kościoła jest niezmienne!


„Błędy współczesności”, to niezwykłe dzieło stanowiące doskonałą odtrutkę na zamęt panujący w naszych czasach. Jaka jest tej odtrutki receptura? To prawda zawarta w odwiecznym i niezmiennym nauczaniu Kościoła, atakowanym dziś ze wszystkich stron – również przez katolików.

Ten unikatowy zbiór tekstów, zredagowany przez doktora Marcina Jendrzejczaka, to pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Oto swoista mapa wskazująca nam ścieżkę mądrości i wiary – wyznaczoną przed wiekami przez Ojców i Doktorów Kościoła, a dziś ukrytą za zasłoną chaosu…

Nie zwlekaj i odbierz e-book już dziś! Wystarczy wypełnić formularz.

Odbierz e-book

Dr Marcin Jendrzejczak


Urodzony w 1986 roku katolik, redaktor i publicysta PCh24.pl. W 2010 roku uzyskał dyplom z nauk politycznych w Colegium Civitas w Warszawie. W 2013 roku obronił doktorat z historii myśli politycznej na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Autor licznych artykułów na temat polityki, obyczajów, wiary i życia Kościoła, w tym unikatowego cyklu „Błędy współczesności” – publikowanego w odcinkach na portalu PCh24.pl.

Dr Marcin Jendrzejczak
W ostatnim czasie wsparcia udzielili:
Dariusz O. – 20zł

Wesprzyj nas i odbierz
unikatowy e-book za darmo

Ta publikacja nie powstałaby bez zaangażowania naszych Czytelników. Finansowe wsparcie naszych Przyjaciół ma ogromne znaczenie. Już od siedmiu lat portal PCh24.pl – redagowany przez katolików i dla katolików – dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych Darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością. Wesprzyj nas i zostań Przyjacielem Prawej Strony Internetu.

Każda złotówka przekazana
na portal PCh24.pl to:

Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci.

PCh TV – wywiady, wideo-felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki.

Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu.

O portalu PCh24.pl


Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję. Budzić sumienia Polaków, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna.

Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków, zarówno w naszym kraju, jak i tych, którzy przebywają obecnie na emigracji.

Wesprzyj portal
Płatności obsługuje: TPay
Tutaj zapłacisz przez:
Pekao ING Alior Bank mBank PKO Bank Polski PayPal
i wiele innych.