Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

W obliczu poważnego kryzysu. Apel do Kościoła i świata [JA KATOLIK]


Odtwórz w YouTube
 

Na program JA KATOLIK zaprasza Krystian Kratiuk. „Nie pozwólmy, aby pod pretekstem wirusa wymazane zostały wieki cywilizacji chrześcijańskiej, wprowadzając nienawistną, technologiczną tyranię, w której ludzie bezimienni i bez twarzy mogą decydować o losach świata, sprowadzając nas do wymiaru rzeczywistości wirtualnej” – piszą duchowni, w tym hierarchowie, i świeccy występujący z powszechnym apelem zainspirowanym sytuacją na świecie. PEŁNY TEKST APELU TUTAJ.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-18 08:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ Wernyhora Najpiderw podpisał apel, potem podpis wycofał.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Z większością tez apelu należy się zgodzić. Podziękowania za odwagę ludzi Kościoła. Poparłbym stanowisko kard. Sarah'a.
8 miesięcy temu / raf
 
Nadzieja zawsze umiera ostatnia...jak mowia. Dzieki Bogu, ze sa Ludzie kosciola, ktorych cechuje odwaga, wiedza a nade wszystko ida za Duchem Sw. Dziekuje za te slowa, daj Boze aby powiekszalo sie grono ludzi sluchajacych a nie "slyszacych", aby swiadomosc wzrastala w kazdym z nich. Serdecznie pozdrawiam wszystkich. Szczesc Boze.
8 miesięcy temu / Agnes
 
Zbyt miękko się przeciwstawiają złu jakie panuje w hierarchii kościelnej...Parabola medyczna! Jeżeli pacjęt jest w stanie zagrożenia życie to stosuje się wszystkie możliwe środki do wyleczenia ,nawet niekonwencjonalne!...tak też trzeba postąpić w obecnej sytuacji wobec hierarchów ,którzy traktują Kościół jako "firmę ",w której walczy się o przejęcie kontroli nad nią i sprawowanie władzy!!!...NIE LĘKAJCIE SIĘ !!!.FORTIS FORTUNA ADIUVAT.
8 miesięcy temu / lefebrysta
 
@Ryś, można jaśniej? Cóż takiego uczynił kard. Sarah, że wpisał się wg Ciebie w ten kryzys?
8 miesięcy temu / Wernyhora
 
Postawa kardynała Saraha, a raczej zmiana jego postawy jest jednym z przykładów tego kryzysu.
8 miesięcy temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.