DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2018 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Ważny niemiecki polityk chce ograniczyć pomoc finansową dla imigrantów

Ważny niemiecki polityk chce ograniczyć pomoc finansową dla imigrantów
Fot. REUTERS / Michael Buholzer / FORUM

Markus Blume, sekretarz generalny niemieckiej CSU powiedział, że należy ograniczyć pomoc finansową dla imigrantów. Jego zdaniem pieniądze wypłacane jako zapomogi, w dużej części trafiają do krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, gdzie otrzymują je rodziny imigrantów. Polityk jest również zdania, że trzeba zmniejszyć liczbę migracji do Niemiec.

 

W niedzielnym wywiadzie dla „Welt am Sonntag”, Markus Blume powiedział, że Niemcy musza zdecydowanie ograniczyć liczbę migracji, a co za tym idzie, trzeba zmniejszyć atrakcyjność kraju. Remedium na kryzys migracyjny ma być ograniczenie pomocy finansowej kierowanej do przybyszów z krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Polityk zwraca uwagę, że zasiłki przekazywane imigrantom trafiają do ich rodzin za granicą i nie są wydawane w Niemczech.

 

– Znaczna część tych pieniędzy nie jest wydawana zgodnie z przeznaczeniem, gdyż jest wysyłana przez migrantów do ich krajów pochodzenia i musimy z tym skończyć – powiedział sekretarz generalny rządzącej CSU.

 

Markus Blume powiedział również, że w przyszłości Niemieckie prawo będzie bardziej restrykcyjne w kwestii tzw. łączenia rodzin. Podkreślił, że taka możliwość będzie występowała tylko w przypadku konieczności pomocy humanitarnej.

 

Co ciekawe, entuzjastyczny w kwestii imigracji nie jest także Detlef Scheele. Polityk SPD co prawda nie zamierza ograniczać wsparcia finansowego, ale powiedział, że aby przyspieszyć poziom integracji, imigranci przyjeżdżający do Niemiec muszą wcześniej nauczyć się języka niemieckiego. „Powinni mieć także kwalifikacje uznane za granicą, jeszcze zanim znajdą się w naszym kraju” – dodał.

 

 

Źródło: TVP Info, welt.de

WMa

 

 

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana


DATA: 2018-07-23 16:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przypominam że Hitler został wybrany demokratycznie, czyli Hitler to owoc twojego ukochanego systemu :)
5 miesięcy temu / do ale kwik
 
Zdrajcą Niemiec to był idol AfD Hitler. Wywołał razem ze Stalinem idolem Putina najgorszą wojnę w historii świata.
5 miesięcy temu / ala wilk
 
Politycy z AFD skierowali do sądu pozew przeciwko Merkel o zdradę stanu w polityce migracyjnej.
5 miesięcy temu / info
 
Nie wiem, ale może to wszystko to lipa i zasłona dymna. W Bawarii idą na jesień wybory do Landtagu i CSU, a więc bawarska partia, boi się utraty głosów na rzecz Alternatywy dla Niemiec, dlatego być może rzucają takie propozycje, aby uspokoić wyborców, którzy mają coraz bardziej dość tego całego lewackiego multikulti. Prawdopodobnie jeżeli manewr się uda i ludzie wybiorą jak trzeba, to po wyborach agenda Merkel będzie realizowana nadal na podwójnym gazie. Łączenie rodzin, kolejne kontyngenty tak zwanych uchodźców, nadal na oścież otwarte granice, bez żadnych dokumentów, wystarczy tylko krzyknąć AZYL. Przecież CSU cały czas współrządzi jako koalicjant CDU Merkelowej i co?
5 miesięcy temu / Neptun
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.