DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak to powiedział - jedyny aktywny MEDIALNIE i INTELEKTUALNIE Ks.Prof. A.Kobyliński >Kościół pęka od środka, wewnętrznie. Istnieje WEWNĘTRZNA SPRZECZNOŚĆ. Dlatego musimy dołączyć do DYSKUSJI. Podjąć Wielką Pracę INTELEKTUALNĄ ABY ZROZUMIEĆ O CO TOCZY SIĘ SPÓR.< Gdyby człowiek nie słyszał tego na własne uszy to by NIE UWIERZYŁ TAKIM BREDNIOM i to wypowiadanym przez Księdza naukowca. Cóż najpierw usłyszeliśmy od Ks.Kobylińskiego diagnozę, że Kościoła Katolickiego jaki znaliśmy już NIE MA !!! JEST nowy twór KOŚCIÓŁ EWOLUUJĄCY, z nową nauką, towarzyszący postępowi naukowemu i wyedukowanemu człowiekowi. Kościół DEBAT i RÓŻNORODNYCH OPINII. Teraz jest kolejna odsłona. Kościół chce DEBATOWAĆ nad RÓŻNORODNOŚCIĄ ORIENTACJI SEKSUALNYCH i nowych wezwaniach cywilizacyjnych. Warto wylać >kubeł zimnej wody< na te intelektualne głowy gadające w kółko o miłości i od rzeczy. Nawróćcie się i zamiast się wymądrzać przyjmijcie SŁOWO BOŻE jako kompas wskazujący drogę do N
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Program oglądałem. Nie mogę zrozumieć o co tak naprawdę chodzi ks Kobylińskiemu, niby potrzebny jakiś dialog, bo Kosciół sie zmienia a w Polsce nikt na to nie reaguje, dialog intelektualny tylko z czym? Z będnymi naukami? Miast wyłożyć jednoznaczną naukę i stwierdzić, że nawet papież nie ma prawa zmieniać depozytu wiary, nie ma prawa zmieniać zasad moralnych. Gratuluję postawy panom Górnemu i Kratiukowi.
ponad 1 rok temu / raf
 
Najlepsze jest to, że w programie o Panu Jezusie mówił świecki, w sumie przeprowadził krótką katechezę, a ksiądz...?: ks. Kobyliński wystąpił jako pan filozof, nie jako ksiądz, i z pewnością nie jako duszpasterz.
ponad 1 rok temu / AHA
 
Czyli aktualnie KK przyjmuje zaproszenie do dialogu, dialogu złodzieja z ofiarą o tym czy rzeczywiście kradzież jest czymś nagannym, bo przecież wynika z poczucia braku jakiegoś dobra, więc jeżeli ty je masz - to oddaj potrzebującemu!Jak się to ma do sodomii i innych zboczeń?!- mądrej głowie dość . . .
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Wczorajszy program Janka Pospieszalskiego był bardzo pozyteczny , ponieważ dostarczył wiedzy nie tylko istocie kryzysu we współczesnym kosciele, ale również o istocie podbudowy ideologicznej wspólczesnej skrajnej lewicy inna nie istnieje , czyli de facto przedsięwzięciu gospodarczemu banków amerykańskich . Według skrajnej lewicy - czyli elementu operacji gospodarczej ludzi rządzących na Wall Street- homoseksualizm ma byc naturalnym , instynktownym , procesem ludzkości , która w obronie przed samozagładą mającą wynikać z rzekomego przeludnienia samositnienie homoseksualizuje się , żeby w ten sposób "ewolucyjnie" sie zdepopulować . Szkoda , że żaden z uniwersytetów nominalnie katolickich nie jest w stanie sformułować tej idei . Jedynie amatorskie wysiłki i domysły pozwalaja na zorientowanie sie , co i kto chce zniszczyć kościół
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Krystian Kratiuk to dobry dziennikarz katolicki. Najważniejsze, że nie boi się prawdy i myśli po polsku!
ponad 1 rok temu / Stanisław
 
Według poglądu skrajnej lewicy , innej lewicy nie ma, umysł człowieka ewoluuje wraz z postępem technicznym.Co jest konsekwencja wiary w teorię ewolucji.Jeśli nawet nie ewoluuje z powodu konserwatywnego otoczenia , to mozna go -taka jest wiara skrajnej lewicy -zmienić przy pomocy rozbudowanej socjotechniki np zmasowanej,agresywnej propagandy homoseksualnej.To w końcu mieści sie w zakresie teorii ewolucji.Przecież nie ma znaczenia żródło domniemanych zmian.Dzieki wystąpieniu księdza profesora Kobylińskiego dowiedzieliśmy się, że takie mniemania zostały przyjęte przez najwyższych urzędnikówz przyczyn oczywistych nie nazwę ich naukowcami nominalnie katolickich uczelni. Teraz wiemy,co i kto jest przeciwnikiem. Jak zauważyłem w komentarzu poniżej jest to korygowaniem samego Pana Jezusa i stoi w jawnej sprzeczności z faktem uporczywej niezmienności ciała i umysłu człowieka pomimo wielkiego postępu technicznego .
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Trzeba sobie powiedzieć otwarcie i wprost: pedofil to literalnie syn diabław rozumieniu duchowego upadku. Takie rzeczy robi tylko podła kreatura zatopiona w grzechu nieczystości !!!
ponad 1 rok temu / Klf
 
Bardzo ciekawa była wypowiedż księdza profesora Kobylińskiego.On przedstawił ,jako swoją i swojego środowiska, skrajnie lewicową interpretację ataku antyludzkiej propagandy na świadomość współczesnego człowieka.Ksiądz profesor uznał,że propagowanie homoseksualizmu,którego żródłem są określone osoby i państwa , jest dziełem natury i wynika z istnienia jakichs dotąd "nieznanych lądów " w ludzkiej świadomości.Według księdza profesora Pan Jezus nie rozpoznał do końca zakamarków ludzkiego umysłu i dlatego ksiądz profesor nawołuje innych do "obudzenia się",czyli poprawienia Pana Jezusa.Księdz profesor Kobyliński nie wie,taki przynajmniej swój wizerunek prezentuje, że przez praktycznie całą historię ludzkość oddawała się popędom seksualnym bez najmniejszych zahamowań. Tamę zwierzęcej naturze człowieka postawiło dopiero chrześcijaństwo i poprzedzający je hebraizm.Człowiek sprzed tysięcy lat ma takie same kwalifikacje moralne i intelektualnco jak wspólcześnie żyjący
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Walka z kapłaństwem i obrona sodomii. Takie oto czasy nastały.
ponad 1 rok temu / Tytus
 
Kościół z pewnością oczyści się z homoseksualizmu i pedofilii może już czas zająć się tym jak chronić nieletnich w świeckim świecie przed homoseksualizmem i pedofilami. To jest zadaniem kościoła. Te wszystkie nagonki zabijanie zabitego to tylko kamuflaż przed szaleństwem za murami kościoła.Po to by zakneblować kościołowi usta. Jak mają bronić tych młodych poza murami jak wciąż rzuca się już wyświechtane obelgi których skala jest coraz bardziej absurdalnie powiększana. Smutne to że z pozoru mądrzy wykształceni też się na tę tanią i wyświechtaną lewacką nagonkę nabierają i biorą w niej czynny udział Dlaczego nikt nie bada zborów protestanckich żydowskich islamskich. Ach islamskich nie, to część ich kultury. Żydowskich zaraz by nam pokazali kto rządzi. Protestanckich? Ależ oni jak lewactwo mają nawet homośluby. A kapłani są bez żon wielu z nich to bardzo przystojni mężczyźni często wysportowani wszyscy wykształceni. Katolicyzm - sól w oku każdego szatańskiego pomiotu
ponad 1 rok temu / banita
 
Co to za określenie "młodzi, bezbronni mężczyźni-seminarzyści i kapłani"?? Ja tego nie pojmuje, jak można się nie móc obronić przed np. księdzem mając już 17,20 czy więcej lat ?? Jak to możliwe, że dorosły mężczyzna pozwoli się wymacać, zgwałcić czy dopuścić do innych czynności seksualnych w brew swojej woli ?? Sam siebie stawiam w przypadku takiego "bezbronnego" dorosłego kleryka czy księdza i nie pojmuję takiej sytuacji abym się dał obleśnemu zwyrolowi /ja tak określam samca pałającego żądzą zboczonego seksu do innych osobników tej samej płci/ choćby pocałować w usta czy dotknąć mojego krocza a gdzie dopiero mówić tu o seksie oralnym, analnym czy innych zboczonych, obrzydliwych praktykach wołających o pomstę do Boga ??? Czy taki "bezbronny" wikary czy inny ksiądz mógłby być równie nieporadny, bezradny i nie umiejący się obronić gdyby ktoś chciał mu np. w trakcie zbierania na tacę zabrać pieniądze w kościele ??? Czy Ci "bezbronni" są jakimi totalnym
ponad 1 rok temu / Daro
 
W komunie mówiono: Skarżyć milicje do sądu, jako symbol bezsensu! Dzisiaj w KK jako bezsens określa nam hierarchia napiętnowanie grzechów!!! Dla sarkazmu dodam, że dzisiaj, zupełnie by sie nie udała bajka o królewnie śnieżce . . . Bo scena opanowana została tylko, za cenę życia i czci, przez wściekłe obrończynie ścierwa jako strawy duchowej . . . Dla sprawy są w stanie obciąć swój własny łeb!!!
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.