Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

W Nairobi powstrzymano agendę depopulacyjną ONZ. Karolina Pawłowska z Ordo Iuris dla PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

Karolina Pawłowska z Ordo Iuris ujawnia skalę malwersacji, manipulacji i absurdów odbywającego się w Nairobi (Kenia) szczytu ONZ. Polscy prawnicy wraz z koalicją zaprzyjaźnionych organizacji i reprezentacji wielu państw świata zatrzymali plany międzynarodwej agendy depopulacyjnej, mającej na celu promocję aborcji, antykoncepcji i permisywnej edukacji seksualnej.

Czytaj także:
DATA: 2020-01-02 10:33:00
AUTOR: KAROLINA PAWŁOWSKA Z ORDO IURIS DLA PCH24TV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Rafał A zamiast tych utartych, żenujących hasełek typu, "NWO", "depopulacja", "finansjera z Wall Street", "masoneria" etc, jakieś konkrety? Dokumenty, plany,zdjęcia,nagrania? Czy tylko czcza gadanina?
8 miesięcy temu / ollek
 
Pani Karolino szacunek dla Pani. Oby więcej takich ludzi w naszej Ojczyźnie a będzie dobrze...
8 miesięcy temu / Garfield
 
Nie czepiajcie się ludzi bezbożnych. Zadajcie sobie pytanie, co wyjątkowo liczna konferencja biskupów w Polsce robi w sprawach moralności? Jak wspiera Ordo Iuris czy chociażby nas katolików w tych sprawach?
8 miesięcy temu / Katopol
 
@ollek Właśnie dlatego, że dużo ludzi się rodzi w krajach słabo rozwiniętych, nie widać tej depopulacji w takich krajach Europejskich i Ameryce. Szwecja to taki kraj w którym wszystko testują od czipowania ludzi w korporacjach po multi kulti rodem z NWO.
8 miesięcy temu / mach
 
ONZ, WHO, UNICEF itp. do natychmiastowej likwidacji!
8 miesięcy temu / Maciej
 
@ollek tak zwana depopulacja jest faktem, o czym świadczy chociażby wypowiedź komunisty berniego sandersa, który zamierza finansować aborcję, antykoncepcję i eutanazję na całym świecie, w szczególności w krajach afrykańskich. Poza tym to cała masońska finansjera na wall street do tego samego dąży. Wielu naukowców postuluje konieczność działań depopulacyjnych w celu przeciwdziałania ociepleniu klimatu oczywiście. Trzeba być idiotą, żeby uznawać to za teorie spiskowe.
8 miesięcy temu / Rafał
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.