Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Wałach, Kolanek: „Reakcja katolików promuje Kler”. Odpowiadamy na absurdalne twierdzenia! [VIDEO]


Zdaniem części internautów publiczne krytykowanie filmu „Kler” stanowi reklamę dla najnowszego wytworu Wojciecha Smarzowskiego. Ale czy tak jest naprawdę? Odpowiadają Tomasz Kolanek i Michał Wałach.

 

 

FOT.YouTube/KinoSwiatPl

 

   


DATA: 2018-10-02 15:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Uzytecznych idiotów Ci u nas dostatek. Niestety wśród osób duchownych też. Z szacunku nie wymienię ich nazwisk. Nabijać komuś kasę za to że pluje nam w twarz to kompletna abberacja.
8 miesięcy temu / PrPr
 
Nie byłam i nie pójdę! Znam ludzi którzy też na te świństwo nie pójdą! Są ważniejsze sprawy. Tylko głupek naiwny i wróg kościoła powie że to coś fajnego! Gołym okiem widać że to SZATANSKIE! TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ W KINIE!
8 miesięcy temu / Ona
 
Prawdziwie wierzący katolik i tak nie pójdzie na ten film. Reszta pogubionych katolików dopóki się nie nawroci czy po obejrzeniu filmu, czy też nie i tak będzie źle mówić o własnym kościele zamiast się za nich modlić. .niech każdy zacznie zmiany od siebie. A kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.
8 miesięcy temu / Teresa
 
GDE
8 miesięcy temu / ADEUGTDWSCMNHOLKJUHGBNHYHLOUJNMJHYTGFREWKMNHCDSWFREDSUJHYTGFRLMJUYHGTRFDEIKHYTFREDSWGTUJHYTGFRUJHG
 
Niestety im więcej sie o tym pisze i to krytykuje tym wiecej ludzi jest ciekawych co wzbudza tyle kontrowersji i idzie do kina a to napedza koniunkture sla filmu Smarzowskiego. Tyle w temacie.
8 miesięcy temu / qba
 
Stormer: Ten jednostronny film nie jest wart naszego czasu i nie umocni wiary. Polecam inne. Np. "Zakazany Bóg "
8 miesięcy temu / Toni
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.