DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

W roku 2050 Europa stanie się muzułmańskim kontynentem – uważają niemieccy demografowie

W roku 2050 Europa stanie się muzułmańskim kontynentem – uważają niemieccy demografowie
Fot.Reuters/Forum

Europa może zmienić swój dotychczasowy charakter z dwóch powodów: utrzymującego się niskiego poziomu dzietności  i nie słabnącej fali imigrantów-muzułmanów. Jak podają najnowsze statystyki Rady Europy, w  roku 2015 na Stary Kontynent przybyło nie milion, a 1,5 mln imigrantów.

 

Przyjmuje się, że aby dana nacja utrzymała swoją liczebność, współczynnik dzietności powinien przekraczać statystycznie 2,11 dziecka na rodzinę. Każda europejska rodzina powinna mieć dwójkę albo i trójkę dzieci. Tymczasem współczynnik dzietności dla niemieckiej rodziny wynosi dziś 1,3 dziecka, włoskiej – 1,2, a hiszpańskiej zaledwie 1,1. Jak przewidują dziś pełni obaw niemieccy demografowie, Europa, którą dobrze znamy, już wkrótce przestanie istnieć.

 

Jeszcze bardziej dobitnie widać to na podstawie niektórych europejskich regionów czy wybranych miast. Na południu Francji, w Nicei czy Marsylii aż 45% dzieci i młodzieży do lat 20 to muzułmanie! W Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 30 lat liczba muzułmanów zwiększyła się z 80 tys. do 3 mln, czyli 36 razy! Na Wyspach jest dziś ponad 1000 meczetów. Część mieści się w dawnych kościołach.

 

Jedna czwarta dzieci, które przychodzą na świat w Wielkiej Brytanii pochodzi z rodzin o korzeniach pakistańskich i afgańskich. W Holandii aż 50% noworodków pochodzi z rodzin muzułmańskich. Statystycy obliczyli, że za 12 lat połowa ludności Holandii wyznawać będzie islam. W Belgii także połowa niemowląt pochodzi z rodzin muzułmańskich, a 25% ludności królestwa to dziś muzułmanie.

 

- Allach pozwoli zwyciężyć muzułmanom w Europie bez użycia mieczy. Nie potrzebujemy terrorystów i męczenników.  Za 20 lat miliony muzułmanów zmienią oblicze Europy na muzułmański kontynent! – powtarzał przywódca Libii, Muammar Kadafi. Trudno nie zgodzić się z tezami pułkownika-dyktatora.

 

Źródło: www.mirtesen.ru

ChS 


DATA: 2016-02-19 18:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To jest prawda Europa to bedzie ternem islamistow
ponad 1 rok temu / Tiko
 
Jeszcze przyjdzie czas, że będziemy ratować chrześcijańskich Niemców przed muzułmańskimi Niemcami (Alamanami?;)). Pancerna pomoc z Polski przyjdzie dla germańskich braci. ;)
ponad 1 rok temu / NostradamusXXI
 
"Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru."
ponad 2 lata temu / Mieczsilver
 
Islam upadnie już niedługo... Po pierwsze: Islam walczy sam z własnymi odłamami. Po drugie: To dojdzie do III wojny światowej na tle religijnym - Islam kontra całe Chrześcijaństwo. Sami się przez to narażają na koniec, przez to co robią. Rosja zaatakuje Turcję bombą atomową. Do tego na pewno dojdzie. Inwazja Islamu to zamysł Boży, aby oczyścić zgniliznę Europy zachodniej. Chce dzięki temu wybić Europę Wschodnią, My - Słowianie (Polacy) mamy za zadanie odbudować po wojnie świat.
ponad 2 lata temu / Mędrzec
 
Coś do dzietności(ależ to fatalnie brzmi)pań Polek - w GB podobno przebijamy w tej konkurencji cia... Ups wiadomo o kogo chodzi (pamiętaj Polaku hejtstop czuwa) mimo że Polki tam mieszkające jeżdżą też na urlopy np.na te wyspy gorące. Więc to plus narty to chyba nie przyczyna niżu demograficznego. Oprócz tego kto pracuje ma prawo do wypoczynku a że w Polsce na kredyt to nie wina Polaków ale raczej niesprawiedliwych zarobków. Nawet przed VS nie było ekskomuniki dla urlopowiczów ;-) o ile sobie przypominam. Tak że atak na osoby które chcą odpocząć i wykorzystują urlop jak im najlepiej odpowiada pachnie zawiścią że oni potrafią a ja nie. A to jest chyba grzech.Porównując koszty urlopu do kosztów wychowania dzieci to się ma nijak.Wychowaliśmy trójkę dzieci (może to niedużo ale jednak)jeżdziliśmy z nimi na urlopy i dzięki temu mamy razem co wspominać,dzieci nabyły obycia , był to czas nasz wspólny którego na co dzień zazwyczaj brakuje.I na pewno nie był to czas stracony.Pozdrawiam.
ponad 2 lata temu / cykloza
 
Według mnie, ani Europa nie odwróci się od swej hedonistyczno-lewackiej wizji przyszłości, ani nie damy rady zawrócić rozplenienia się u nas Islamu; jak słusznie zauważono, oni maja po 3 wzwyż dzieci, u nas młodzi ludzie wolą narty, zabawy i wakacje na tropikalnych wyspach( oczywiście na kredycik, w większości)a nie życie w rodzinie, małodym wyprano mózgi w całej Europie, Polska nie będzie inna, każdy przytomny to zauważy, ale, ALE, jest jeszcze zamysł Boga. 2050 powiadacie? Ja myślę że wcześniej już wszystko się skumuluje, i...wzmoże się ucisk, prześladowania, a kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony.
ponad 2 lata temu / Łukasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.