DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To proste... 1 Tesaloniczan 5:3 się spełnia.
4 miesiące temu / Majki
 
w ciemnościach odkorkowują szampana...
5 miesięcy temu / mizar
 
zgroza !!! Panie, ratuj nas ! Nie zwlekaj !
5 miesięcy temu / T.Powszechny je
 
Jakbym czytała Bensona ...
5 miesięcy temu / MariaPietrzak
 
Braterstwo liberalnych "katolików" z innowiercami, poganami jest potrzebne tym pierwszym do przekształcania Kościoła.
5 miesięcy temu / M.
 
to są gorzkie owoce dialogu międzyreligijnego po svII
5 miesięcy temu / tradcat
 
Hipokryzja. O braterstwie wewnątrz Kościoła katolickiego cisza. Ale cóż, jeżeli bogiem staje się radość, której głos ma doprowadzić do braterstwa to nie ma co się dziwić, że PRAWDA staje się przeszkodą.
5 miesięcy temu / Ajot
 
Owoc przepotężnego soboru, w którym wolność religijna funkcjonuje jako prawo obywatelskie.
5 miesięcy temu / Sal
 
Dokument o Braterstwie Ludzkim? Bracia spod znaku kielni i węgielnicy mogą być dumni ze swych watykańskich adeptów!
5 miesięcy temu / Karol
 
dotarło że Jezus przyjdzie powtórnie jak ludzkość będzie jednością tylko to się nie stanie bo podpiszą jakiś papier ,to musi się stać naturalnie a na razie jest znowu nawrót do podziałów
5 miesięcy temu / klik
 
CZyżby 3 tajemnica fatimska zaczęła się spełniać?
5 miesięcy temu / A.G.
 
A gdzie Ewangelia? Gdzie braterstwo katolików? Kościół się tak rozwinął że zapomniał o misji podstawowe. Masoni zwyciezyliscie. Do czasu. Przyjdzie Sąd Boży na szczęście.
5 miesięcy temu / a
 
Ktoś nam szykuje nową ponadreligijną i ogólnoświatową religię. Jednym słowem syf. Jak biskup Rzymu to podpisze to będzie nieciekawie. Nie będzie tolerancji dla wrogów tolerancji.
5 miesięcy temu / emk
 
Jakie to smutne, że portal PCH 24, uważający się za portal katolicki cenzuruje mój komentarz tylko dlatego, że ośmieliłam się wspomnieć o II Wojnie Światowej i o dziesiątek milionów jej ofiar.
5 miesięcy temu / Maria
 
Ewangelia: ,,Bramy piekielne go nie przemogą" Mt 16, 13-19. Za tym spokojnie Bracia i Siostry. Niech synowie Szatana spotykają się gdzie chcą, kiedy chcą i z kim chcą. Nawet w ,,odpluskwionym" domu Marty. Kościół Chrystusowy jest wieczny. Chrystus śmierć zwyciężył i nas odkupił. I tego nikt i nic nie zmieni. I chwała Mu za to. Króluj nam Chryste!
5 miesięcy temu / Maria
 
11 września wspominamy atak terrorystów w 2001 r.na Nowy Jork . A dziś dowiadujemy się, że 11 .09.2019 r. w Domu Św. Marty spotkali się Najwyżsi "Oświeceni" budujący NOWY PORZĄDEK ŚWIATA bez Pana Boga w Trójcy Jedynego przy poparciu postępowego Biskupa Rzymu Bergollio. Zbieżność dat jak widzimy jest NIEPRZYPADKOWA. TO, że innowiercy i poganie NIE WIEDZĄ , że pokój bez Pana Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego jest NIEMOŻLIWY to oczywiste. Dlatego należy im sie katecheza i wezwanie do NAWRÓCENIA. Zdumiewa jednak , że hierarchowie Kościoła tego NIE WIEDZĄ i BAGATELIZUJĄ, co może wskazywać na utratę przez nich wiary i WSPÓŁUDZIAŁ w manipulacjach politycznych. Jak widzimy protesty ze strony środowisk i autorytetów katolickich NIE ROBIĄ WRAŻENIA na kościelnych notablach. Dlatego warto bić na alarm obwieszczając ZDRADĘ zamiast udawać, że się nie rozumie i trwać w FAŁSZYWEJ POKORZE.
5 miesięcy temu / iskierka
 
11 września 1683r. pod Wiedniem zaczął energicznie działać międzynarodowy komitet "na rzecz pokoju światowego i wspólnego współżycia". Pracom przewodniczył Jan III Sobieski. 12 września komitet wykonał zamierzony cel - bracia muzułmanie zostali w ogromnej większości przekonani do pokojowego współżycia.
5 miesięcy temu / Emil M.
 
Czas się wypełnia
5 miesięcy temu / zyx
 
Zlekceważono inne wielkie wyznania.Gdzie są przedstawiciele buddyzmu i hinduizmu,gdzie syberyjscy szamani,gdzie wyznawcy Manitou?A świstak siedzi i te sreberka...zaś przepowiednia o innym sztandarze łopoczącym na Watykanie coraz bliżej spełnienia.Główny lokator szeroko otwarł bramy i idzie w układy,zaś przeciwnik cichcem,cichcem zdobywa to co tysiąc lat było nie do zdobycia.To chińskie życzenie obyś żył w ciekawych czasach mocno nas dotyka.I ono powinno też być wzięte pod uwagę przez ten komitet od braterstwa.Jak braterstwo,to braterstwo,również pod względem przysłów i przypowieści z całego świata.Coraz bardziej są denerwujące te pomysły papieskie,jego wypowiedzi i kiwanie rączką miast błogosławić.Wierni chcą słuchać Słowa Bożego,nie opowiadania o przyrodzie,węglu,równości tego co równe być nie może,praw jakiś zwierzątek i innych tym podobnych dyrdymałów.
5 miesięcy temu / dzwonek
 
Nie ma czegoś takiego jak nauczanie papieża. Jest nauczanie Kościoła Powszechnego. Modlitwa z heretykami czy poganami jest herezją.
5 miesięcy temu / q
 
Architekci braterstwa, czy może jednak murarze? Obstawiam to drugie.
5 miesięcy temu / M.
 
Do ,,mamas"- Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje - Ed­mund Burke
5 miesięcy temu / Maria
 
Każdy się modlił do swojego boga a Pan Bóg w Trójcy jedyny powiedział: "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną".
5 miesięcy temu / Ireneusz
 
Nowy Świat nowa religia antychryst nadchodzi
5 miesięcy temu / X
 
Braterstwo ,architekci ,wszyscy razem kazdy po swojemu czyli jak.. zorganizawany chaos?,czy bedzie potem wspolna swiatynia i czyje to bedzie mistyczne cialo w koncu no i kto mialby siedziec tam na tronie? czyz to ten nowy piekny kosciol bez Boga i Chrystusa o ktorym ostatnio mowil Kard. Muller?
5 miesięcy temu / Nick
 
krótko i na temat: w dniu zamachu na papieża Jana Pawła II, miało powstać Komitet ds Rodziny, coś prorockiego od Boga w dniu 11 XI powstaje komitet ds braterstwa - twór masonerii tzw projekt wieża Babel, tak jak ten śmieszny zamach na WTC, coś od człowieka.
5 miesięcy temu / axe
 
Naracać niewiernch i nieść Słowo Boże wszystkim Narodom a nie organizować kolejne plenum KC, jak za czasów głebokiej komuny. A z ustaleń takiego plenum nigdy nic dobrego się zadziało.
5 miesięcy temu / 123
 
Demon szaleje w Kościele
5 miesięcy temu / smutne
 
1Ts 5:1  A o czasach i porach, bracia, nie potrzebujecie, aby wam pisano.  1Ts 5:2  Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy.  1Ts 5:3  Bo gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo ? wtedy przyjdzie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie ujdą.
5 miesięcy temu / Tolek
 
No i co ma zrobić zwykły szary katolik? Jeśli nie zaufa papieżowi to może iść do piekła bo odrzucił nauczanie papieża, jesli mu zaufa tez może iść do piekła bo to co proponuje papież wydaje sie być co najmniej dziwne jeśli nie heretyckie. Osobiście proponuję robić swoje i jak najmniej zawracać sobie głowę i czas sprawami polityki i wielkiego świata. ja odpowiem za swoje czyny a papierz za swoje.
5 miesięcy temu / mamas
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.