DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ekumenizm to grzech przeciw miłości.Kościół Katolicki jest Kościołem Chrystusowym.Po za kościołem katolickim nie ma zbawienia.Przed terroryzmem islamskim należy się zbrojnie bronić.Przyjąć tylko chrześcijan.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 
Spokojnie muzułmańskie burasy. My tu w Polsce wszystkich was przyjmiemy, odziejemy, nakarmimy, damy pracę i mieszkania oraz po 2000 euro na łebka miesięcznie. W ramach ekumenizmu.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 
Nareszcie!!! Oby tylko się nie ugięli. I oby nasz rząd nie okazał się ciamajda. Niech wreszcie odsyłają ich tam skąd przybyli. I zamiast upychać ich siła tam gdzie ich już nie chcą, bo nie szanują chleba, który otrzymują, tyko usiłują zabić ofiarodawców i przejąc ich mienie.Niech sie wreszcie zajmą psychopatami w Afryce i na Bliskim wschodzie, by ludzie mogli żyć, uczyć się i rozwijać. Ciągną do cywilizacji? Ich zachowania w Europie świadczą zupełnie o czymś innym.
ponad 5 lat temu / blanka
 
Mafia włoska sprowadza Afrykanów, to niech Włochy ich adoptują. Choć część mogłaby przyjąć Francja. Łatwiej byłoby przejść temu krajowi na islam.
ponad 5 lat temu / podział złoty
 
Nareszcie. Dla islamistow nie ma miejsca w swiecie cywilizacji lacinskiej. Islam to zlo.
ponad 5 lat temu / Hendo
 
I jeszcze 20, 30 lat temu za przekraczanie granicy w nielegalny sposób Straże graniczne po ostrzeżeniu strzelały! Czy jest to rozwiązanie moralne? Na pewno skutecznie odstraszające ewentualnych emigrantów.
ponad 5 lat temu / masd
 
Należy zamknąć nasze granice dla terrorystów islamskich.Niech Francja,Niemcy,Wlk Brytania i inne państwa zgniłego zachodu przyjmują islamistów my nie potrzebujemy płonących Kościołów,miast,morderstw na tle religijnym.Zachód który wyhodował sobie wroga m in przez rozbudowany socjal błędną politykę multi-kulti niech płaci za swoją krótkowzroczność.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 
Lepiej niech jadą do czerwonej Francy niż do Polski.
ponad 5 lat temu / abc
 
Będą molestować Polskę , aby nam wcisnąć ten trefny towar.Z okazji spotkań przedwyborczych konkretnie pytajcie kandydatów o ich zdanie na ten temat
ponad 5 lat temu / cynik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.