DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kto nie wierzy w Boga ten uwierzy w każdą ideologię.
ponad 2 lata temu / Obserwator
 
A za Hitlera Niemcy nie były silną gospodarką? I nie były wzorcem moralności dla takich jak ty? Tak naprawdę, Niemcy nigdy nie były i nie są wzorem moralności dla świata. Merkel ściąga muzułmanów by ci wytłukli i chrześcijan, i bezmyślnych lewaków gloryfikujących politykę Merkel :)
ponad 2 lata temu / do ale kwik
 
Niech sobie stawiają pomniki komu chcą. My jako polacy mamy obowiązek dbać o siebie, każdy z osobna a potem wobec bliźniego swego najbiższego itd. zamiast tracić czas na bulwersowanie się zdemoralizowanymi neomarksistami którzy kontentują się tylko sobą. Oni nie wierzą w marksizm, to jest tylko propaganda dla głupich i wywoływanie kontrowersji. Po prostu nie mają już nic innego do roboty. Marksizm to ideologia dająca fundamenty do złodziejskiego systemu gospodarczego i moralnego który z prusacyzmu zrobił zarazę intelektualno-duchową umożliwiającą robienie z ludzi bydło. Przewrotni złodzieje i bandyci kiedy się nakradną i zdeptają ludzi dobrej woli będą zawsze udawali filantropijnych i "umoralnionych" bo stać ich będzie na wytwarzanie wokół siebie odpowiedniego wrażenia, ale w istocie swego ducha dalej będą przewrotnymi oszustami i bandytami. Dobrobyt (jako dobro) jest w jakości a nie w ilości.
ponad 2 lata temu / Krzysiek
 
@ala wilk w owczej skórze. -W czym lepsze te pomniki Marksa od tych Hitlera?
ponad 2 lata temu / Anaja
 
Wydawało się, że zarówno narodowy socjalizm (faszyzm) jak i międzynarodowy socjalizm (komunizm) są już historycznie wyeksploatowane ale nic bardziej błędnego. O ile ten pierwszy został potępiony, to ten drugi nie został jednoznacznie potępiony i znajduje wielu zwolenników w elitach europejskich i amerykańskich. Przećwiczony w Chinach będzie mógł być narzędziem powstania NWO z jednym rządem, pieniądzem i religią. Problem w tym, że ta ideologia zakorzeniona jest w duchu okultystyczno-satanistycznym. Reasumując: historia uczy, że niczego nie uczy..
ponad 2 lata temu / Kefas
 
Co się odwlecze, to nie uciecze...chciałoby się powiedzieć. Czerwona Zaraza, którą w 1920 roku Polacy zdołali zahamować "ołowianym antybiotykiem" nie zdołała wywołać w Europie zachodniej epidemii czerwonego szału. Niestety złośliwe bakcyle zdołały przetrwać i się namnożyć w tępych łbach Europejczyków do niebezpiecznego poziomu. Europa zachodnia najwyraźniej stoi przed tą samą bramą psychuszki "Świetlanej Przyszłości i Postępu" przed którą dokładnie sto lat temu stała Rosja. W Rosji epidemia miała charakter tak gwałtowny, że sama pozbawiła się paliwa unicestwiając swoich żywicieli. Brakło po prostu forsy na dalszą kontynuację tego szaleństwa. Na Zachodzie niestety Czerwona Zaraza zmutowała obierając inną strategię trawienia pacjenta, na tyle wolno i metodycznie by za wcześnie nie wykitował, tym bardziej, że jest doskonale wypasiony i forsy mu szybko nie braknie do realizacji najbardziej zbrodniczych i wyrafinowanych pomysłów psychopatów ogarniętych czerwonym szałem.
ponad 2 lata temu / agricola
 
Lepiej nie stawiać pomników. Z Ukrainą kłócimy się o pomniki, z Rosją też. Wewnątrz kraju podział, a do tego doszedł pomnik w Ameryce. Przypomnę Dekalog, ten z Księgi Wyjścia.
ponad 2 lata temu / Sec
 
Znów muszę napisać Skandal! Ludzie chyba są przychicznie chorzy.
ponad 2 lata temu / Wierna
 
Akurat Niemcy nigdy nie byli tak bogaci jak teraz. Mają najlepszą gospodarkę na świecie i w sumie są też wzorem moralności dla świata. Merkel nie wywołuje wojen jak Putin, nie prześladuje chrześcijan jak chińscy komuniści, pomaga ofiarom wojen i nie wprowadziła wiz dla Polaków jak Trump.
ponad 2 lata temu / ala wilk
 
Kraj, który zamyka kościoły i buduje pomniki tym, którzy z tym Kościołem walczyli, nie ma żadnej przyszłości przed sobą
ponad 2 lata temu / am
 
Mimo wszystko lepsze pomniki Marksa w Niemczech niż Hitlera.
ponad 2 lata temu / ala wilk
 
Cztery i pół metra wysokości figury to niewiele, nawet do zamontowania anten się nie nadaje.
ponad 2 lata temu / wwm
 
To pokolenie trudno jest ugiąć. Wyniszczeni przez własne grzechy pokładają swą ufność w Szatanie, budując swą nadzieję na nim. Chociaż staję przed wszystkimi, by Mnie ujrzeli, tylko niewielu zwróciło uwagę. Ich przywódcy stali się okrutni i wiele narodów z ich ręki czeka śmierć. Jak bardzo płakałem nad tobą, stworzenie! Nad tobą, którego życie teraz będzie spływało ku śmierci. Wtedy, gdy płomienie niczym języki lizać będą twoich mieszkańców, wybuchając w powietrzu, Ja zapytam to pokolenie: gdzie znajdziesz wytchnienie? I w kim? W Szatanie? W sobie i we własnym ego? Nadszedł czas, aby wykonać Moją Sprawiedliwość, albowiem kara dla tego niewiernego pokolenia jest u waszych drzwi. Wypełnię Moje zarządzenia co do joty. Kiedy usłyszycie grzmot, Mój Głos się rozlegnie, hucząc w waszych uszach, rozbrzmiewając po same krańce ziemi. Wtedy wiedzcie, że świat i wszyscy, którzy go zamieszkują, usłyszą Głos Sprawiedliwości: zło przyniesie śmierć wielu narodom? zniszczenie ogarni
ponad 2 lata temu / bea
 
Obok pan Juncker powinien odsłonić jeszcze pomniki: Engelsa, Lenina, Stalina, Hitlera, Pol-pota, Mao-tse-tunga no i może jeszcze swój własny.
ponad 2 lata temu / Niktoś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.