DZIŚ JEST:   20   MAJA   2019 r.


Św. Bernardyna ze Sieny
 
 
 
 

W Warszawie manifestowano przeciwko przyjmowaniu imigrantów

W Warszawie manifestowano przeciwko przyjmowaniu imigrantów
Warszawa, 06.02.2016, Demonstracja Ruchu Narodowego przeciw przyjmowaniu Uchodzcow do Polski , fot. Simona Supino / Forum

W Warszawie około godziny 15 rozpoczęła się manifestacja Ruchu Narodowego przeciwko przyjmowaniu imigrantów do Polski i polityce proimigracyjnej prowadzonej przez Niemcy. Wzięło w niej udział ok. dwóch tysięcy osób. Równocześnie trwała kontrdemonstracja garstki „antyfaszystów” i lewicowych aktywistów.

 

Manifestacji Ruchu Narodowego towarzyszyło hasło „Twierdza Europa”. Zgromadzone osoby prezentowały polskie flagi, licznie reprezentowana była młodzież. - ­ Będziemy apelować do rządu i polityków Prawa i Sprawiedliwości, aby nie przyjmowali imigrantów do Polski - ­ podkreślał Robert Winnicki. Jak tłumaczył, chodzi o to, by Polsce i Polakom oszczędzić problemów, z którymi borykają się zachodnie społeczeństwa, w tym i przemocy wobec kobiet. W demonstracji udział wzięła Tatjana Festerling, należąca do kierownictwa PEGIDY. Liczbę uczestników szacuje się na ok. 2 tysięcy.

 

W trakcie zgromadzenia zbierano podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania w Polsce imigrantów z Bliskiego Wschodui i północnej Afryki. Działaczom Ruchu Kukiz’15 udało się zebrać pod tą inicjatywą ponad 100 tysięcy podpisów. Tymczasem rząd Beaty Szydło konsekwentnie podkreśla, że Polska przyjmie kwotę uchodźców przyjętą przez Ewę Kopacz.

 

Podobne manifestacje przeciwko prowadzonej przez Zachód polityce imigracyjnej odbywają się dziś w 14 krajach. To z kolei mobilizuje do działania skrajną lewicę.

 

W Warszawie demonstracji narodowców towarzyszyła kontrdemonstracja „antyfaszystów”. Wzięło w niej udział około setki osób. Teren Placu Zamkowego w Warszawie zabezpieczała policja. Nie doszło do incydentów.

 

Źródło: wpolityce.pl, interia.pl

mat
DATA: 2016-02-06 17:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do emo - trafiłeś w sedno. Właśnie o to chodzi. zniszczenie państw, wojna, a potem zamordyzm i rządy Antychrysta , a dla każdego czip.
ponad 3 lata temu / Bronek
 
Tylko na was młodzi ludzie narodowcy można liczyć,,,kiedy Ojczyzna jest w potrzebie
ponad 3 lata temu / Basia
 
wszyscy widza co sie dzieje, jak gwalca, morduja, obijaja mordy, grabia, a mimo wszystko chca dalej przyjmowac, jak to jest z poslami, dziennikarzami i cala unia, maja uszy a nie slysza, maja oczy a nie widza, maja jezyki a nie mowia, chca wprowadzic Nowy Porzadek Swiata i Jeden Terror Rzad?!
ponad 3 lata temu / emo
 
Wrocławscy patrioci zachowali klasę, a stołeczni oddali Warszawę Niemcom. Wstyd!
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
PILNE:"Obecnie, gdy mamy nowego prezydenta, rząd, sejm i senat zapadło MILCZENIE w sprawie obrony przed wyprzedażą polskiej ziemi. NIE MA mowy o żadnych renegocjacjach traktatu akcesyjnego w sprawie ziemi (nawet w sprawie wyrównania dopłat dla rolników NIE MA żadnych działań) a trudno sobie wyobrazić lepszą dla Polski sytuacje i bardziej osłabioną Unię Europejską niż teraz, gdy musi iść na ustępstwa wobec państw narodowych i boryka się z odśrodkowymi działaniami n.p. Wielkiej Brytanii stawiającej twardo warunki dalszego członkostwa w unii. Polska zamiast się przyglądać i pozytywnie kibicować Brytyjczykom powinna wystąpić sama (lub wraz z innymi państwami) o uzyskanie renegocjacji wielu niekorzystnych zapisów. Wspólnie TERAZ można UE zmusić do ustępstw gdyż jest realnie zagrożona rozpadem i musi iść na ustępstwa by w ogóle ocalić dalsze swoje istnienie.[..] Mówi się już tylko i wyłącznie o wstrzymaniu sprzedaży ziemi PAŃSTWOWEJ a nie ziemi polskiej w ogóle."
ponad 3 lata temu / komunikat RKW:
 
Zbieram podpisy, wysyłam w poniedziałek z żółtą karteczką "potwierdzenie odbioru". Na wypadek gdyby poczta "zgubiła".
ponad 3 lata temu / referendum stop uchodźcom!
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "41056"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.