DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


przyganiał kocioł garnkowi ....
1 miesiąc temu / ja
 
Apel jakże potrzebny należy ruszać sumienia nawet najbardziej zatwardziałe pozostało niewiele czasu szatan się spieszy bądźmy szybsi od złego z Bożą pomocą i Wiara.Amen
4 miesiące temu / Józef
 
Gdzie są polscy biskupi,księża? A przecież Polska to ponoć katolicki kraj.
5 miesięcy temu / Ewa
 
Długo czekałam na ten list. Kościele Chrystusowy jednoczmy się razem w modlitwie. Toczy się ostatnia walka o dusze. Oby jak najwięcej z nas wróciło do Boga,póki jest jeszcze czas Bożego Miłosierdzia.
7 miesięcy temu / Aneta
 
Nareszcie !
7 miesięcy temu / Ewa
 
Po pokrywka epidemi sila zabieraja nas od Bog, Chrystusa, jedynego pana
7 miesięcy temu / Bozka
 
a wcześniej Jaśnie Towarzystwo nie widziało stanu kościoła z jego arogancją butą i karami na całym świecie zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, itd za pedofilię. Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść źle.
7 miesięcy temu / małaPOLITYKA
 
Podpisałem apel.Boże,miej w opiece naszą umiłowaną Ojczyznę,Polskę,nasze rodziny ,oparte na tradycyjnych wartościach chrześcijańskich.Matko Boża z Jasnej Góry,miej nas w opiece !
7 miesięcy temu / Adam1234
 
Matko Boża , proszę miej w opiece moją całą rodzinę a w szczególności moje dzieci które w obecnej sytuacji mają problem z wyborem szkoły.
8 miesięcy temu / Iwona
 
Gdzie są podpisy Polaków poza wyjątkami????
8 miesięcy temu / Ola
 
Gdzie można przeczytać ten dokument w oryginale?
8 miesięcy temu / Tadeusz
 
Podpisuję się pod apelem ?
8 miesięcy temu / Katarzyna Zadyk
 
Dziwne ze nie podpisał kard. Burke i prof. Roberto de Mattei.
8 miesięcy temu / ola
 
gdzie ludzie naucza sie wartosci jak nie w kosciele. Polska i swiat bez kosciola to haos. Juz na zachodzie pieniadz ma wieksze znaczenia jak przyjazn, dobra materialne jak rodzina. pogon za dobrami wypelnia ludzia zycie w ktorym nie ma czasu na relaks, odpoczynek, smiech. Dlatego coraz wiecej samotnych ludzi z mentalnymi problemami. Walcze o kosciol bo jest nam bardzo potrzebny
8 miesięcy temu / Ala
 
Jakże smutny widok, kiedy na tak znamienitej liście nie widnieje w zasadzie, poza nielicznymi wyjątkami żaden Polak.
8 miesięcy temu / Andrzej6289
 
Naszą siłą jest wiara w Chrystusa Zmartwychwstałego ,dlatego walczmy o Kościół ,módlmy sie , bierzmy udział w Eucharystii osobiście a nie przed ekranem
8 miesięcy temu / IP
 
Izadnego polaka pod listem nie ma?
8 miesięcy temu / kanadol
 
Boże Dziękujemy, że są jeszcze tacy kapłani, którzy bronią Twoich prawd i dodają nam nadzieii na dobro w czlowieku
8 miesięcy temu / Reni
 
Kiedyś usłyszałam słowa wypowiedziane przez kapłana, jak poznać czy jesteśmy po właściwej stronie? Otóż Kościół prawdziwy, wierny Bogu będzie uciskany, po tym poznacie. Chcę być z Wami po tej właściwej stronie i dziękuję Bogu że nie jestem w tym wyborze sama.
8 miesięcy temu / JZ
 
Jak wyłudzić ogromny majątek? Żydowscy przyjaciele PiS-u mają wiele kreatywnych pomysłów na to, jak wyłudzić z Polski ogromny majątek. Najpierw wymyślili przemysł Holokaust i wrobili w nas zbrodnie niemieckie, ale gdy okazało się, że Polacy nie dadzą sobie wcisnąć tej ściemy, nie dadzą sobie wmówić, że są odpowiedzialni za zbrodnie niemieckie i są cokolwiek winni Żydom - nadszedł moment na nowy pomysł. Wiecie co Żydzi wymyślili by nas okraść? Ja już wiem. To poza kradzieżą naszych surowców, będzie przymusowe szczepienie całego narodu, szczepionką, która nie leczy, a która szkodzi, zatruwa ludzkie organizmy na zawsze i powoduje szkodliwe zmiany genetyczne.
8 miesięcy temu / Indianka
 
Gratuluje.
8 miesięcy temu / Adam Alex
 
BOGU dzieki
8 miesięcy temu / Jozefagawel
 
Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny... Czekałam na taką wypowiedź ze strony przedstawiciel hierarchów Kościoła, świata nauki w dziedzinie medycyny, wirusologii, immunologii, inżynierii genetycznej, nanotechnologii, prawników, dziennikarzy i filozofów. Dziękuję za odważny apel. Niech Was Bóg błogosławi.
8 miesięcy temu / Irma
 
NARESZCIE
8 miesięcy temu / misi
 
Wreszcie odważyli się powiedzieć to głośno!
8 miesięcy temu / Monika
 
Zapamiętajmy te osoby. Moga jeszcze być jak światło latarni morskiej na wzburzonym oceanie. W ciężkich czasach prawda jest bezcenna.
8 miesięcy temu / Piotr
 
Wygląda na to, że Antychryst przyjdzie w przebraniu medycyny, albo i już jest biorąc pod uwagę jak się niszczy naturalne terapie i okalecza masowo ludzi zmyślając im choroby, a teraz zmyślając, że roznoszą sobie wirusy. Będzie obiecywał zdrowie, podpisanie paktu na zdrowie w zamian za....to już każdy widzi, za wolność duszy do wyborów. Medycyna chce z każdego zrobić kalekę i narkomana. Bóg nie stworzył świata w którym zdrowa osoba roznosi chorobę i uśmierca bliskich czy przypadkowych ludzi. Jest to kłamstwo technokratów i kłamstwo Antychrysta.
8 miesięcy temu / Pan Roman
 
BÓG sam wystarczy !!!!
8 miesięcy temu / Łucja
 
Nareszcie, bardzo brakowało mi zdecydowanego głosu Kościoła katolickiego. Jestem przeciwnikiem przymusu szczepień i braku informacji publicznej o niebezpieczeństwie. Mam syna na wózku inwalidzkim po szczepieniu. Uważam że ten list do publicznego odczytu powinna otrzymać każda parafia w Polsce i na świecie. Serdecznie pozdrawiam.
8 miesięcy temu / RKrzysztof
 
Zgadzam się Bóg jest kreatorem świata
8 miesięcy temu / Kat
 
Dzięki Bogu, więcej takich postaw, mam nadzieje, że nasz Episkopat dołączy i podpisze ten list. Bardzo piękny,odważny, odkrywający prawdę. Powinien być przeczytany wiernym na każdej mszy świętej, aby ludzi uświadomić co tak naprawdę się dzieje. Niestety wielu ludzi śpi i nic nie słyszało o planach "wielkich tego świata" Maryjo z Pompejów módl się za nami.
8 miesięcy temu / Bożena
 
No w końcu !!!:
8 miesięcy temu / Piotr
 
Dziękuję Duchownym za napisanie apelu. Dziękuję też wszystkim, którzy się pod nim podpisali. Niech Bóg wszystkim stokrotnie wynagrodzi
8 miesięcy temu / beti
 
Dziekuje ipopieram za odwage
8 miesięcy temu / Teresa Borowska
 
Sygnatariuszy : duchowni, to nie cały koscół , nie watykan. Popatrzcie ilu jest prawdziwych. Zabrakło słów : Człowiek Istota Wolna i Samostanowiąca o Sobie. Za dużo słów osoba, wiernych, ludności. Jezus był wolny bez duchowieństwa i kosciołów,
8 miesięcy temu / Człowiek
 
Nareszcie!!! Piękny, mądry apel, zawierający wszystko co należało wypowiedzieć??
8 miesięcy temu / Marynia
 
Piękne, prawdziwe słowa. Dziękujemy za wsparcie Polaków
8 miesięcy temu / Jagat prem
 
kościół jest dla ludzi i z ludźmi. Długo na to czekałem ale stało się, kościół stanął po stronie ciemiężonego, wlewając wiarę i otuchę.
8 miesięcy temu / kaku
 
przyjmowanie przez katolików szczepionek, w których stosowany jest materiał pochodzący od dzieci nienarodzonych poddanych aborcji, jest niedopuszczalne powtórzycie sto razy to wreszcie dotrze fałszywość medycyny
8 miesięcy temu / szepionki z abo
 
od powstania chrzescijanstwa jest to samo przez wieki mysli Radets chwalcie Pana w ukryciu by nikt was nie widzial bysie nie byli zgorszeniem dla innych
8 miesięcy temu / Janod
 
W pełni zgadzam się z treścią Apelu. Pan Jezus Chrystus nie zaraża
8 miesięcy temu / Renata
 
Obecnosc wirusa jest faktem. Wiadomo takze ze zabija osoby starsze i o oslabionej odpornosci. W tej sytuacji spotkanie dzoadkow z wnukami moze byc wyrokiem smieci dla tych pierwszych. Mozna chwalic Pana w domu, z najblizszymi i wcale nie jest to mniej wartosciowe
8 miesięcy temu / Radets
 
Nie można ograniczać niezbywalnych praw ludzkich i wolnościowych a zwł. Boskich z pogwałceniem prawa świeckiego np. Konstytucji, która wyraźnie odnosi się, kiedy prawa wolnościowe mogą być ograniczane, a ten warunek nie zachodzi.
8 miesięcy temu / Michał
 
77 osob w tym 13 kobiet. Po za tym, moze to lepsze dla Kosciola. Pan i tak wszystko widzi i czuwa, On jest Krolem, to moze trzeba sie zastanowic, czy nie warto wrocic do Ewangelii i nie zaczac glosic Slowa, a nie tylko gromadzic ludzi w kosciolach. Bog jest wszedzie, nawet w zamknietych domach. Trzeba uczyc ludzi jak sie modlic.
8 miesięcy temu / Moj Nick
 
Taka mała ''korekta'' - czy można nazywać KRYZYSEM realizację twardo wprowadzanych PLANÓW?! Ojczulków tych zbrodniczych knowań, trzeba fizycznie zmusić do ABDYKACJI! - aby może uratować ich dusze, o których oni sami zapomnieli . . .
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
FIKCJA POMYSLALA SOBIE UCZYNMY POWIEW WIEKSZEJ GROZY U POBOZNYCH WPROWADZMY SUPLIKACJE I TAK SIE STALO ALE NIE POMYSLALA ZE PAN BOG TO WIDZI I W TYM JEJ RYCHLY UPADEK MUSIMY W TYM EGZAMINIE MIEC WIARE
8 miesięcy temu / olek
 
I agree with this text Big Brother wants to control all citizens Bill Gates controls with his money the media and the vaccinationcampaign
8 miesięcy temu / mark waterinckx
 
Jestem calym sercem przy konajacym Chrystusie na Golgocie, gdzie wciaz zmieniaja sie oprawcy. Chociaz niekiedy nie rozumie, ze krzyzujacym przebacza, wowczas mysle, ze ta druga strona swiata jest nie tylko niewidoczna ale nie zrozumiala dla ludzi tak malej wiary, jak moja. Zatem, trzeba wziasc krzyz na ramiona i niesc go za swoje i inne grzechy. Prosze Pana Boga, szczegolnie teraz o to, abym dotrzymala wiernosci Bogu Wszechmocnemu i sobie i nie pozwolila sie szczepic. Bog jest moim Stworca i Panem mojej Wolnosci i Wolnosci Kosciola Chrystusowego i tylko On moze mnie szczepic i nitk wiecej. Zaden najemnik nie ma prawa ingerowac w moje sumienie i moja wolnosc a takze w Wolnosc Kosciola. Prawdziwy pastez zadba o kazda swoja owieczke, nawet jedna zaginiona odnajdzie. Nie zbiegnie jak najemnik ze strachu przed silniejszym sobie czy tez zgodzi sie na lamanie Prawa Bozego po przez uzurpowanie narodem.
8 miesięcy temu / Pietronska Agni
 
Jezus Chrystus nie dialogował z żydami, nie pytał stworzeń o pozwolenie na działalność. Apostołowie także nie dyskutowali z żydami, nie prosili ich o pozwolenie czy mogą nauczać o Ukrzyżowanym i wzywać do nawrócenia. 20 wieków później skorumpowani Pasterze Kościoła WYMYŚLILI SOBIE DIALOG Z ŻYDAMI, dialog z muzułmanami, dialog z heretykami, dialog ze schizmatykami, dialog z bandyckimi rządami, dialog z kłamliwymi publikatorami, dialog z rozwodnikami, dialog z homoseksualistami, dialog z wyzwolonymi kobietami, dialog z mordercami nienarodzonych, dialog z diabłem i demonami. Tak sobie wymyślili naiwni Pasterze, a większość katolików w ślepym posłuszeństwie i ignorancji od dziesiątków lat ich naśladuje, obstając przy kompromisie liturgicznym, doktrynalnym, dyscyplinarnym i moralnym. KOMPROMIS ZAMIAST WALKI Z GRZECHEM. Kompromis zamiast walki z ciałem. Kompromis zamiast walki z pychą. Kompromis zamiast walki ze światem. ODWRÓCILI SIĘ DO BOGA PLECAMI.
8 miesięcy temu / Murem
 
eKAI niedawno podala komunikat o tajemniczym Wysokim Komitecie wzywajacym wszystkie religie swiata do wspolnej modlitwy bez wskazania do kogo ten religijny konglomerat ma sie zwracac o blogoslawienstwo.Skoro Katolicka Agencja Informacyjna mozna domniemywac za zgoda KEP oznajmila "a" wypadaloby aby ktos w tej niejasnej kwestii wypowiedzial swoje "b" poniewaz pojawila sie nowa inicjatywa jak wyzej.
8 miesięcy temu / stan
 
nikt nie powie o sprawcach wprost czyli osoby 33 pozycji
8 miesięcy temu / zbigniew
 
??
8 miesięcy temu / Ada
 
żadnego polskiego biskupa????
8 miesięcy temu / mg
 
@Nick Zgadzam się. Panu Bogu należy się najwyższa cześć - także zewnętrznie. Upadek religijny na Zachodzie miał ścisły związek z upadkiem czci dla Sakramentu Ołtarza. Przykładem są kraje na Zachodzie Holandia, Belgia, Niemcy, Francja itp.. Jak się ma Kościół Katolicki w tych krajach teraz? Jaka jest tam świadomość Obecności Pana Jezusa w konsekrowanej Hostii? Nie implementujmy tego scenariusza u nas w kraju!
8 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Yes I agree
8 miesięcy temu / A C
 
Nic dodać, nic ująć. Brawo. Oby ten apel otworzył jak najwięcej oczu
8 miesięcy temu / Arturo
 
Proszę Cię Matko, abym był kapłanem według serca Twojego. Pomóż mi rozwiązać pewna ważna kwestie oraz wyjednał łaskę zdrowia mojemu Tacie, braciszkowi i mnie.
8 miesięcy temu / John62
 
Gdzide jest AUTONOMIA I NIEZALEANOSC KOŚCIOŁA? BISKUPI ! STAŃCIE NA WYSOKOŚCI ZADANIA.NIE ABDYKUJCIE Z AUTONOMII KOSCIOŁA. BRONCIE WOLNOŚCI OBYWATELI PAŃSTWA BOŻEGO
8 miesięcy temu / kostek
 
Brawo
8 miesięcy temu / Walentt
 
Przestańcie wzywać ludzi do szpitala bo tam są pustki ! Chyba ze robić deyndekcje to fakt to meczy tylko po co ro robić ? Wywodzę się z rodziny lekarzy i oni mają takie samo zdanie !
8 miesięcy temu / Medyk
 
Powinien byc jeszcze jasno nakreslony postulat o Komunii Swietej tylko na kolanach i do ust by rowniez skonczyc i z ta rebelia.Mam nadzieje ze nastepny apel bedzie dotyczyl tego fundamentalnego palacego problemu ,od przyczyny nalezaloby zaczac.
8 miesięcy temu / Nick
 
Przyjdźcie do szpitali, wystarczy że będziecie tylko wszystko dezynfekować
8 miesięcy temu / Mmm
 
paradoks gdyby byla u nas komuna to nie rozmyto by nam tak czachy ale poboznosc wizualnae obecnycch juz tak
8 miesięcy temu / olek
 
Powiem dużo prościej! Nie zgadzam się, by pod pretekstem wirusa, Łamano SUmienia Wierzących Katolików! Tu nie ma miejsca na apele, tu trzeba POTĘPIENIA BLUŹNIERCÓW!!!
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Co do sprawy zaczipowania wszystkich to dzisiaj możemy jedynie mówić o prawdopodobienstwie zniewolenia. Może być w tym chęć budowania takiego globalnego więzienia ale bez krat stosownie do skali. Skazani mają bardzo ograniczone prawa a władze odwrotnie. I wszyscy z góry dozywocie.
8 miesięcy temu / kom
 
Jestem za.
8 miesięcy temu / Grazyna
 
100/100. Pod pretekstem walki o zdrowie można użyć,,palek''na niepokornych obywateli. Rządy nie wiadomo kogo i gdzie ale rządy bezwzględne i zimne czyli kierunek zima.
8 miesięcy temu / zz
 
Przyczepcie ten list tak, żeby był STALE widoczny, dla jak największej liczby ludzi! To bardzo dobrze, że ten tekst powstał. Warto by było modlić się wspólnie, na całym świecie za nawrócenie bądź uniszkodliwienie tych "zbawicieli ludzkości" ponieważ to oczywiste, że są oni pod wpływem szatańskim. Może też byłoby zasadne, żeby kapłani- egzorcyści czynili swoją powinność względem tych "naprawiczy" nie wiem na ile jest to możliwe "zaocznie" z punktu widzenia prawa kanonicznego ale w tym wypadku sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że trzeba brać pod uwagę działąnia nietypowe.
8 miesięcy temu / pobudka!
 
W tak trudnych czasach zabiera nam się to co w życiu jest najważniejsze, czyli możliwość spotkania się z Bogiem. Nawet w czasach komunizmu kościoły były otwarte w Polsce dla wiernych. Właśnie w kościołach dzięki mszom świętym umacnialiśmy się duchowo co pomogło tysiącom przytrzymać te trudne czasy. A teraz zabiera nam się i nie możemy na to pozwolić. Tak nam dopomóż Bóg.
8 miesięcy temu / Dana
 
Ten tekst powinien być w zakładce "Wiadomosci". Więcej osób by go przeczytało.
8 miesięcy temu / pe
 
Zgadzam się z tym co tu jest napisane i jako farmaceuta dołączam do osób które chcą to popierać .
8 miesięcy temu / Ewa
 
Dobrze napisane, musimy walczyc o Boga!
8 miesięcy temu / Izka
 
Świetny tekst, może tego końca świata nie będzie, skoro są jeszcze tacy duchowni ? Zacytuje koniec listu, bo w sumie nic mądrzejszego nie wymyślę: Módlmy się z wiarą do Pana, aby chronił Kościół i świat. Niech Najświętsza Dziewica, Wspomożycielka Chrześcijan, zmiażdży głowę starodawnego Węża i zniweczy plany dzieci żyjących w ciemności.
8 miesięcy temu / Katolik
 
Uważam ze Kościół i my katolicy i nasza wiara chrześcijańska są zagrożeni przez ludzi Nowego Świata Ciemności. Wprowadzają czas zastraszenia, rejestrowania nas i obowiązkowego szczepienia przy biernym zachowaniu się Biskupów i Arcybiskupów. Zawsze Kościół był Ostoją dla Polaków a teraz zarządzający Kościołem zeszli pod ?ziemię?.
8 miesięcy temu / Ewa
 
abp Tomasz Peta też jest Polakiem! W pełni popieram apel, przesłałam go mojemu proboszczowi i wikaremu.
8 miesięcy temu / Anaja
 
Przecież to Kościół się zamknął... W naszej diecezji nawet nabożeństwa majowe odwołane...
8 miesięcy temu / Ann
 
Zgadzam się w pełni Z ty apelem
8 miesięcy temu / Ela
 
Przecież od lat prowadzony jest dialog ekumeniczny i międzyreligijny na szeroką skalę, ze wszelkimi odcieniami heretyków, schizmatyków, żydów i pogan, w tym nawet jawnych satanistów, którego celem niemoże być innego niż stworzenuie jednej światowej religii Antychrysta. \\ A teraz duchowni i świeccy nagle zaczynają mówić i ostrzegać przed antykatolicką tyranią i mówić o planach utworzenia Rządu Światowego, w czym sami przecież brali udział od ponad pół wieku.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Arcybisup Paweł Lenga przykładem życia w prawdzie i bycia Polakiem i prawdziwym przepełniony miłością sługą Bożym.
8 miesięcy temu / Ewa Nowak PL S
 
Do AndrzejBR Arcybiskup Jan Paweł Lenga jest Polakiem
8 miesięcy temu / BrzydkieKacząt
 
Zgadzam się z treścią apelu i dziękuję.????????
8 miesięcy temu / Elżbieta
 
Wystosujcie tę odezwę do Mieszkańców Nowego Yorku w U S A!
8 miesięcy temu / Wojciech
 
Jestem tego samego zdania i uważam, ze jesteśmy manipulowani. Strona na ktorej chciałam zlozyc mój podpis poparcia jest zablokowana. Proszę to sprawdzić i przysłać jeszcze raz do podpisania. Maryjo, nasza Mamo, Królowo Świata i Polski chroń nas i Kościół .
8 miesięcy temu / Małgorzata, Sz
 
Zgadzam się w 100%To jest po prostu kpina .
8 miesięcy temu / Ja
 
Brawo, brawo, Laudetur Iesus Christus, Amen
8 miesięcy temu / Krystyna Poland
 
Podpisuję się pod tym
8 miesięcy temu / Marek
 
Popieram niedawny się zastraszającym. MATKO KRÓLOWA POLSKI RATOJ SWOJE DZIECI
8 miesięcy temu / Kurek Henryka
 
nie wierz w dobre intencje duchownego ktory chce koniecznie zajmowac sie zdrowiem twojego ciala pomimo is zostal wylacznie powolany do zajecia sie zbawieniem twoej duszy
8 miesięcy temu / k.koziorowski
 
Cieszę się że Kapłani słyszą głos DOBREGO PASTERZ i dbają o swoje OWCE!
8 miesięcy temu / LUCYNA CHUDETSK
 
Cloe - kolejne rządy sa pozornie polskie. Skąd przyjechała Szydło, kim jest Morawiecki? Morawiecki to wspólny kandydat PO i PiS. Takie sa fakty. Tylko cyrk robia dla tubylczych gojów.
8 miesięcy temu / Jot
 
Dziękuję Bogu za prawdziwych Duszpasterzy katolickich,lekarzy wiernych przysiędze Hipokratesa oraz Prawników,którzy nie sa adwokatami diabla.Niech Was Bóg błogosławi, zaś Matka Boża okryje płaszczem swej opieki,Michał Archanioł prowadzi wraz z Wojskami Niebieskimi osłaniając Was i Wasze rodziny przed atakami kohort piekielnych .Chwała Panu i Maryi.Modlimy sie za Was Kochani Bracia i Siostry w wierze. +++++ Amen
8 miesięcy temu / Cleonice
 
Polecajmy Bogu wszystko co złe aby pomógł nam wrócić na drogę prawdy i miłości.
8 miesięcy temu / Tenia
 
Dużo racji. Tak zaczęliśmy się bać śmierć i i tak daleko ja ukrylismy w naszej podświadomości, że poddajemy się fobiom. Najwyższy czas, mówić o niej więcej i oswajać ludzi z myślą, że nikt nie jest wieczny. Może, wiele osób zmieniło by swoje postępowanie wtenczas
8 miesięcy temu / Jemioła
 
To uderza w nas katolików to niszczenie wiary
8 miesięcy temu / Ewa
 
Zobacz na Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach "STOP NOP"
8 miesięcy temu / @ Sylwester
 
Zgadzam się z tym!!!
8 miesięcy temu / Lena
 
Podpisane. Boże, przywróć nam Kościół taki, jakim Ty Sam chciałbyś, aby był! Amen.
8 miesięcy temu / Czytelniczka
 
A gdzie reszta naszej hierarchii....? Coscie swojemu ludowi pozwolili uczynić...
8 miesięcy temu / Damian
 
dlaczego hierarchowie ochoczo przyklaskuja przetransponowaniu kultu w TV show?  dla wiekszosci otumaninego stadka ta nowinka pozostanie juz jako jedna z kolejnych kiczowatych propozycji kulturowych do przerzucania pilotem i obramowanych reklamami srodkow na zgage mniej histerii, wiecej wiary ! - glosi ksiadz dysydent Stanislaw Malkowski. a hierarchia nie ma nic przeciwko lucyferianskiemu pomyslowi zakrywania twarzy bezuzytecznymi szmatami - nikabamii NWO - masonistycznami burkami, ktory w rezultacie ma przekonac otumanionych ze kazdy czlowiek jest potencjalnym trucicielem-zabojca a to co dotychczas szaraczki wiazaly z bliskoscia braterska, gestami zblizenia i rzeczywistymi dzialaniami charytatywnymi - to wszystko moze zaszkodzic, ergo moze od Zlego pochodzic. mizantropia nie jest cnota! jest szatanskim sposobem na przeciagniecie watpiacych
8 miesięcy temu / kazimierz kozio
 
BOGU DZIEKI ZA TYCH WSPANIALYCH PASTERZY ,WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI ZA NAPISANY APEL.NIECH MATKA BOSKA FATYMSKA OKRYJE ICH SWOIM PLASZCZEM I DA IM SILY DO WALKI.
8 miesięcy temu / Irena
 
Dlaczego ,jesteście aż takiej " małej wiary"
8 miesięcy temu / t
 
Dziwne! - ani jednego Polaka?! Czyli p.o. ''polacy'' mają się dobrze albo i lepiej, albo obchodzili dzisiaj w skupieniu i pokorze, 410 rocznicę ogłoszenia się Matki Bożej Królową Narodu Polskiego: 8 Maj AD 1610 w Katedrze Wawelskiej, podczas Mszy Św.!!! Razem z szanowną Redakcją Pch24 pospołem - wtedy gratuluję . . .
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Podpisuję się pod tym apelem i apeluję do naszych pasterzy, żeby też podpisali się pod nim i udostępnili go wszystkim wiernym! Niech prawda zwycięży. Módlmy się żeby Duch Święty odnowił oblicze tej Ziemi. Maryjo Królowi Polski módl się za nami.
8 miesięcy temu / Dora
 
Nie wiem czy mili Bogu są...ci zatwardziali hierarchowie, którzy z kamienną twarzą i kamiennym sercem niby walczą o Kościół, a w rzeczywistości pogrążają Go przez swoją zatwardziałość i metody ze średniowiecza odstraszając i zniechęcając wiernych zwłaszcza młodych.
8 miesięcy temu / Ela
 
Chorzy ludzie to piszą tutaj komentarze, aż kipi od tvn-owskiej propagandy, jeśli ten rząd jest zły to jak można nazwać powszednie, które wyprzedały nasz kraj i nie dały obywatelowi złotówki nie to,jeśli chodzi o korzystanie z kościoła to 5 minut przed mszą nie miałam problemu żeby wejść więc gdzie są ci strapieni i spragnieni Mszy Świętej wierni????
8 miesięcy temu / Cloe
 
Bracia chrześcijanie! "nie pękajcie" wasz Ojciec niebieski ma wszystko w swoich rękach i będzie dobrze tylko kochajcie Boga "sursum corda"!
8 miesięcy temu / t
 
Ciekaw kto naciskal kard.Saraha do niskladania podpisu pod tym apelem choc sam to popiera.czy funkcja ktora pelni naprawde mogla tu byc jakakolwiek przeszkoda?
8 miesięcy temu / Nick
 
Jakie szczepionki są produkowane z zamordowanych dzieci nienarodzonych?
8 miesięcy temu / Sylwester
 
Ten apel powinien być odczytany we wszystkich kościołach na całym świecie, łącznie z poparciem episkopatów poszczególnych krajów, oraz słowem do wiernych, że noszenie masek w kościele jest zniewagą majestatu Bożego, świadectwem jakoby dom Boży był śiedliskiem zarazy, przestrzeń sakralna była szkodliwa dla człowieka, woda święcona za przeproszeniem, obrzydzająca, a Jezus Chrystus bazsilny i mogący nas zarazić. Ludzie opamiętajcie się! Nie bluźnijcie majestatowi i świętości Boga! #Ściągnijcie maski, które nie dają żadnej ochrony, a są tylko symbolem waszego zniewolenia i obrzydliwością w oczach Pana. Bóg was nie zarazi. W domu Jego jesteście bezpieczni. Jezus karmi was swoim ciałem, które jest mocniejsze nawt niż śmierć i da wam życie wieczne. Zaufajcie Bogu.
8 miesięcy temu / Lucyna Ryś
 
czyste ZLO
8 miesięcy temu / voivod
 
Podpisuję obiema rękami i sercem! dr n. med., specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, ordynator Oddziału Wewnętrznego szpitala najlepszego Patrona.. Świętej Trójcy. Prawda wyzwala, jestem wolny! J 8:32. Nie boję się, jako obrońcę wziąłem sobie Najwyższego Ps 91.
8 miesięcy temu / rajmundz
 
. Przykład św. Stanisława Biskupa niech będzie nam światłem i wzorem stanięcia po stronie Prawdy Pana Jezusa Chrystusa. Wierni Kościoła Rzymsko-Katolickiego wzywają Polskich Biskupów i Duchowieństwo do podpisania Apelu i DANIA ŚWIADECTWA. Potrzeba nam odważnych Biskupów i ich czynów a nie tylko humanistycznych wykładów z ambon.
8 miesięcy temu / iskierka
 
Tymczasem noblista od wirusów mówi wprost że to biotechnologia ten koronawirus. Zyjemy w ciekawych czasach. Polecam posiadanie broni.
8 miesięcy temu / Jot
 
Wreszcie. Nikt nie ma prawa decydować za mnie ani nikogo innego czy możemy iść do kościoła. Moim Panem jest Bóg, który jest Miłością, nie żaden koronawirus ani tym bardziej żaden mały człowieczek z wielkim ego, który w prostacki sposób wykorzystuje epidemię do swoich chorych celów, robiąc zamęt, potęgując strach przed chorobą. Mam nadzieję, że wszyscy katolicy przejrzą te plany i nie pozwolą dłużej się tłamsić, ogłupiać i manipulować. I mam nadzieję, że także Polskie nazwiska zobaczymy na w/w liście. W końcu Królową Polski jest Maryja a Królem Jezus.
8 miesięcy temu / Katolik.
 
Niech Najświętsza Dziewica, Wspomożycielka Chrześcijan, zmiażdży głowę starodawnego Węża i zniweczy plany dzieci żyjących w ciemności.
8 miesięcy temu / moher
 
Albo z Chrystusem, albo z diabłem.
8 miesięcy temu / Katolik Polak
 
spoglądam wkoło, wypatrując pasterza.W oddali są... Wybacz im Panie
8 miesięcy temu / uomo
 
Podpisuje Apel. Stowarzyszenie Rajd Katynski-Pamiec i Tozsamosc--komandor Jacek Kawczynski
8 miesięcy temu / Jacek
 
Bez Boga ani do proga.Amen Maryjo Amen.
8 miesięcy temu / Urszula
 
Zgadzam się nie wolno odłączyć wiernych od Kościoła od Żywego Jezusa jest to naruszenie wolności Któż jak Bóg
8 miesięcy temu / Jolanta
 
Bóg jest Mocą i uzdrowieniem naszym, nie zamykajmy kościołów!!!!
8 miesięcy temu / sana. [email protected]
 
1000/1000
8 miesięcy temu / maria
 
Honor Polskich biskupów ratuje abp. Jan Lenga.
8 miesięcy temu / gosc
 
Podpisuję się pod petycją Kościoła
8 miesięcy temu / Anna Kulikowska
 
Tylu Wspanialych Ludzi z zagranicy ale ani jednego z POLSKI, dziwne?
8 miesięcy temu / Jara
 
Z Polaków tylko abp Jan Paweł Lenga. Niech Mu Królowa Polski wynagrodzi.
8 miesięcy temu / TZ.
 
A może drodzy hierarchowie lud już was nie chce, pomyślcie o tym, a ten apel to próba jeszcze ugrania czegoś w obliczu oczywistej utraty wpływów na świat. Czas Kościoła w obecnym rozumieniu przemija i idzie nowe, w którym nie ma już miejsca dla kapłanów żyjących do tej pory we własnej bańce.
8 miesięcy temu / Janek
 
"Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie" /Mt 24, 21/ Ludzkość musi zostać ukarana za swoje grzechy, Kościół musi zostać ukarany za grzechy w swym wnętrzu. Nic nie zrobimy, módlmy się i prośmy Miłosiernego Boga, gdyż to się właśnie zaczęło, a walka USA z Chinami o prymat w świecie zakończy się gwałtowną wojną, czas ku temu wydaje się być krótki.
8 miesięcy temu / tak tylko
 
1000/1000
8 miesięcy temu / maria
 
drobna lecz istotna uwaga - strona na której podpisuje się apel jest niezabezpieczona !
8 miesięcy temu / tak tylko
 
Polacy mogą tej sytuacj nie zrozumieć i brnąć w abberację z swobodą radosną.
8 miesięcy temu / Dlaczego
 
A z Polski tylko emerytowany abp. Jan Paweł Lenga się podpisał?
8 miesięcy temu / podpis
 
To najlepsza wiadomosc jaka czytalem dzisiaj! o triumf Niepokalanego Serca Najswietszej Maryji Panny i Krolestwo Najswietszego Serca Pana naszego Jezusa Chrystusa w kazdym ludzkim sercu na calym swiecie!
8 miesięcy temu / Nick
 
Głos rozsądku i lęku o przyszłość w obliczu narzucania "podstępnych form dyktatury, przypuszczalnie gorszych niż te, których w niedawnej przeszłości nasze społeczeństwo było świadkiem".
8 miesięcy temu / Ryś
 
Bardzo dobry głos ludzi,aby ratować świat przed zapaściąbezbożnictwa,obłudy,zakłamania,mordowania dzieci nienarodzonych. Niech będzie wywyższony Bóg,który mnie zbawia !
8 miesięcy temu / Nick
 
mnie zastanawia jedno, dlaczego PIS, który tak ochoczo korzystał z katolickiego elektoratu, narzucił katolikom tak drakońskie ograniczenia w dostępie do liturgii i sakramentów św. W ramach wdzięczności cały ten elektorat powinien zagłosować adekwatnie do zachowania samowolnych decydentów
8 miesięcy temu / tak tylko
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.