DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Obrzydliwe, nawet rząd nic z tym nie robi!!!
2 miesiące temu / Zdzisław
 
Sami sobie szykują bat. Źle to się skończy.
2 miesiące temu / Syk
 
Proszę czytać ze zrozumieniem. Nie chcę likwidować bezpłodnych ... Stwierdzam tylko ,iż te dewiacje, które się zdarzają należy tolerować a przede wszystkim leczyć. Nie natomiast- propagować a wręcz traktować jako normę i gloryfikować. A poza tym, małe dzieci też mają prawa i nie wolno ich udostępniać rodzinom, nie pełnowartościowym moralnie. Skoro sądy odbierają dzieci rodzinom dysfunkcyjnym, których to małżonkowie stanowią płeć przeciwną. Jak Pan nie dostrzega związku, skutków, przyczyn, oraz koleracji, to niech Pan Szanowny- nie poci kolejnego komentarza. Bo dla Pana, ludzka osobowość i człowieczeństwo, jawi się jako- żywy organizm.
2 miesiące temu / Wożny
 
Nie każdy żywy organizm jest nastawiony na wydawanie potomstwa. Czy z tego wynika że chciałbyś zlikwidować i dyskryminować wszystkich bezpłodnych mężczyzn i kobiety?
2 miesiące temu / @Woźny
 
@Cute ciekawy czy rozliczasz podatek w Warszawie. Jakoś nie sądzę żebyś pracował i mieszkał tam jak większość wypowiadających się tu ludzi. Jako obywatele polscy nie możecie się temu sprzeciwiać, jako osoba rozliczająca pit w Warszawie już tak, bo z tego idą pieniądze nie z państwa
2 miesiące temu / Cute
 
Kiedyś się to na nich zemści
2 miesiące temu / Fl
 
Lepiej niech kamień młyński...to grzech wołający o pomstę do nieba i ci którzy decydują są współodpowiedzialni. Jeśli się nie nawrócą pomra. Kara ich nie minie. Tak będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie będzie już możliwości zmiany. Piekło istnieje realnie. Lepiej dla nich by było aby Pan Bóg w swoim miłosierdziu pokarał ich za życia niżby do piekła mieli trafić
2 miesiące temu / Jacek
 
@cute a ciebie boli że inni dostają pieniądza? To niech boli bardziej
2 miesiące temu / Cute
 
To jest dopiero zaraza
2 miesiące temu / Ada
 
Ty, Cute, jak chcesz do daj z własnej wypłaty na tęczę, ale od mojej kasy wara! Ja ci Się do funduszy nie wtrącam!
2 miesiące temu / Cute
 
No to już wiecie dlaczego w Polsce nie ma pieniędzy! Za 28mln można by wyleczyć wielu ludzi. A ty obywatelu- niewolniku płacisz na wątpliwej jakości rozrywki. Stanowczo protestuję jako obywatel tego kraju, przeciwko wydawaniu moich i innych osób przynoszących dochód- pieniędzy, na pierdoły. Poza tym Panie od tęczy, wszelkie homo i niewiadomo co, nie jest zgodne z naturą. A jeśli twierdzi Pan inaczej, to się z Panem zgadzam. Ale pod warunkiem, iż przytoczy Pan, choć jeden- naukowo udokumentowany przypadek z treści, którego to będzie wynikać, iż: ,, w wyniku kopulacji dwóch byków, jeden z nich powił... zdrowe ciele".
2 miesiące temu / Woźny
 
prezydent z różą i jego Rab ej:D
2 miesiące temu / szpulas11
 
Takiego se wybrały "postepowego"
2 miesiące temu / Ha
 
Boli ? To dobrze, ma bolec a bedzie bolalo jeszcze barfziej.
2 miesiące temu / @cute
 
Już czas najwyższy zdelegalizować tę neomarksistowska ideologię tęczowej, lewackiej zarazy, która niszczy społeczeństwo, porzadek naturalny, jednocześnie obrażajac Boga i zdrowy rozsądek! KONIEC lgbtq itd.!!!!!!!
2 miesiące temu / Król Artur
 
Na lgbt ani złotówki ze środków publicznych!
2 miesiące temu / Michu.
 
+1
2 miesiące temu / adCute
 
No tak blisko 150tyś wśród milionów złotych, straaaasznie duże kwoty, po prostu wszyscy z lgbt żyją pławiąc się w pieniądzach za aż 40tyś które są na reklamę. Ciekawe ile chrześcijańskie i prorodzinne organizacje dają na reklamy.
2 miesiące temu / Cute
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.