Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

W obronie katolickiej Polski. XVI Kongres Konserwatywny [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się w sobotę XVI Kongres Konserwatywny. Cykliczne spotkanie, organizowane przez Stowarzyszenie im. Księdza Piotra Skargi przyciągnęło liczne grono katolików – duchownych i świeckich, którym leży na sercu obrona cywilizacji chrześcijańskiej.


DATA: 2019-11-05 14:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie możemy dać wyrzucić z naszej ojczyzny Boga i jego praw Jesteśmy posądzani o zaściankowość europejską i prymitywizm średniowieczny a wiele osób nie wie, że średniowiecze wniosło wiele do rozwoju kultury Ludzie pyszni i dumni którym wydaje się że osiągnęli tak wiele i że są samowystarczalni odrzucili Boga trwają w grzechach a tym samym przyjęli za pana przeciwnika Stwórcy Jeśli ktoś odrzuca Boga trwa w grzechach to przyjmuję za swojego pana przeciwnika Boga a ten już sieje spustoszenie w sercu i duszy człowieka co widać w jego poglądach,mowie, wstrętnych grymasach twarzy Europa zachodnia odrzuciła Boga i widać jak tonie a chcę Polskę pociągnąć za sobą W tej iluzorycznej wolności tkwi niewola duchowa Nie damy się Maryja naszą Królową
ponad 1 rok temu / Bibi
 
Bardzo dzine pomieszczenie jak gdyby w jakimś "statku kosmicznym".
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.