Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2019 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Warto być mężem i ojcem! Warto być żoną i matką!


Dlaczego feministki i wszelkiej maści postępowcy mający na sztandarach hasła wzywające do wolności i walki z wykluczeniem tak gorliwie zwalczają małżeństwo i rodzinę? Jak przezwyciężyć stale rozszerzający się po świecie kryzys męskości i kobiecości oraz kryzys ojcostwa i macierzyństwa? Na te i wiele innych pytań w kolejnym odcinku programu „Dobre Czytanie” odpowiada Piotr Podlecki.


DATA: 2018-06-22 12:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

nie wiem czy warto być ojcem ,dzisiaj ojciec to rodzic drugiej kategorii ,ma zarabiać kasę ,nie wtrącać się do wychowania dzieci a często nawet jest pozbawiony możliwości współdecydowania o ich przyjściu na świat
8 miesięcy temu / :/
 
Dokładnie tak jak napisano niżej. Nie mam zamiaru aby potraktowano mnie jak bankomat zabierając mi później dzieci i połowę majątku. Poza tym Polki straciły wartości takie jak wspólne dorabianie się z mężem czy mężczyzną. Dzisiaj chcą mieć od razu zarobionego faceta, a jak nie to nara. I gdzie tu szukać normalnych kobiet ???
8 miesięcy temu / Opolanin
 
Oczywiscie ze warto-tylko gdzie poznac normalne, niewyemancypowane dziewczyny
8 miesięcy temu / Rob
 
kryzys ojcostwa? ,wytłumaczę ,mężczyźni boja się obserwując przypadki innych potraktowania jak w artykułach "Planowanie ciąży wbrew decyzji partnera" robią to kobiety i to katoliczki ,nikt nie chce być potraktowany jak dawca i bankomat separowany potem od własnych dzieci
8 miesięcy temu / hm
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres konta[email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.