Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2018 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Warto trwać w przymierzu z Maryją!


Maryja pokazuje nam, czym tak naprawdę jest prawdziwa religijność i czym jest prawdziwa wiara. Wzywając nas do odmawiania Różańca daje nam lekarstwo i najpiękniejsze środki do tego, żebyśmy każdego dnia stawali się wierniejsi nauce Pana Jezusa – mówi Bogusław Bajor, redaktor naczelny „Przymierza z Maryją”, z którym z okazji wydania 100. numeru dwumiesięcznika rozmawiał Krystian Kratiuk.

 


DATA: 2018-05-13 09:41:00
AUTOR: ROZMOWA Z BOGUSŁAWEM BAJOREM, REDAKTOREM NACZELNYM „PRZYMIERZA Z MARYJĄ”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TYLKO DO JEZUSA I TYLKO Z JEGO MATKA MARYJA ! ! ! ! Amen " KTO NIE MA MARYJI ZA MATKE TEN NIE MA BOGA ZA OJCA ! ! ! !
3 miesiące temu / margreth
 
Ave,Ave,Ave Maria!
3 miesiące temu / Obserwator
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.