DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

W Niemczech funkcjonował „centralny obóz aborcyjny”. Ginęły w nim także polskie dzieci

W Niemczech funkcjonował „centralny obóz aborcyjny”. Ginęły w nim także polskie dzieci
Grafika - PCh24.pl

Podczas II wojny światowej w miejscowości Waltrop-Holthausen funkcjonował centralny obóz aborcyjny dla Westfalii. Trafiały do niego kobiety z obozów pracy na wschodzie, w tym także kobiety z terenów okupowanej Polski. Sprawę bada Instytut Pamięci Narodowej, który w listopadzie wszczął śledztwo.

 

Informację o istnieniu centralnego obozu aborcyjnego dla Westfalii podali dziennikarze portalu interia.pl, którzy dotarli do szokujących dokumentów. Jak wynika z ich analizy, w latach 1943-1945 w miejscowości Waltrop-Holthausen działał obóz, w którym na masową skalę dokonywano aborcji. Do obozu trafiały ciężarne kobiety ze wschodu, na co dzień przebywające w miejscach pracy przymusowej, także zlokalizowanych na terenie okupowanej wówczas Polski.

 

Jak informują dziennikarze portalu interia.pl, centralny obóz aborcyjny był położony w rolniczej dzielnicy Waltropu i składał się z co najmniej dziewięciu baraków, otoczonych drutem kolczastym. Wiele wskazuje na to, że był to największy obóz, w którym zabijano dzieci nienarodzone, funkcjonujący podczas II wojny światowej.

 

Wiadomo, że na terenie aborcyjnego obozu zginęło około 500 dzieci. Świadczy o tym zachowany grób, w którym znaleziono szczątki najmłodszych ofiar. Jak wynika z informacji portalu, wiele kobiet, pomimo przetrzymywania ich w obozie aborcyjnym, zdążyło urodzić dzieci. W takich przypadkach niemowlęta były odbierane matkom, aby te mogły wcześniej wrócić do pracy.

 

Tragiczne informacje o istnieniu obozu i zbrodniach w nim popełnionych zostały przekazane Instytutowi Pamięci Narodowej. IPN postanowił wszcząć śledztwo w tej sprawie. Jedną z poszkodowanych jest Polka Maria Więcław, która na terenie obozu urodziła córkę. Niestety dziecko zostało jej odebrane.

 

 

Źródło: interia.pl

WMa 

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szokujące dokumenty! Plan Hitlera dla Polski wciąż aktualny

Już w okresie drugiej wojny światowej Niemcy opracowali dokładny plan podporządkowania sobie terenów położonych za ich wschodnią granicą. Brutalna, masowa eksterminacja Polaków, Ukraińców czy Rosjan nie wchodziła w grę. Trzeba było poszukać „miękkich” rozwiązań, skutecznie wspomagających pomniejszenie niechcianych populacji. Postawiono zatem na promocję aborcji, rozdzielanie rodzin wskutek emigracji ekonomicznej, stłoczenie ludzi w miastach i „cichą sterylizację”. Tak osłabiane, niechciane narody miały się degradować do czasu, gdy pleniący się Niemcy będą mogli zastąpić „słabe” populacje.

 

 


DATA: 2019-11-29 08:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I to samo robi agentura zachodu manipulując młodymi Polkami, aby rozrywały swoje dzieci. Najwyższy satanizm kabały na którym wzorowały się Thule i Vril.
7 miesięcy temu / tiko
 
Czego jeszcze dowiemy się o tym chorym narodzie?
7 miesięcy temu / Matka Polka
 
To jest naród barbarzyńców i dzikusów, ich trzeba traktować jak wściekłe psy - strzelać, jak tylko się zbliżą. Żaden inny naród w historii nie wyrządził tyle zła. Niech was piekło pochłonie, bydlaki.
7 miesięcy temu / Bondaree
 
Realizacja planu trwa, ale dla wszystkich ludzi Zachodu. Poza strefami no-go.
7 miesięcy temu / aaa
 
Realizacja Planu dla Polski z 1939 r. trwa i to na niewyobrażalnie większą skalę.
7 miesięcy temu / L
 
A Maria Więcław to nie mogłaby pociągną Niemców na jakiś miliard euro odszkodowania?
7 miesięcy temu / Jot
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.