Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Wałach, Kolanek: nie strzelaj do dzika, „adoptuj” świnię i najlepiej sam zgiń człowieku! [VIDEO]


Masakra! Holokaust! Mordercy! Zbrodniarze! Obrońcy „praw” zwierząt prześcigają się w wymyślaniu coraz mocniejszych określeń na planowany i – co ważne – konieczny odstrzał 200 tys. dzików. Może więc wzorem trwającej akcji „adopcji” świni czas rozpocząć kampanię „adoptuj dzika”? Ekolodzy zapomnieli jednak o mądrości znanej z dzieciństwa każdemu: dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły. O kulisach ekologicznej afery, prozwierzęcej ideologii i związanych z tematem wielkich pieniędzy rozmawiają w programie „Między Newsami” Tomasz Kolanek i Michał Wałach.

 

 


DATA: 2019-01-11 11:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Podsumowanie obrony dzików przez lewaków. Sformułowanie cezara Augusta "Melius est Herodis porcum esse quam filium" (Lepiej być prosiakiem u Heroda niż synem) trafia w sedno. Tak wyraził się Augustus na wieść o wymordowaniu chłopców , łącznie z rodzonym synem. Wiek nie ma tu znaczenia
5 miesięcy temu / Sójka
 
jest powiązanie ,zabrano wilkom pokarm
5 miesięcy temu / do marian
 
@ do krisbac W księdze powtórzonego prawa czytamy: 15 A jeślibyś chciał jeść i jedzenie mięsa podobałoby się tobie, zabij i jedz według błogosławieństwa Pana, Boga twego, które tobie dał w miastach twoich; czy jest nieczyste, to jest mające zmazę i ułomne, czy też czyste, to jest całe i bez zmazy, i stąd ofiarować się je godzi, jak sarnę i jelenia jeść będziesz, 16 nie pożywając tylko krwi, którą na ziemię jak wodę wylejesz.
5 miesięcy temu / Rys
 
Mówi się dużo o dzikach a nic o stadach świń zabijanych pod pretekstem walki z wirusem. Poza tym w lasach jest coraz więcej wilków, które stają się coraz bardziej niebezpieczne, atakują nawet zwierzęta gospodarskie i tu jest zupełna cisza.
5 miesięcy temu / marian
 
zwierze można ,dorosłego na wojnie można ,cos dużo tych wyjątków ,być może racje mają ci którzy mówią że przykazanie brzmi "nie morduj" nawet prawo to do dziś rozróżnia zabójstwo od mordu-torturowanie przed śmiercią
5 miesięcy temu / do krisbac
 
Jeśli ktoś uważa, że chrześcijaństwo w jakikolwiek sposób zabrania zabijania zwierząt, to nie zna Pisma Świętego, które mówi wyraźnie, że Pan Bóg zwrócił się do Św. Pawła w kwestii wszelakich zwierząt następującymi słowami: 'Zabijaj, Piotrze i jedz!' (Dzieje Apostolskie 10:13). I taki jest słuszny Boski Porządek- dzika można zastrzelić, a dziecka nienarodzonego zabijać nie można. Wbijcie to sobie do głowy nieczyści ekopoganie i lewacy żądni ludzkiej krwi.
5 miesięcy temu / krisbac
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.