DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jakieś źródło? Bo wszedłem na Washington Times i jedyne krytyczne co widzę o Covidzie to artykuły krytykujące "social distancing" i lockdown.
7 dni temu / Rob
 
Wirus zabija osoby w podeszłym wieku,obciążone dodatkowymi chorobami.Media zrobiły co trzeba,by generować zyski,więc zabiły resztę społeczeństwa
17 dni temu / Jabja
 
Nikt nie zmarł na koronawirusa. Ile są warte testy wykazał prezydent Tanzanii.
19 dni temu / jacekkkkkk
 
Wypisujecie totalne bzdury...Mało waszym zdaniem zmarło ludzi?
20 dni temu / Jackson
 
słuchając ludzi młodych którzy mieli pecha a których ten wirus dopadł to z ich wypowiedzi wynika że ten wirus panuje i jest bardzo uciążliwy ponieważ bardzo utrudnia oddychanie mi się wydaje że gazeta prubuje uspokoić społeczeństwo i nakłonić do ożywienia gospodarki oraz naturalnej selekcji ludności z czym po nie kąd się zgadzam
21 dni temu / Jan
 
"NASI" globaliści powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za ZASTRASZANIE,STRESOWANIE LUDZI,PODUPADŁE BIZNESY, ZA WPROWADZANIE W BŁĄD,ZA SZERZENIE NIEPRAWDY.
22 dni temu / MAX
 
Routers wskazuje drogę Jak co 2 news dot wirusów znaczy pompują. Ja 30 lat handluje maskami i rekawiczkami wiem dzięki temu kiedy kupować: taka rada biznesową a prxepracowalismy w wojskowe 4 tzw epidemie
22 dni temu / Pajac Wojskowy
 
Prosze podac link do artykuly gazety, na ktora autor powoluje parokrotnie. Dzieki
23 dni temu / Marcin-bala
 
To kłamstwo i manipulacja.
24 dni temu / Anna
 
Pierwsza sprawa jest taka że model pierwotny był zakładany bez obostrzeń i zamknięć, stąd taka duża korekta i samego modelu i śmiertelności - co było powodem dla którego autor tego FELIETONU został słusznie wyśmiany. Druga sprawa - to co, we Włoszech co roku w sezonie grypy wysiadają szpitale i ludzie w domach umierają bo nie ma miejsc w szpitalach i dostępnych lekarzy? Oh gdyby tylko znali błyskotliwe przemyślenia felietonisty Washington Times to potraktowali by to jak zwykłą grypę i umilknęlibyśmy tej całej sytuacji - co nie? Żenujące.
25 dni temu / Idonrcareanyway
 
Właśnie zastanawiające jest to, że rzekomy wirus rozpoczął się w Polsce w czasie kiedy Prezydent przeznaczył większą pulę pieniędzy na media a dokładniej na TVP niż na onkologię, więc o co w tym wszystkim chodzi? Pewnie prawda wyjdzie nie długo na jaw. Byleby szybko społeczeństwo się otrzaslo.
25 dni temu / Media
 
O pomyślną sesję, dalszą pracę zarobkową, opłacenie całych studiów,o godną, pracę dla siostry, zdrowie, o wyleczenie jelit i żołądka, o otrzymanie pozwolenia na pobyt za granicą, w intencjach krewnych i o błogosławieństwo Boże dla nich i dla mnie.O pomyślne rozwiązanie problemu z zatokami brata, uzdrowienie ucha brata, uwolnienie od nieprzyzwoitych stron i znajomości, załatwienie spraw spadkowych, i związanych z dokumentami. Bóg zapłać!
26 dni temu / Aneta
 
Ale zond przeznaczyl 3biliony dolarow na media zamiast na polepszenie gospodarki a co zoatalo schowane wskarpety nie powiedza oszustwo-medialne, czemu by wprowadzic panike
26 dni temu / Szogun9
 
Drogi Pawle z Maryland, zechciej jeszcze się zorientować i nam donieść czy owe kostnice są czymkolwiek zapełnione, podobnie jak niektóre szpitale w UK... : A, i warto się jeszcze może zorientować czy funeral homes obserwują 'wzmożony ruch' bo na przykład w Polsce spadł od 20 do 40%... : Dasz nam znać, please, co truly słychać w Maryland, will ya? :
27 dni temu / fiatvoluntastua
 
Może to i zwykła grypa, ale jak 20 lat mieszkam w Maryland to nie widziałem żeby miejscowe lodowisko bylo przerabiane na kostnice. Mieszkam na przedmiesciach Waszyngtonu i to nie jest najciężej dotknięty region.
28 dni temu / Pawel
 
Artykuł mówi o danych, badaniach itp, ale nigdzie nie ma wzmianki o ich źródłach. W teście oryginalnym również.
28 dni temu / Maciek
 
To nie media. Media to narzędzie w ręku polityków. Ich należy pociągać do odpowiedzialności.
28 dni temu / Wszystko wiem
 
Ciekawe - 70 ty.s do końca sierpnia ... dziś 6 maja jest ponad 72 tyś ...
28 dni temu / Mumin
 
Głupoty pisane w USA i potem przenoszone do Polski. Pani która pisała oryginalny artykuł jest głównie zapraszana do FOX i innych kanałów związanych z republikanami. Propaganda. Proponuje sięgać dalej niż takie artykuły i się dowiedzieć co ta pani ma za uszami.
29 dni temu / Kolocz
 
Kfras, wszystko jest w Washington times tylko po angielsku, wystarczy wpisać w przeglądarke Washington times covid19. Ja prawie od samego początku wiem że ten wirus to jedna wielka ściema. Teraz to już chyba wszystkie gazety o tym piszą.
29 dni temu / Carolina
 
https://www.washingtontimes.com/news/2020/apr/28/coronavirus-hype-biggest-political-hoax-in-history/ podaję link, bez problemu znalazłam
29 dni temu / konstancja
 
"Wyrwij z domu zęby krat! Zerwij maseczkę, połam bat!"
29 dni temu / 888
 
Dajcie proszę link do artykułu, na który się powołujecie. Przeszukałem uważnie stronę Washington Times I nigdzie takiego artykułu nie ma. Wręcz przeciwnie, jest kilkanaście artykułów zaprzeczających temu, o czym piszecie... Fake news anyone?
29 dni temu / Maciek
 
Niestety brak takiego artykułu na Washington Times. Informacja do redaktora: jeśli poddajecie źródło to podajcie dokładny artykuł. W tym momencie kompletnie nie ufam temu co tu napisaliście.
29 dni temu / Kfras
 
gdyby to był Washington Post to może, ale to jest Washington Times; trochę jakbyście cytowali samych siebie
29 dni temu / ekhm
 
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wiarygodności tego artykułu i danych, to niech zapisze sobie na kartce dane podawane na paskach w TVP Info albo TVN 24, przypomni sobie naukę o procentach - szkoła podstawowa - i sobie samodzielnie policzy: procent śmiertelności wśród oficjalnie zarażonych dane zaniżone i w stosunku do wszystkich mieszkańców Polski. Od razu podpowiem, że ta druga wartość jest statystycznie pomijalna.
29 dni temu / Republikanin
 
Kto pamięta ceremonię otwarcia czy zamknięcia, nie mam pewności, olimpiady Londyn 2012? Stadion wypełniony szpitalnymi łóżkami, pielęgniarki że strzykawkami, dekoracje imitujące wirusy... To było przerażające wampiryczne przedstawienie. W Wuhan 2019 nie było żołnierzy brytyjskich.
29 dni temu / pam
 
@dobrowolny- ale przywaliles z tym Bosakiem jako zbawcą narodowym- możesz isc na śmierć, kozi synu!!
29 dni temu / Ironia
 
Panie nick2 - na stronie washingtonpost w kategorii most popular na pierwszym miejscu.
30 dni temu / Wojtek
 
Istotą problemu jest stwierdzenie ile osób w danej populacji przybyło infekcję koronawirusem. Na tej podstawie można obliczyć rzeczywistą śmiertelność. Dane są sprzeczne. Faktem jednak niezaprzeczalnym jest wzrost liczby zmarłych w danym czasie w niektórych obszarach świata np w Lombardii. O ile komuś jeszcze wierzymy.
30 dni temu / raf
 
Wywołali i ukoronowali wirusa ponieważ nierozerwalnie będzie się kojarzył ze wszelkimi zmianami jakie następują.
30 dni temu / km
 
wciąź i nadal jesteśmy karmieni kłamstwami i niezatapialną glupotą, robią to media czyli oddani kłamstwu przkupni dziennikarze Dlaczego prawda o "pandemii" jest tak bezczelnie blokowana!? Kto to wreszcie przerwie.
30 dni temu / Zbigniew Wysock
 
link do artykułu: https://www.washingtontimes.com/news/2020/apr/28/covid-19-turning-out-to-be-huge-hoax-perpetrated-b/
30 dni temu / alf
 
APEL RZADOWY OCALENIA NASZEGO TO SZCZEPIC SZCZEOIC WSZYSTKICH
30 dni temu / olek
 
Można link to tego artykułu, bo na stronie washingtontimes.com nie mogę go znaleść
30 dni temu / nick 2
 
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to tylko pokazówka na co sobie władza może pozwolić. Obawiam się, że dadzą sobie wcisnąć tzw. szczepionkę na koronawirusa i wtedy dopiero zaczną się ich problemy zdrowotne. Nie po to zainteresowani szczepieniami ludzkości są Gejts czy Soros zwolennicy ograniczania populacji świata, aby ta szczepionka mogła komukolwiek na cokolwiek pomóc.
30 dni temu / nino
 
Ludzie Kochani, Czas wyjść na ulice i masowo pokojowo zacząć się domagać swych praw zagwarantoeanych w konstytucji. Inaczej nic się nie zmieni. W stanie wojennym też dopiero masowe demonstracje coś zmieniły. A potem komisja parlamentarna musi zbadać ten obłęd i winni muszą stanąć przed sądem!
30 dni temu / Jacek
 
A my sobie popiszemy ja zresztą też już nie raz i co z tego. Oni dalej robią swoje, załatwiają nas jak to się mówi bez kitu i możemy im naplumtać. Na tym się kończy, do następnego pisania.
30 dni temu / Johnny
 
Poproszę o link do oryginału
30 dni temu / Piotr
 
Epidemia to jedno a robienie hałasu - drugie. Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność.
30 dni temu / Artur Józef
 
To oszustwo medialne oparte jest także na FAŁSZYWYCH TESTACH. Jak podaje rp.pl " Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai. W Tanzanii odnotowano 480 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu ?? znów kłamstwo: Mieli różne choroby, w tym ?test na koronę?. MD COVID-19 zmarło 16 osób. Prezydent John Magufuli w niedzielę zakwestionował statystyki dotyczące jego kraju. Zlecił przeprowadzenie kontroli w laboratorium, gdzie trafiały testy. Magufuli powiedział, że osoby, które uzyskały dodatni wynik testu na obecność wirusa, mogą nie być chore i poddał w wątpliwość wiarygodność sprzętu laboratoryjnego i techników. Przekazał, że mogło dojść do celowego sabotażu. W ramach kontroli potajemnie testowano różne zwierzęta, owoce oraz olej silnikowy. Próbki pobrane z papai, od przepiórki i kozy dały wynik dodatni.
30 dni temu / tanzan
 
Dzień dobry, według źródeł rządowych umieralność w stanie nowy jork dla podanego przedziału wynosi 4%, nie 0,01: https://www1.nyc.gov/assets/doh/downloads/pdf/imm/covid-19-deaths-confirmed-probable-daily-05032020.pdf tutaj źródło. Skąd dokładnie pochodzi źródło danych przytoczonych w tym artykule?
30 dni temu / Damian
 
"WT obwinia media za alarmistyczne doniesienia, które zdołały skutecznie przestraszyć obywateli do tego stopnia, że ??DOBROWOLNIE zgodzili się na zamknięcie całej gospodarki". Pamiętajmy jedno: W tym systemie niewolę mamy przyjąć demokratycznie i dobrowolnie. Dlatego teraz pozakładali nam kneble na usta. Demokratycznie i dobrowolnie wybraliśmy PiS, który demokratycznie i dobrowolnie uchwalił bezprawie do naszego zniewolenia. Dobrowolnie nabijamy wyświetleń Gadowskiemu i Cejrowskiemu, którzy namawiają do dobrowolnego oddania głosu na Dudę i PiS. Wyciągnijmy z tego wnioski. Nie mamy innej opcji jak Bosak. Raz kozie śmierć.
30 dni temu / dobrowolny
 
Na dzisiaj dzień niezamknięty Amerykanie mają ponad 68 tys. zgonów przy blisko 179 tys. ozdrowieńców. To daje 28% zmarłych spośród przypadków zamkniętych! Chyba nigdzie indziej nie ma takiej śmiertelności. Jeżeli ta średnia się utrzyma, to z samych stwierdzonych do tej pory aktywnych zarażeń, tj. 943 tys., będą mieć 264 tys. dodatkowych zgonów. A nowych zarażonych wciąż przybywa.
30 dni temu / JasiekChrusty
 
Pokorni konsumatorzy,posłuszeństwo doskonałe/ wyćwiczone w komunie/,wiara nikła i słaba.Niechęć do myślenia , czytania, szukania. Rząd się uwiarygadnia w RM, w ogóle ręce opadają.. Demokracja to dyktatura prawa.
30 dni temu / marcowa
 
To co widoczne gołym okiem w końcu jest w gazetach. Zawsze to coś bo paręset więcej osób może się wybudzi.
30 dni temu / Antoni
 
Brawo wolne media!!
30 dni temu / qba
 
Jako wzorowi obywatele nowego porządku "nasi" odmrożą gospodarkę cokolwiek miałoby to znaczyć jako ostatni. Z Panem Bogiem.
30 dni temu / Stefan 2
 
NIC TO NIE ZMIENIA BO I TAK SIE NIE COFNA CO ZAPLANOWANO BEDZIE REALIZOWANE CHYBA ZE SKUTECZNY OPOR ICH POWSTRZYMA
30 dni temu / zbigniew
 
Widać było, że to jedna wielka mistyfikacja, gdy zakazano wstępu do lasu.
30 dni temu / gość
 
Wielu ludziom zapewne wmowiono ze te przypadki smiertelne ostatniego czasu to wirus a pewnie nawet polowa z tych ludzi co znalezli sie w statystykach smiertelnosci to go nawet nie miala albo bez tego wirusa a druga polowa i tak by umarla niebawem na swoje choroby. Alez ilez mozna bylo przetestowac manipulacji psychologicznych, ilez bledow lekarskich i zanidban medycznych ukryc, ilez zmieniono przepisow a ilez jeszcze bezkarnie bedzie zmienionych. Moj Tata zawsze powtarza w balaganie najlepiej sie kradnie. I nie dotyczy to tylko kradziezy materialnych ale tez okradania ludzi z praw i myslenia. Mam tylko nadzieje ze ta masa anten pomontowanych w trakcie izolacji bez wiekszego buntu ludzi bo przeciez bylby nielegalny i satelit wyslanych na nasza orbite nie bedzie w konsekwencji tym co przewiduja naukowcy...
30 dni temu / Jasny
 
Eksperyment udany. Będzie szczepionka ze znamieniem Bestii, i zamknięte kościoły. To już przetestowano na nas.
30 dni temu / Em.
 
Czyli co... mamy marionetkowy rząd za którego sznureczki ciągną zarówno Izrael jak i ONZ? Oj na miejscu rządu zastnaiwałbym się co kiedy będą ciągnąć sznureczki w dwie różne strony a już się to zaczyna... WSZYSCY WON!
30 dni temu / qlnick
 
Wdać z tego, że dzisiaj nie umiera się ze starości tylko na koronawirusa. I do tego na siłę kremują ciała.
30 dni temu / taki 1
 
Media to pikuś. Co z rządem warszawskim? Jak pociągnąć do odpowiedzialności Morawieckiego, Szumowskiego i Dudę? Powinni zostać natychmiast oskarżeni za zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu i internowani do co najmniej aresztów domowych.
30 dni temu / tolekbanan
 
No my to już wiemy, dziennikarze to wiedzą, najprawdopodobniej cały czas wie to rząd - przecież mają wszystkie narzędzia i dane statystyczne... To dlaczego jest jak jest? Minister Szumowski już w 2017r powoływał się na Gatesa jako eksperta "biomedu".
30 dni temu / Wojtek
 
"...wykazały, że 94 proc. z nich miało więcej niż jedną chorobę inną niż COVID-19" - czy w związku z tym powodujący inne schorzenia Glifosat zostanie natychmiast wycofany?!
30 dni temu / Obywatel
 
"Media powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za mówienie nam co innego, zanim poznają fakty" CZY TYLKO MEDIA?
30 dni temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.