Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LUTY   2019 r.

Św. Daniela i towarzyszy
św. Faustyna z Brescii
 
 
 
 

Wakacje po katolicku? Tylko z katolickimi lekturami


Często mówi się o tym, że wakacje to czas odpoczynku i dlatego ludzie powinni sięgnąć po łatwiejsze, mniej wysublimowane i mniej wymagające lektury, ponieważ będzie to tylko i wyłącznie sprzyjać ich wypoczynkowi. Nic bardziej błędnego! Człowiek przy banalnych książkach nigdy nie odpocznie, nawet jeśli mają one służyć odwróceniu uwagi od bieżących problemów.

 

Zapraszamy na wakacyjny odcinek programu Piotra Podleckiego „Dobre Czytanie”.


DATA: 2018-07-06 14:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

tymi lekturami nic nie zdziałamy bo są nie na dzisiejsze czasy
7 miesięcy temu / do Caff
 
Może należało by pomyśleć, by przynajmniej w pociągach w "savoir vivre w podróży" znalazło by się zdanie "W podróży wybieramy treści narodowe i katolickie, unikając liberalnych, lewackich czy gejowskich"
7 miesięcy temu / Widzący z Lublina
 
Akurat upadek tożsamości narodowej jest jak najbardziej bieżącym problemem, którego następstwa widać gołym okiem w każdym wymiarze społecznym.
7 miesięcy temu / Caff
 
tak serio to akurat te książki są na odwrócenie uwagi od bieżących problemów
7 miesięcy temu / oj
 
lista ciekawa ale w lecie wole dziecku pokazywać świat,przyrodę -dzieło Boże , czytanie jednak jesienią
7 miesięcy temu / ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 88 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.