Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Warszawa: tak protestowano przeciwko homoindoktrynacji dzieci. Zobacz VIDEO


Odtwórz w YouTube
 
#GENDER    #LGBT    #HOMOTERROR    #SZKOŁA    #KARTA LGBT    #WARSZAWA    #STOLICA    #INDOKTRYNACJA

Blisko dwa tysiące rodziców i wychowawców wzięło udział w „Warszawskim Protest Rodziców” przeciwko seksualizacji dzieci w szkołach. To odpowiedź na propozycje stołecznego ratusza wiążące się z wdrażaniem "Karty LGBT+". Zobacz relację.


DATA: 2019-08-13 19:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A PiS jak zwykle jestem za a nawet przeciw. Ci ludzie z pisu boją się własnego cienia. Brawo dla K Godek R Winnickiego i tej Pani Lekarz. Oczywiście dla innych występujących tez ale nie zapamiętałem ich nazwisk. Wracając do PiS. Mogą zablokować konwencję stambulska a nic nie zrobili do tej pory. Tchórze.
8 miesięcy temu / Qwerty
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.