Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

„Warszawo! Stań w obronie dzieci!” [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

21 stycznia o godzinie 16.00 odbędzie się pikieta przed Urzędem Miasta w Warszawie (Plac Bankowy) przeciwko lewicowej indoktrynacji i promocji gender, jakie będą miały miejsce w ramach specjalnych zajęć szkolnych dotyczących „mowy nienawiści”. PRZYJDŹ! Nie pozwól, aby Twoje dziecko zostało zaczadzone antywartościami i zdeprawowane.

 

Na manifestację zaprasza Paweł Kwaśniak, prezes Centrum Życia i Rodziny.

 

Jak podkreśla Centrum Życia i Rodziny dzieci w Warszawie będą nauczane m.in. z podręcznika pt. „Zakładki”, w którym to pojęcie „mowa nienawiści” zostało rozszerzone na „WSZELKIE FORMY UPRZEDZEŃ wobec orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej” (s. 9). Dla uczniów przygotowano warsztaty – „prohomoseksualną” debatę parlamentarną o homofobii (s. 117) oraz dział „Sprawdzamy fakty”, gdzie dzieci dowiedzą się, że praktyki seksualne „queer” są „czarujące, atrakcyjne i dają się lubić” (s.121).

 

Drugi podręcznik pt. „Kompasik” przygotowali autorzy projektu „Genderalia”. Pomogą oni dzieciom „zakwestionować wpajanym im binarny świat, gdzie istnieją tylko kobiety  i mężczyźni” i odkryć „piękno transseksualizmu”. Uczniowie będą także trenować walkę  z homofobią w „rolniczych regionach Europy Środkowej i Wschodniej”, gdzie homoseksualiści, biseksualiści i transseksualiści „spotykają się z dyskryminacja prawną, nękaniem i przemocą ze strony ludności” (s. 228).

 

Jako rodzice, mamy konstytucyjne prawo do ochrony naszych dzieci przed demoralizacją oraz do wychowywania dzieci zgodnie z przekonaniami (art. 48, 53 i 72 Konstytucji RP). Rodzice, wychowawcy i nauczyciele, nie pozwólmy „zakneblować” nam ust pod pozorem „walki z mową nienawiści”. Protestujmy w obronie naszych fundamentalnych praw!


DATA: 2019-08-22 15:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ToJużJestŚmieszne - szacunek do człowieka - jak najbardziej. Szacunek do gender - nigdy. Nie można szanować kłamstwa, kłamstwo należy zwalczać. Facet, który uroił sobie, że jest kobietą czy innym wytworem to człowiek chory tak samo jak ktoś, kto uroił sobie, że jest koniem/batmanem/latawcem. Chorych ludzi należy leczyć i się za nich modlić i to jest przejaw szacunku.
ponad 1 rok temu / Akwin
 
Niestety poniedziałek godzina 16 to niefortunny termin. Ludzie wtedy są w pracy. Lepiej byłoby dwie godziny później.
ponad 1 rok temu / Michał Kiełbicki
 
Dużo o teorii gender może wyjaśnić życiorys i pochodzenie jej twórczyni czyli agresywnej les ze żmijowego plemienia.
ponad 1 rok temu / kowalski
 
Tego chcieli Warszawiacy głosując po wyjściu z kościoła prosto do urn wyborczych i ciach...jest najlepszy następca za Gr.Waltz wg ich marzeń!
ponad 1 rok temu / Kola
 
brak rozeznania ,w momencie przystępowania do Unii ,tam od 20 lat w szkołach jest gender ,skutki przystąpienia
ponad 1 rok temu / janka
 
W wystąpieniach publicznych Pan Adamowicz Boga miał za nic. Paradoksem jest to, że Pan Prezydent zwalczał wszystko co katolickie. Rozumię że KK się za niego modli ale nie rozumię decyzji hierarchów o pochowaniu w Bazylice i tego faktycznego nadęcia. Chowany jest z honorami, jak jakiś świętobliwy kapłan i nie chodzi mi o oprawę świecką tylko kościelną. Gdy będzie spór o aborcję, in vitro, popieranie związków homoseksualnych, promocję LGBT, rozdział KK od państwa, seksedukację i seksualizację dzieci wówczas mainstream wyciągnie nagrania z wypowiedziami Pana Adamowicza, które popierają te wszystkie hasła i wykorzystają je przeciwko KK. Powiedzą tak: śp. Pan Adamowicz tak uważał, który spoczywa w Bazylice Mariackiej. Dlaczego nie będzie pochowany na cmentarzu komunalnym, bo zgodnie z rozdziałem KK od Państwa w ich rozumieniu tam powinien spocząć.
ponad 1 rok temu / Czesław
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.