DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

W San Francisco chcą zakazać obnażania się

W San Francisco chcą zakazać obnażania się

W San Francisco ma odbyć się głosowanie nad projektem uchwały, która zakaże publicznego obnażania się, z wyjątkiem… imprez homoseksualistów i innych parad, na które organizatorzy otrzymają zezwolenie.


Zarządzenie, zaproponowane przez radnego Scotta Wienera z homoseksualnej dzielnicy Castro, zabrania osobom dorosłym oraz dzieciom publicznego obnażania intymnych części ciała. Wiener zaproponował wprowadzenie takiej uchwały, gdyż na co dzień styka się z odpychającymi scenami seksualnymi w miejscach publicznych. – Zawsze w San Francisco miały miejsce przypadki okazjonalnego, publicznego obnażania się. Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat przestały one być czymś rzadkim. Stały się nieznośną rzeczywistością – skarży się Wiener. - Większość osób, które mieszkają w okolicy mająpo prostu dość tego, że siedem dni w tygodniu pewne osobniki ściągają spodnie i demonstrują genitalia na chodnikach i placu – dodał.


Ekshibicjoniści już wnieśli pozew federalny, by uniemożliwić przyjęcie uchwały.  Jednak nawet jeśli proponowane prawo zostanie przyjęte, publiczne obnażanie się nie zniknie całkowicie z San Francisco, miasta słynącego z praktyk homoseksualnych i sadomasochistycznych, gdzie ciągle mają miejsce lubieżne zachowania seksualne. Pederaści nadal będą mogli paradować nadzy podczas swoich marszów.


Wcześniej Rada Miasta przyjęła uchwałę, która wymaga od nudystów, by w miejscach publicznych, w których korzystają z krzeseł i ławek nosili jakąś „osłonę” na intymne części ciała.Źródło: LSN, AS


DATA: 2012-11-23 08:14
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.