DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Węgry: koncern Coca-Cola przygotował kampanię z udziałem homoseksualistów

Węgry: koncern Coca-Cola przygotował kampanię z udziałem homoseksualistów
Fot. pixabay.com/Pixabay License

Najnowsze reklamy napojów koncernu Coca Cola wywołują oburzenie polityków i opinii publicznej na Węgrzech. Kampania oprócz samych produktów promuje homoseksualizm. Na plakatach można znaleźć hasła nawiązujące do haseł LGBT: „zero uprzedzeń”.

 

Kampania koncernu Coca-Cola na Węgrzech jest związana z rozpoczynającym się we środę festiwalem Sziget Festival, którego tegoroczne hasło to: „Love Revolution”. Na plakatach promujących najbardziej znany napój gazowany na świecie można znaleźć homoseksualne pary. Kampania ma za zadanie ukazywać homoseksualizm w pozytywnym świetle. Bardzo dobrze wpisuje się w tezy promowane przez ruch LGBT o „prawie do miłości” dla każdego, niezależnie od upodobań seksualnych.

 

Kampanię i „zamieszanie” wokół niej skomentował przedstawiciel koncernu. Podkreślił, że na Sziget Festival przyjedzie pół miliona ludzi z całego świata. Dodał, że kampania Coca-Coli przypomina podstawowe zasady wielonarodowej organizacji w USA. „Wierzymy, że zarówno heteroseksualiści jak i homoseksualiści, mają prawo kochać osobę, którą chcą i tak jak chcą” – napisano w oświadczeniu koncernu.

 

Ostentacyjna promocja homoseksualizmu wywołała dezaprobatę wśród polityków, a także samych Węgrów. Protesty są na tyle znaczące, że niektórzy politycy zachęcają do bojkotu napojów koncernu. Głównym hasłem kampanii jest: „zero cukru, zero uprzedzeń”. Nawiązuje ono wprost do samego produktu Coca-Coli, który jest pozbawiony wartości energetycznej, a także do jednego z haseł promowanych przez ruch LGBT.

 

O bojkocie produktów powiedział m.in. Istvan Boldog, ważny polityk partii Fidesz. „Loby homoseksualne oblega Budapeszt, nie pozostawiając miejsca, aby tego uniknąć” – mówił z kolei Pesti Sracok. Warto przypomnieć, że marszałek węgierskiego parlamentu powiedział kilka miesięcy temu, że adopcja dzieci przez homoseksualistów jest równoznaczna z „pedofilią w sensie moralnym”.

 

 

Źródło: Reuters.com

WMa

 

 


DATA: 2019-08-05 20:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Następny wstrętny i niezdrowy napój ląduje w koszu. Poradzę sobie bez Coca Coli. A tak w ogóle, co w tym całym "prawie do miłości" oznacza słowo "miłość"? Czy jest ono aby na pewno znaczeniowo tożsame z najważniejszą cnotą w życiu człowieka? Czy może raczej jest zamiennikiem do słowa "seks"?
ponad 1 rok temu / Czytelniczka
 
Kochać w ich mnienaniu znaczy uprawiać sodomię... Zaiste degrengolada semantyczna stała się pandemią. Przerażające otumanienie.
ponad 1 rok temu / Jacek
 
Poczytajcie sobie w necie: >Śmierć zamknięta w puszce
ponad 1 rok temu / Ewa
 
Co ma współnego odrdzewiacz wspólnego z homoseksualizmem? Jak mawia prof. Chodakiewicz "wesołkowie wolą kakao".
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
Lubię ten napój na problemy żołądkowe. Ale nic więcej.
ponad 1 rok temu / marcin
 
Chciałabym zwrócić uwagę, że w Coca-Coli Zero cukier zastępuje rakotwórczy aspartam. Widzę, że Coca-Cola promuje śmierć nie tylko w wymiarze fizycznym, ale i duchowym. Po prostu Zero wartości.
ponad 1 rok temu / kid
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.