DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

W Stanach Zjednoczonych zostanie otwarta… świątynia szatana

W Stanach Zjednoczonych zostanie otwarta… świątynia szatana
Jacob de Backer (circa 1540/1545–1591/1600) [Public domain], via Wikimedia Commons
#USA    #SZATAN    #STANY ZJEDNOCZONE    #DIABEŁ    #LUCYFER    #SATANIZM    #TEKSAS    #LGBT    #OLD SPRING

30 października w Old Spring Town w Teksasie działalność zainauguruje „kościół” poświęcony szatanowi. Data otwarcia nie jest przypadkowa. Staniści chcą rozpocząć działalność w przeddzień Haloween.

 

Jeden z głównych fundatorów „wielkiego kościoła Lucyfera”, Michel Ford, stwierdził w rozmowie z lokalną gazetą, że „Szatan jest przewodnikiem” i w jego kulcie chodzi o światłość i duchowość. Dodał, że jego „kościół stanowi część ugrupowania, które wyznaje kult Lucyfera w licznych miejscach  Stanów Zjednoczonych”.

 

- Cały czas staramy się współpracować ze światłem i ciemnością. Odrzucamy myślenie, że coś może być negatywne bądź całkowicie złe. Nie adorujemy szatana, Lucyfera czy kogoś innego. Każda osoba jest uznawana przez nas za boga lub boginię swojej własnej egzystencji – twierdził satanista. Oczywiście, grupa ta popiera homoseksualizm i odrzuca małżeństwo jako związek wyłącznie między kobietą a mężczyzną.

 

Inauguracja działalności świątyni diabła odbędzie się po trzech miesiącach od wystawienia pomnika diabłu przez satanistów z Detroit.

 

FLC

 

 


DATA: 2015-10-12 17:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi kościoła świętego i poleconymi tobie. Któż jak Bóg , św. Archanioł Michał pokonał szatana ciemności zła grzechu wszelkiego. szatan ciemności wiecznej i jego słudzy ciemności są przeznaczeni do ognia piekielnego, który nigdy nie zagaśnie. Zbawieni będą ci ludzie, którzy wytrwają w BOGU do końca. BÓG ma władzę absolutną, nawet nad złymi duchami, Bogu są złe duchy całkowicie posłuszne. MARYJA Niepokalana w Fatimie powiedziała, na koniec moje Niepokalane Serce Zatriumfuje.Pan JEZUS szedł przez życie dobrze czyniąc, pokonał szatana na pustyni, całym swym świętym życiem, na drodze krzyżowej, na krzyżu umierając, zmartwychwstając.Kogo wybiorą sobie ślepi i głusi ludzie, wieczne ciemności, czy szczęście wieczne które jest w NIEBIE i nie ma końca, trwa wiecznie razem z Bogiem i Maryją Niepokalaną..NMP..Jezus Chrystus.
ponad 4 lata temu / Jan
 
Kościół naucza, że człowiek nieustannie dokonuje wyborów. Anioły - i te dobre i te upadłe - mają prawo raz tylko podjąć decyzję, raz i to ostatecznie. Nieodwołalnie. I tego wyboru już dokonały. Szatan wybrał ciemność i potępienie, nie ma odwrotu. On nie jest jak my - dzieckiem Boga, nie ma tu relacji ojcowskiej - synowskiej.
ponad 4 lata temu / Dominika
 
Synagoga Szatana.
ponad 4 lata temu / Leo
 
Adler, wybory bytów duchowych są ostateczne upadłe anioły nigdy nie będą "chciały" skruchy ani przebaczenia a ponieważ zamknęły się całkowicie na Boga jedyne źródło dobra, miłości i przebaczenia nie ma w nich nic poza rozpaczą i nienawiścią. Podobny los czeka człowieka który w swoim życiu odwróci się od Chrystusa po śmierci stanie się diabłu podobny i podobny będzie jego los.
ponad 4 lata temu / siergiej
 
@Adler: to nie jest kwestia tego czy Bóg mógłby wybaczyć Lucyferowi, lecz kwestia tego że Lucyfer NIE CHCE by mu Bóg wybaczył. Warunkiem wybaczenia jest bowiem przyznanie się do błędu w etapach stwierdzenia że: zgrzeszyłem, przepraszam, proszę o wybaczenie. A Lucyfer, w swej pysze, nie chce Boga przeprosić i nie chce Go prosić o wybaczenie. Zresztą, na podobnej zasadzie wielu ludzi skończy w piekle, bo... niebo nie będzie im odpowiadać. Musieliby bowiem w niebie żyć według praw sprzecznych z tymi które wyznawali za ziemskiego życia. A Bóg na pewno nikogo do nieba na siłę ciągnął nie będzie.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Mysle, ze satanisci sa mniej niebezpieczni niz inne grupy religijne czy ideologiczne. Nie kryja sie z czczeniem szatana, wiec i zapewne uda im sie naklonic bardzo niewielka i latwa do kontroli grupe mlodych, zbuntowanych, z ktorych wiekszosc predzej czy pozniej od nich sie odwroci. Prawdziwe niebezpieczenstwo stwarzaja ci, ktorzy, pod plaszczykiem tolerancji, milosci, prawdy zatruwaja umysly mas chorymi ideologiami - od wszelkiej masci lewicowcow i postepowcow po muzulmanow czy coraz popularniejsze koreanskie pseudo-chrzescijanskie sekty.
ponad 4 lata temu / Jacek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.