DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

W niemieckim przedszkolu „uraczono” dzieci radykalną literaturą islamską

W niemieckim przedszkolu „uraczono” dzieci radykalną literaturą islamską
źródło: pixabay.com
#ISLAM    #IDEOLOGIA    #ISLAMIZACJA    #PRZEDSZKOLE    #DZIECI    #NIEMCY

W niemieckim landzie Nadrenia-Palatynat pedagodzy czytali podopiecznym (w wieku 3-6 lat) radykalną literaturę islamską, a także wychwalali zakazaną w wielu krajach Zachodu i nie tylko ideologię salaficką.

 

Przedszkole bez przeszkód funkcjonowało przez ponad 10 lat! Władze Moguncji podjęły decyzję o odebraniu placówce licencji. – Przedszkole An-Nur Kita działało w warunkach całkowicie niezgodnych z niemiecką konstytucją" - powiedział Detlef Placzek, szef Niemieckiego Departamentu Edukacji i Młodzieży.

 

– To dla nas kompletnie niezrozumiała decyzja. Wszystkie nasze działania były transparentne i legalne. Będziemy się odwoływać – żalił się z kolei Samy El-Hagrasy, rzecznik arabskiego stowarzyszenia Nile-Rhein, które było założycielem przedszkola.

 

Władze landu zdecydowały, że do 31 marca uczęszczające do „islamistycznego” przedszkola dzieci trafią do „normalnych”, możliwie najbliższych, placówek. Zamknięte przedszkole było częściowo finansowane ze środków miasta i landu!

 

To nie pierwszy przypadek, kiedy muzułmańscy radykałowie skrajnie islamistyczne postawy wpajają już najmłodszym. Niedawno władze Wiednia zmuszone były zamykać radykalne przedszkola prowadzone przez Bractwo Muzułmańskie. Głos zabrał wówczas sam kanclerz Austrii, Sebastian Kurz, ostrzegając, by nie lekceważyć takich przypadków i nie dopuszczać do tworzenia społeczeństw równoległych.

 

Źródło: idnes.cz

ChS


DATA: 2019-02-22 14:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"normalnych"... czy wszystko teraz musi być nienormalne? Salafickich imamów zamienią na tęczowe przedszkolanki a może i przedszkolanków w rurkach. A ostre rekwizyty na miękkie obute lateksem.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Warszawiacy tak zadecydowali w demoktatycznych wyborach, że chca mieć promocję tęczowych. No jak tak chcieli, to tak mają. Takiego sobie prezydenta wybrali. Ciekawe co dalej będą promować.
ponad 1 rok temu / Predator
 
Aby w społeczeństwie nie tworzyć społeczeństw równoległych należy nie sprowadzać takowych
ponad 1 rok temu / trooper
 
Może zamiast o niemieckich islamistycznych porozmawiamy o polskich lgbt?? Ciału bliższa koszula a nasze maluchy są już jawnie indoktrynowane przez zboczeńców i dewiantów. Ba nawet sam tęczowy prezydent Warszawy jawnie działa wbrew prawu i konstytucji.
ponad 1 rok temu / banita
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.