DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2019 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Fundacja Batorego zafundowała że swoich wlasnych(?) funduszy? To fundamentalnie fundamentalna inwestycja w przyszłość. To wszystko tłumaczy.
6 miesięcy temu / afe
 
Jako pierwszy promocje promował Jarosław Kaczyński. Pytania dziennikarzy o wzrost podatków i co za tym idzie cen towarów i usług w latach 90-tych, zbył krótkim "przecież można się targować". Niestety targować się nie można było w hipermarketach i przedsiębiorstwach korporacyjnych wyrastajacych jak grzyby po deszczu. Kaczyńscy wraz z Tuskami przez udzielenie lepszych warunków korporacjom zniszczyli przemysł, usługi, polski handel, obowiązujące wartości . Teraz POPiSowcy zgodnie promują zepsucie obyczajów, fałsz, politykę bezalternatywną, ekumenizm, niesprawiedliwość, ale tu targować się nie wolno. Każdy kto chce się targować jest ruskim agentem lub antysemitą. Promocja szachmatów jest bardzo opłacalna.
6 miesięcy temu / ben
 
Właśnie tekst @fałsz nie pasuje do obu sytuacji. On wymienił choroby psychiczne które są przez lewicę promowane jako coś normalnego i dobrego a nawet pożądanego. I to jest prawda że są promowane. Natomiast nikt normalny nie nazywa choroby dzieci nienarodzonych czymś normalnym, dobrym, a tym bardziej pożądanym. Tak mógłby uważać tylko kompletny degenerat. Właśnie dlatego się ośmieszyłaś i dalej się ośmieszasz pokazując swoje prawdziwe oblicze. To dla ciebie typowe że tego nie rozumiesz i nie zrozumiesz, ale trudno.
6 miesięcy temu / do do fałsz
 
@K J Turzyński:) a PROMOCJA w szachmatach:):):)
6 miesięcy temu / szpulas11
 
,przykro że nie rozumiesz ,tekst po prostu pasuje do obu sytuacji ,pewnie nadal nie zrozumiesz ale trudno
6 miesięcy temu / do fałsz
 
@doAkwin - szkoła podstawowa czy liceum nie jest miejscem na uczenie o chorobach - taką wiedzę zdobywa się na studiach medycznych. Do tego jak słusznie zauważył @fałsz - tę chorobę pokazuje się jako coś normalnego a tak nie jest. Zresztą proszę nie kpić - jakoś nigdy w szkołach pod płaszczykiem rzekomej tolerancji nie organizował się zajęć o schizofrenii, boreliozie, zapaleniu otrzewnej, wrzodach czy innych chorobach. Czemu mamy robić wyjątek w przypadku tego schorzenia?
6 miesięcy temu / Akwin
 
Skoro samodzielnie nie potrafisz pomyśleć, poproś kogoś by przeczytał ci twój pierwszy tekst i wyjaśnił dlaczego się ośmieszasz.
6 miesięcy temu / do do fałsz
 
przeczytaj swój pierwszy tekst i pomyśl ,zamień słowa
6 miesięcy temu / do fałsz
 
Promocja może być pięcioraka: 1) ucznia (do następnej klasy), 2) studenta (na licencjata), 3) licencjata (na magistra), 4) magistra (na doktora), 5) podchorążego (na oficera). I żadnej innej promocji NIE ma.
6 miesięcy temu / Konrad Józef Turzyński
 
Aborcja eugeniczna wobec gender i LGBT? Ośmieszaj się dalej.
6 miesięcy temu / do do fałsz
 
ale to nie jest temat o zakazie aborcji eugenicznej
6 miesięcy temu / do fałsz
 
a na ostatniej stronie, małym druczkiem powinna być informacja o tym ile % pederastów ma aids, za światową organizacją zdrowia.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Czy ktoś mógłby napisać takie warsztaty z nienawiści po chrześcijańsku, tak by można było dać wybór nauczycielom i uczniom. Bardzo proszę o przemyślenie tego.
6 miesięcy temu / elmisiek
 
Chodzi o to, że chorobę pokazuje się, jako coś normalnego i dobrego a nawet pożądanego!
6 miesięcy temu / fałsz
 
o tym że istnieją takie choroby i że wśród nas są chorujący tez dzieci maja nie wiedzieć?maja być dobre bo tak wybiorą a nie dlatego że nie wiedziały że jest zło ,nie da się udawać ze nie ma świata w którym gender jest nauczane już 20 lat
6 miesięcy temu / do Akwin
 
Rewolucja marksistowska przez instytucję pod płaszczykiem lewackiej cenzury "mowy nienawiści"Bł Ks Jerzy Popiełuszko "PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM"JAN PAWEŁ II "DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM"
6 miesięcy temu / Tomasz
 
Nie będę komentował. Każdy mój sprzeciw może być obecnie odebrany jako NIENAWIŚĆ! Do refleksji! Pozdro. Sygnalista.
6 miesięcy temu / Sygnalista
 
@Aha - nie, takie zajęcia nie powinny być prowadzone, bo są demoralizujące i nieprawdziwe. Twierdzenie, że jest się innej płci niż faktycznie to przejaw choroby tak samo, jak twierdzenie, że jest się koniem. Uczenie, że za odmienność (jakąkolwiek) nie należy mordować to truizm. Przypadek z Gdańska to nie żaden przypadek bzdurnego pojęcia mowy nienawiści tylko efekt działania szaleńca i braku skuteczności wymiaru sprawiedliwości. Twierdzenie, że ktoś normalny może się targnąć na zabójstwo, bo politycy się wzajemnie obrzucają inwektywami świadczy tylko o tym, że twierdzącego powinno się obserwować w szpitalu psychiatrycznym. Kultura wypowiedzi w Polsce od wielu lat jest na żenującym poziomie, ale morderstwo z powodu zasłyszanych zdań w TV nie istnieje - przyczyna leży zupełnie gdzie indziej - w defektach intelektualnych, chorobie psychicznej itp.
6 miesięcy temu / Akwin
 
Takie zajęcia powinny być prowadzone. Widzieliśmy do czego może prowadzić skrajna agresja - to, że są ludzie innych orientacji czy poglądów jest czymś z czym nie wszyscy muszą się zgadzać, ale nie wolno robić nikomu krzywdy (zarówno fizycznej jak i w postaci dyskryminacji). Młodych należy uczyć szacunku - w przeciwnym wypadku wszyscy się niedługo pozabijamy
6 miesięcy temu / Aha
 
"uczniowie bowiem będą także trenować walkę z homofobią w ?rolniczych regionach Europy Środkowej i Wschodniej?, gdzie homoseksualiści, biseksualiści i transseksualiści ?spotykają się z dyskryminacja prawną, nękaniem i przemocą ze strony ludności? "- i tu pięknie widać jak LGBTQXYZ dyskryminują wszystkich myślących inaczej niż oni
6 miesięcy temu / haha
 
dzieci maja być odporne na propagandę czy trzymane pod kloszem?
6 miesięcy temu / ewa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.