DZIŚ JEST:   28   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech im Bóg błogosławi na tę wierność w obronie świętych znaków wiary katolickiej i jej publiczne świadectwo Dla mających wątpliwości radzę przeczytać w Biblii 1 Księgę Machabejską, gdy Izrael walczył w obronie wiary w imię wierności Przymierzu z Bogiem! Cyt. 3,19-22 "..prawdziwą siłą jest ta, która pochodzi z Nieba. Oni przychodzą do nas pełni pychy i bezprawia po to, aby wytępić nas..."
2 miesiące temu / Sowa
 
Co prawda podziwiam tych Panów i to co robią. Ale się nie dołączę, choć chodziło mi to po głowie. Właśnie przeczytałem słowa biskupa Skworca-losy narodu w rękach kobiet. Czyli jak rozumiem, według biskupa te wszystkie dzielne i wspaniałe rzeczy, które robią mężczyźni. Te poświęcenia, działania w tym katolickie, słowem wszystko bez znaczenia. To trudno skoro jako mężczyzna nie mam wpływu na losy narodu, cóż... po co coś robić, skoro to bez znaczenia, właśnie dlatego, że jestem mężczyzną. A już na pewno nigdy nie będę bronić tego biskupa.
2 miesiące temu / Damian Szymczak
 
Bóg, armia, żołnierze?! Ja się pytam - co to ma wspólnego z chrześciaństwem opisanym w Biblii?!
2 miesiące temu / Tak...czytałem
 
Mało co jest równie obrzydliwe, żałosne i jednocześnie groteskowe jak chłop - dewot.
2 miesiące temu / W-wa
 
Wyglądają jak gangsterzy, a nie armia Boga
2 miesiące temu / Snoopy
 
JEZU, MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE... Te, "6" tęczowe dzieci już są w piekle... MÓDLCIE SIE ZA NICH BO ROZIM ODEBRAŁ I SZATAN
2 miesiące temu / Beti
 
Proszę o zdrowie i zgodę w mojej rodzinie ????.
2 miesiące temu / AnitaTom
 
Jakoś tak niejednoznacznie piszesz i trudno sens Twojego przekazu zobaczyć.
2 miesiące temu / @Ria
 
Przyjdźcie do mnie wszyscy... a nie, czekaj, tylko wy ładni, pobożni, bez skazy Co żeście najmniejszemu z braci Moich uczynili, Mnieście uczynili. najmniejszemu... Miłujcie się nawzajem jak Ja was umiłowałem. ale tylko tych prawych, pobożnych, co na rogach ulic zwykli się modlić, żeby ich ludzie widzieli....
2 miesiące temu / Ria
 
Oby takich ludzi było jak najwięcej. Szczęść wam Boże!
2 miesiące temu / Polka
 
Wspaniała postawa do naśladowania. Niech Was Bóg Błogosław.
2 miesiące temu / Ella
 
Żeby się tylko na zabawie, koszulkach i grupowych selfie nie skończyło. Potrzebne jest stworzenie w instytucji i wspólnocie Kościoła ochotnczej, ale profesjonalnie wyszkolonej formacji ochronnej, bo obawiam się że ataki czy to z powodów ideologicznych, czy chuligańsko-kryminalnych będą coraz częstsze. Słabość atakowanych i poczucie bezkarności rozzuchwalają agresorów.
2 miesiące temu / 18:43
 
Jestem z Wami całym sercem
2 miesiące temu / krzysztof.cichy
 
Pięknie panowie. Serce roście.
2 miesiące temu / H
 
Brawo Panowie!!!
2 miesiące temu / Merida
 
Odnowa Kościoła i powrót do Chrystusa przejdzie poprzez świeckich i oni będą zaczynem późniejszych nawrocen wśród kapłanów którzy zechcą wrócić do prawdziwej wiary i tradycji. Stety lub niestety, wszyscy z Episkopatu pochodzą z jakiś rodzin, żyli w takich czasach rozmycia pojęć i być może są zbyt malo ogarnoci duchowo i intelektualnie. Bog to przewidzial i nie będzie wbrew temu co świat sądzi łatwiej przy śmierci i sądzie. Modlmy się. A może tak Rozaniec w dłoń i LGBT gon gon gon, taka akcja katolików świeckich dla obrony rodzin, kraju. W końcu to ideologia diabelska te gender etc a na tego upadłego anioła Różaniec to egzorcyzm dostępny nam.
2 miesiące temu / Barbarossa
 
tak zablokowac kaste wirusowa BRAWO : tzw. who onz to tworcy LGBT wirusa uchodzcow i oczyszczenia swiata z seniorow kto z nimi pracuje jest odpowiedzialny za te zbrodnie panowie szumowski morawiecki i prawie wszyscy na pasku poddanstwa
2 miesiące temu / olek
 
Niby ok. Ale gdzie są pasterze...
2 miesiące temu / Kasandra
 
Panowie,dziękuję Wam. Pełen szacun!!!
2 miesiące temu / Karina
 
Brawo dla Obrońców Życia i dla Obrońców Krzyża. Martwi brak reakcji państwa i episkopatu.
2 miesiące temu / Klarysewski
 
Dzieki Panowie!!!!!!
2 miesiące temu / ona.usa
 
@ aha: Znowu zaczynasz bełkotać? Nie dość, że treść do ...., to jeszcze forma szwankuje. Ciekawa jestem, czy podskoczyłbyś takim postawnym facetom, jak Ci, tworzący wartę?
2 miesiące temu / Anna
 
Drodzy Boomerzy, młodzi to mają was w głębokim poważaniu i idą swoje drogą, już tego nie zmienicie, gdyż dla młodego pokolenia ery kapitalizmu duch narodu został zastąpiony przez ducha konsumpcjonizmu, teraz nie liczy się męstwo tylko spryt , a Boga zastąpili internetowi idole. Zrozumcie w końcu że pokolenie "Z" nie podziela waszych wartości, Bóg, Honor, Ojczyzna to fajne napisy na koszulkę nic ponadto.
2 miesiące temu / Janek
 
A dziś słuchałam p.Cejrowskiego który właśnie podrzucił pomysł warty przy pomnikach ważnych dla ludzi wiary by zrobili to młodzi patrioci, kibole, którzy chcą normalności i powrotu do korzeni z których powstało nasze państwo ????No i się stało, jeszcze Polska nie zginela. Brawo.
2 miesiące temu / Barbarossa
 
To mi się podoba. Pokazali klasę chłopaki. Więcej takich ludzi nam potrzeba
2 miesiące temu / Neron
 
Dobrze! nie można tego zostawić na pastwę losu. W Stanach pomniki zaczęli niszczyć, w kolejce kościoły do podpalenia z ludźmi w środku..., uważajcie na prowokacje
2 miesiące temu / mms
 
moze w koncu Polacy odejda od telewizyjnego utrwalacza wladzy odkryja na nowo swoja godnosc pozbeda sie strachu wspomna na postawe swoich dziadow ojcow nie dadza sie zatkac ponizyc maskami nie dopuszcza rowniez do zawirusowania polskich zakladow dobr narodowych na ktore przeciez pod pretekstem owej tajnej choroby czekaja do przejecia ci o ktorych sie nie mowi a uderzyli w Matke Boza i jej SYNA KROLA WSZECHSWIATA by nas wyciac a teren nasz zasiedlic
2 miesiące temu / zbigniew
 
Brawo! Nareszcie! Jestem z Was dumna!
2 miesiące temu / Katarzyna 2
 
Dziękuję i polecam Was Bożej opiece. Obudź się Polsko
2 miesiące temu / Agata
 
Brawo! Tęczowe lalusie wymiekną przy tych chłopach! Tak trzymac!!!
2 miesiące temu / rrr
 
Nadzieja wraca do serca dzięki wam, żołnierze! Tak trzymać!
2 miesiące temu / Aaga
 
Jak zanierzacie rozpoznsć swoich?
2 miesiące temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.