DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do pani Twardowskiej. Też mam takie skojarzenie, tym bardziej, że dawni masoni spotykali się własnie w karczmach.
ponad 3 lata temu / weronikasiedleckaop.pl
 
Ta karczma Rzym się nazywa! Jakby co apartamenty papieskie zwolnione, Franciszkiem opiekuje się niesławny pupil prałat Battista Ricca,prefekt Domu Św. Marty, dyrektor tzw. Banku Watykańskiego - ten sam o którego pytali Franciszka dziennikarze na pokładzie samolotu i wtedy kiedy powiedział : "kim jestem aby sądzić? (w kontekscie homoseksualizmu prałata Ricca). To było w czerwcu 2013r.w drodze z Rio, a dziś Franciszek ma się bardzo dobrze jak widać, prefekt napewno spełnia wszystkie potrzeby czcigodnego, że tak powiem goscia, no cóż franciszek wg mnie jest zapowiedzianym atychrystem. Bóg dopełni Swego dzieła, miejmy nadzieję jak najszybciej abyśmy już dłużej nie cierpieli z tego wyuzdania i faryzeizmu , niesprawiedliwości i fałszywych nauczycieli. Marana Tha, przyjdź Panie i nie zwlekaj!
ponad 3 lata temu / pani Twardowska
 
Oczywiście że są odstępcy wśród kardynałów ,ale bądźmy spokojni papież Franciszek jest wiernym uczniem Chrystusa , poczytajcie sobie jego wypowiedzi dotyczące Boga , ten człowiek pragnie dobra Kościoła (choć w sprawach pozateologicznych nie zawsze ma rację)i na tym synodzie to się potwierdzi , żadnych zmian doktrynalnych nie będzie..
ponad 3 lata temu / Matt
 
Skandal i zaprzaństwo. Jedna osoba zawłaszczyła sobie prawo do autorytatywnego sterowania historią! I jeszcze tak manipuluje resztę osób, aby myślały, że mają coś do powiedzenia podczas gdy w rzeczywistości karty zostały już rozdane. Chwała Bogu za papieża Benedykta, że żyje i ma się dobrze, aby przypomnieć ludziom bożym "ludu mój, wyjdźcie z niej!". Kościół się ostoi, ale w postaci reszty. Nigdzie Chrystus nie powiedział, że Watykan się ostoi. Elita watykańska idzie prosto na potępienie. Franciszku Fałszywy Proroku, zapowiedziany w Księdze Apokalipsy - masz ostatnią szansę na opamiętanie!
ponad 3 lata temu / Mu-min
 
Do PM. Jedni atakują Kościół i Ewangelię, a drudzy ,,histeryzują,, i całe szczęście, że owa ,,histeria,, jest dość powszechna.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Ludzie mają prawo wiedzieć, co się dzieje podczas obrad. Tylko masoneria myśli inaczej. Herezja gorsza od schizmy. Jaki byłby obecnie Kościół Katolicki, gdyby go nie opuścił heretyk Luter i zmieniał go od środka, tak jak to czyni spora, bardzo duża, część współczesnej hierarchii.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Nie wierzę w wasze "rewelacje". Papież pozostanie wierny nauce Kościoła. Histeryzujecie.
ponad 3 lata temu / PM
 
Jak pisze w swojej książce "The Rigging of a Vatican Synod?" Edward Pentin, na zeszłorocznym synodzie większość uczestników bardzo mocno przeciwstawiła się temu, by nie publikować sprawozdań z grup roboczych, a jedynie ich streszczenia. Kard. Pell miał walnąć w stół i powiedzieć, że ludzie mają prawo wiedzieć, co mówią ich biskupi. Na sali zrobiła się wrzawa i, co ciekawe, protestowali nie tylko ortodoksyjni biskupi. Po kilku minutach Baldisseri musiał ustąpić. Mogłoby się więc wydawać, że sprawa została wyjaśniona i załatwiona, ale jak widać, publikowanie sprawozdań jest kierownictwu synodu przeciwko rodzinie bardzo nie na rękę i teraz już na wstępie zadbali, żeby do tego nie dopuścić.
ponad 3 lata temu / Witalis
 
Proponuję ostrożnie wyrażać swoje opinie. Jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo. Sytuacja jest poważna, ale Kościół wcześniej wychodził już z takich sytuacji obronną ręką, umacniając się jeszcze. Poczekajmy na wyniki synodu.
ponad 3 lata temu / Krzysztof
 
Polecam orędzia Mari Bożego Miłosierdzia to wszystko się sprawdza...trzeba bardzo uważać na obecnego szefa Watykanu bo Papieżem jest B16...
ponad 3 lata temu / Dawid1991
 
Wypowiedzi Franciszka jakos dziwnie rozmijaja sie z dzialaniem.Wybor skandalisty Forte i mianowanie go sekretarzem,zaakceptowanie skladu komisji,zas wczesniejsze tez byly niezdecydowane brzmiace... za a nawet przeciw...To tak jakby abp. byli zli i to oni podejma taka zamiane Synodu w Sodome.Ogromne rozzalenie mam w sercu.
ponad 3 lata temu / potato
 
Wygląda na to, że trzeba być gotowym na bycie "schizmatykiem". Tylko kto będzie w takim razie Papieżem skoro Benedykt XVI żyje? I pewnie dlatego żyje.
ponad 3 lata temu / ma
 
To jest synod? To jakaś kpina! Czyli wszystko farsa.
ponad 3 lata temu / Jacek
 
SVII i consilium bis. Masoneria zarządzająca kościelnym posłuszeństwem. Po ludzku Kościół jest przegrany.
ponad 3 lata temu / Leo
 
Bergoglio w USA miał prywatne spotkanie z parą homoseksualną https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/10/02/bergoglio-w-usa-mial-prywatne-spotkanie-z-para-homoseksualna/
ponad 3 lata temu / Dawid1991
 
Papieski dokument synodalny jest już przygotowany przez grupę jezuitów, aby umożliwić komunię dla rozwiedzionych i innych z LGBT https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/10/01/papieski-dokument-synodalny-jest-juz-przygotowany-przez-grupe-jezuitow-aby-umozliwic-komunie-dla-rozwiedzionych-i-innych-z-lgbt/
ponad 3 lata temu / Dawid1991
 
My to od dawna wiemy.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.