DZIŚ JEST:   17   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 
 
 
 

Warszawiacy mówią „nie” homoterrorowi! Protestowali przed ratuszem [FOTO]

Warszawiacy mówią „nie” homoterrorowi! Protestowali przed ratuszem [FOTO]

Około tysiąca warszawiaków protestowało przed stołecznym Ratuszem przeciwko zapisom zawartym w prohomoseksualnej „Karcie LGBT+”. Wśród manifestantów znaleźli się przedstawiciele organizacji społecznych, politycy, nauczyciele oraz rodzice. Manifestację próbowały zakłócić środowiska LGBT, które przygotowały prowokację i starały się zagłuszyć przemowy uczestników.

 

„Warszawski Protest Rodziców” zgromadził przed budynkiem Ratusza około tysiąca Warszawiaków, którzy w jasny i zdecydowany sposób protestowali przeciwko seksualizacji dzieci i zakusom na ich niewinność. „Karta LGBT+”, którą podpisał prezydent miasta Rafał Trzaskowski, wprowadza bowiem szereg niebezpiecznych rozwiązań mających na celu oswajanie dzieci z seksualnością. Promują również postawy homoseksualne. Wśród niebezpieczeństw, które czyhają na najmłodszych za sprawą decyzji Rafała Trzaskowskiego, są standardy edukacji seksualnej według Światowej Organizacji Zdrowia WHO.

 

Warszawiacy chcąc dać odpór tym decyzjom protestowali przed budynkiem stołecznego Ratusza. Na scenie wśród przemawiających znaleźli się przedstawiciele organizacji społecznych, a także parlamentarzyści. – To co jest zapisane w standardach edukacji seksualnej WHO, to nie jest tylko teoria. Od kilkudziesięciu lat na Zachodzie to jest rzeczywistość. Dzieci w Niemczech uczą się organizowania projektu „burdel dla wszystkich”. Dzieci w szwajcarskich przedszkolach dostają modele organów płciowych. Nie ma zgody na to, aby tak było w Polsce. Ale żeby tego uniknąć potrzebna jest samoobrona rodziców – mówił Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

 

Przypomnijmy: standardy WHO zakładają, że dzieci do 4-tego roku życia powinny być poinformowane o „radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, 4-6 latki uczone o „różnych koncepcjach rodziny i szacunku do różnych norm związanych z seksualnością”, 6-9 latki informowane o antykoncepcji czy pojęciu „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu stron)” a przed 12 rokiem życia dzieci powinny zdobyć wiedzę o „skutecznym stosowaniu prezerwatyw czy braniu odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”.

 

Teraz nadchodzi nowy, tęczowy terror, który chce seksualizować nasze dzieci od małego. Dzieci potrzebują miłości, czułości, opieki, dobrego wychowania i porządnej edukacji, a nie seksualizacji – mówił przedstawiciel Ruchu 4 marca. Zwrócił uwagę na schemat działania środowisk LGBT, które metodą małych kroków oswajają i przygotowują opinię publiczną na akceptację dla postaw homoseksualnych i deprawacji. – Zachęcamy, aby każdy z was został strażnikiem szkoły i klasy – mówił. – Musimy powstrzymać to tęczowe szaleństwo – podkreślał.

 

Podczas manifestacji głos zabrał również mecenas Jerzy Kwaśniewski, który mówił o tym, że „Karta LGBT+” to zagrożenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla różnych warszawskich grup społecznych i zawodowych. – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej jasno chroni wasze życie rodzinne. To wy, rodzice macie pierwszeństwo wychowawcze przed każdym innym podmiotem, każdą inną osobą, a tym razem przed miastem stołecznym Warszawą, które nie może wam nic narzucić. To są wasze prawa – przypominał prezes Instytutu Ordo Iuris.

 

- To, co zostało zapisane w deklaracji LGBT+, to tylko początek. Na dzień dzisiejszy wiemy, że o ile w całej kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz wydano 800 tysięcy złotych na organizacje LGBT, to w przeciągu kilku miesięcy rządów Rafała Trzaskowskiego, dano tym organizacjom już pół miliona złotych – alarmował prawnik.

 

Wśród demonstrujących przeciwko homoindoktrynacji byli również parlamentarzyści. – Dzieci należą do rodziców i to rodzice są od wychowania. (…) Edukatorzy chcą za naszymi plecami demoralizować nasze dzieci. Nie pozwolimy na to ani Trzaskowskiemu, ani Rabiejowi, ani nikomu innemu, kto sięgnie po nasze dzieci – mówiła poseł Anna Maria Siarkowska z Partii Republikańskiej.

 

Głos zabrał również szef Ruchu Narodowego Robert Winnicki, który w mocnych słowach skomentował działania warszawskiego Ratusza. Zwrócił również uwagę na to, że niestety część polskiego społeczeństwa zgadza się z tęczowymi deklaracjami. – Nie miejmy złudzeń. Ci tęczowi zboczeńcy wyciągają łapska po polskie dzieci. Niestety są już w Polsce ludzie, którzy powiedzą „tak”. Pytacie kto im to wpoił, kto ich tego nauczył. Ja państwu odpowiem. Nie tylko homoparady, nie tylko „tęczowe piątki”, nie tylko Karty LGBT, ale spójrzcie na to co się dzieje w telewizjach i serialach, również w telewizji publicznej. Tam jest społeczeństwo oswajane z homopropagandą. Żądajmy, aby się to zmieniło – apelował Robert Winnicki. – Trzeba wzorem innych państw Europy środkowej i wschodniej zakazać homopropagandy w przestrzeni publicznej – podkreślił.

 

Podczas trwania manifestacji przeciwko homoindoktrynacji i seksualizacji dzieci, bardzo aktywne były również środowiska LGBT, które starały się zakłócić przemówienia ze sceny. W pewnym momencie tęczowi aktywiści dopuścili się również prowokacji. Dwóch spośród nich przedarło się pod scenę, z której głos zabierali organizatorzy. Po chwili jednak zostali wyproszeni z manifestacji przez jej organizatorów i uczestników, po czym zajęła się nimi policja. W proteście homoseksualistów brało udział około 50 osób, które przyodziane w tęczowe flagi wykrzykiwały tzw. równościowe hasła.

 

Organizatorem „Warszawskiego Protestu Rodziców” było Centrum Życia i Rodziny, które podkreśla, iż poprzez tę formę sprzeciwu chce alarmować, że to rodzice, a nie tworzący „Kartę LGBT+”, powinni decydować o sposobie wychowania własnych dzieci według swoich przekonań. Organizatorzy zachęcali do wyrażania swojego sprzeciwu wobec tęczowej indoktrynacji poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie internetowej https://powiedztrzaskowskiemu.pl.

 

 

Tekst i fotografie: WMa

 

 

 

Zobacz także:

 

 


DATA: 2019-03-19 12:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
15
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Komunikacja w Warszawie to koszmar, wszędzie korki i brak miejsc parkingowych. Obrona cywilna istnieje tylko teoretycznie, w razie klęski żywiołowej radź sobie sam, a w razie ataku terrorystycznego czy wojny pozostaje tylko nakryć głowę gazetą i pełznąć w stronę najbliższego cmentarza. Reprywatyzacja zamieniona została w wielkie złodziejstwo. To wszystko i sto innych problemów bezpośrednio dotykających warszawiaków i nie tylko stolica jest ważna dla wszystkich Polaków i wielu ludzi z zagranicy nie obchodzi nowego prezydenta, ważna jest "karta LGBT" i walka z urojonym faszyzmem.
6 miesięcy temu / Janusz
 
Bałam się, że będzie nas mniej;a tu mile zaskoczenie.Ok. 1,5 tys. I te naklejki ,,Wara od naszych dzieci". W tramwaju duże zainteresowanie. Młodych wracających z pracy też.
6 miesięcy temu / maria
 
"proteście homoseksualistów brało udział około 50 osób" NIE WIDZĘ, ILE W SAMEJ DEMONSTRACJI??
6 miesięcy temu / Mirosław Dakow
 
Hm, fajny pomysł: dzień powszedni, czwarta po południu - to jest ta pora dnia, w której większość pracujących rodziców albo dopiero zbiera się do wyjścia z pracy, albo odbierają dzieci z przedszkoli czy szkół. Trudno oczekiwać dużej frekwencji w tej sytuacji.
6 miesięcy temu / Adrian
 
Wara od dzieci Jarosława Kaczyńskiego.
6 miesięcy temu / Adam
 
@Kasia 1 SPRZECIW WOBEC HOMOMAŁŻEŃSTW I HOMOADOPCJI NIE JEST HOMOFOBIĄ ANI CIEMNOTĄ, A BRAK HOMOMAŁŻEŃSTW I HOMOADOPCJI NIKOGO NIE DYSKRYMINUJE! 2 HOMOMAŁŻEŃSTWA I HOMOADOPCJE TO TEMATY NIE TYLKO CAŁKOWICIE ZBĘDNE ALE I SPOŁECZNIE SZKODLIWE. A HOMOADOPCJA TO JUŻ W OGÓLE PIAROWE ZAGRANIE LGBT-OWCÓW!.
6 miesięcy temu / Zdenek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.