DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


"Uratują" klimat, bo będą przymrozki i będzie powszechnie brakowało jedzenia, a ludzie na całym globie zaczną masowo głodować i umierać z głodu? Czy oni masoneria nas przygotowają na masową zagładę ludzkości globu i że mamy jeszcze klaskać i się radować, że ludzie umierają masowo, bo to nie ważne, a wręcz dobre, bo klimat się oziębi i będzie mniej ludzi na globie?
9 miesięcy temu / Janusz z Koloni
 
Detonacje Bomb Atomowych 1945-1998 przeprowadzono 2053 razy. USA zdetonowało 1032 ładunki, ZSRR zdetonowało 715 ładunków, Francja 210, W. Brytania zdetonowała 45 ładunków, ChRL zdetonowała 45 ładunków, Pakistan 2 ładunki. Do tego trzeba doliczyć ładunki detonowane przez Koreę Płn., Izrael, Indie i państwa, które przygotowują się do pozyskania tej broni, jak Arabia Saudyjska, Japonia, Włochy czy Niemcy... a klimat nadal się ociepla...
9 miesięcy temu / Analityk
 
Szalone pomysły roją się w niektórych głowach.
9 miesięcy temu / sp
 
niestety takie myślenie dominuje wśród tzw "elit" - u nas też politycy i samorządowcy biorą udział w tzw szkoleniach- w istocie praniach mózgu w duchu masonerii w zagranicznych ośrodkach.
9 miesięcy temu / Pejot
 
65% obecnie wydobywanej ropy naftowej zużywa Azja . To znaczy , że 2/3 światowej gospodarki znajduje się w Azji. Wiele wskazuje na to , że Anglosasi już kontroluja mniej niz połowę światowego handlu. W kazdym razie ten moment jest nieunikniony i nieodległy . Rząd Stanów Zjednoczonych zmierza do wywołania wojny miedzy Chinami i Indiami, najlepiej atomowej . Łatwo przewidywalnymi skutkami takiej wojny byłyby likiwdacja mozliwości istnienia handlu euroazjatyckiego odbywającego sie drogą lądową i cywilizacyjna katastrofa w Indiach i Chinach , co byc może na zawsze pozbawiłoby te kraje większego znaczenia politycznego. Stany Zjednoczone są najgorzsżą plagą jaka przytrafiła sie ludzkosci w całych dziejach . Ludzie kierujący tym państwem nie cofną sie przed niczym . Oni odpowiadają za wywołanie dwóch poprzednich wojen światowych i niezliczoną ilośc pomniejszych zbrodni
9 miesięcy temu / Mirek
 
Banda świrów i nic więcej
9 miesięcy temu / X
 
Jak im tam za gorąco w tym USA niech sobie zdetonują pare bombek, nie będę płakał.
9 miesięcy temu / Hetman
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.