DZIŚ JEST:   25   LISTOPADA   2020 r.

Św. Katarzyny, męczennicy
Bł. Marii Franciszki Siedliskiej
 
 
 
 

W najbliższym tygodniu w rządzie zapełnią się wakaty po europarlamentarzystach

W najbliższym tygodniu w rządzie zapełnią się wakaty po europarlamentarzystach
Fot. Jakub Szymczuk / KPRP / Twitter

Wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker zapowiedział, że rychła rekonstrukcja rządu, spodziewana w związku z rezultatami wyborów do Parlamentu Europejskiego, obejmie także kilku wiceministrów.

 

Do zmian w składzie Rady Ministrów dojdzie już w nadchodzącym tygodniu, gdyż w minioną niedzielę mandaty do europarlamentu zdobyli: wicepremier Beata Szydło, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, szefowa resortu edukacji Anna Zalewska, a także m.in. rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Do Brukseli wybierają się również: minister w kancelarii premiera Beata Kempa oraz wiceminister inwestycji i rozwoju Andżelika Możdżanowska.

 

Media donoszą, że rekonstrukcja nastąpi już w najbliższy wtorek.

 

- Myślę, że w polityce ważna jest cierpliwość, pokora. Potrzebni są dziś w rządzie ludzie doświadczeni, którzy mają doświadczenie polityczne – powiedział obecny zastępca Brudzińskiego, Paweł Szefernaker nawiązując do pytania o jego kandydaturę na stanowisko szefa MSWiA. Nie ujawniając personaliów nominatów stwierdził, iż w skład Rady Ministrów wejdą osoby, które „zbierały doświadczenie polityczne i w PiS i wcześniej może w Porozumieniu Centrum”.

 

- Rekonstrukcja będzie także obejmowała wiceministrów i tam będzie wiele młodych osób – stwierdził wiceminister. – Myślę, że to pokolenie 30-latków, pokolenie 40-latków. W polityce to jest bardzo młody wiek. W tej drużynie trzeba połączyć doświadczenie z młodością i myślę, że to dobry przepis, na to jak rządzić – ocenił.

 

 

Źródło: TVP Info, rmf24.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2019-06-01 13:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dostały Parobki nagrodę za dobre robote. Teraz pora na nową ekipę i następny dziejowy etap w procesie rozwiązania kwestii polskiej w Polin... . U "naszego serdecznego sojusznika" zza oceanu jest wyszkolona ekipa służb specjalnych władająca doskonale językiem polskim, znająca mentalność, tradycje, zwyczaje i obyczaje a nawet aktualny slang ulicy na bieżąco. Dokładnie taka sama ekipa, tyle, że "bratniego narodu radzieckiego" rozwałkowała nas po 1945 roku na bruku. Nawet nie usiłuję zgadywać z jakiej nacji mogą wywodzić się ci "specjaliści". Z jakiej wywodzili się w 1945 roku to każdy wie. Panie Szachermacher!!! Wiesz Pan coś na ten temat?
ponad 1 rok temu / agricola
 
jest to swiatowa sensacja!!!! taaakie tuzy! jak dotychczas! a lista ustalana w garazu siedziby mosadu?
ponad 1 rok temu / szpieg
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.