DZIŚ JEST:   25   MAJA   2019 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


PiS popełnił błąd rezygnując z programu CELA+. W radiu, telewizji słyszymy ciągle o aferach, przekrętach, łapówkarstwie.... no i co? No i NIC. To przekrętasów rozzuchwala. Z początku cicho siedzieli ale teraz buta ich rozpiera no bo hulaj dusza piekła nie ma. PiS mocno śpi.
6 miesięcy temu / Polaczek
 
Do kik-a : "Pewna grupa Polaków, którzy zwietrzyli interes i chcieli uszczkną z tego darmowego tortu, została przykładowo i publicznie ukarana - czytaj Komisja Reprywatyzacyjna." Ta część tych twoich Polaków, to polskojęzyczna ruska chołota, żydokomuna i zdrajcy co przyjechali na ruskich czołgach w 1944 r. No żydokomuna przyjechała parę miesięcy później. Ci twoi Polacy to często nawet w 1944r. obywatele ZSRR.
6 miesięcy temu / Janusz z Kolonii
 
Panie Jarosławie! Więcej ocieplenia wizerunku, jeszcze większy skręt w lewo, więcej "Błękitnych Patryków"..... i towarzysze będą się Panu śmiać w twarz.
6 miesięcy temu / Bolszewik
 
W Polsce od 80-tych lat jest systematyczne przejmowanie majątku przez Żydów co bardzo dobrze widać w Krakowie Proceder jest prosty; ambasada w RP Izraelu wydaje około 1500 polskich paszportów Żydom rocznie (http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=ZAP&nr=7043), nie mającym nic wspólnego z Polską. Następnie oni jako już obywatele Polski otrzymują zwrot nieruchomości. Uzyskując duże wpływy z tych nieruchomości część z nich przekazują organizacją Żydowskim, które pomogły im zostać biznesmenami. Proceder nieustannie trwa. Pewna grupa Polaków, którzy zwietrzyli interes i chcieli uszczkną z tego darmowego tortu, została przykładowo i publicznie ukarana - czytaj Komisja Reprywatyzacyjna. W związku z powyższym Wielu Polaków w kontrkandydatach obecnych władz miast (np. w Krakowie) widziała duże większe zagrożenie.
6 miesięcy temu / Kik
 
On nie prosił ich o poparcie .To te partie ogłosiły swoje poparcie , aby przypisać sobie zwycięstwo
6 miesięcy temu / jackers_ea
 
Te wyniki pokazują że Warszawiakom, Krakowianom, Gdańszczanom, Łodzianom itd nie przeszkadza, mafia, "prywatyzacja", kosmopolityzm, natomiast chcą luzu moralnego i "kasiory". To smutne dla nas duszpasterzy, że wierni - wyborcy takie maja sumienia i takich dokonują wyborów.
6 miesięcy temu / ks. emerytowany
 
Wybory się udały, i to jak! Obywatele z miast i WSI wybrali naszych towarzyszy przywódców, starannie przygotowanych przez komisariaty sądowe, nasze jedynie słuszne kadry, a resztę prawidłowo wypełnionych kart wrzucili nasi partyjni komisarze, odhaczykując odpowiednią ilość wyborców. Tym wielkim czynem usprawiedliwili absencję/nieobecność ludu ciężko pracującego u Niemca, Anglika itd., jednym słowem naszych Eurokołchoźników na delegacji! Wszystkim bardzo mocno zciskamy dłonie i widzimy się znowu za 5 lat. Czuwaj!
6 miesięcy temu / Janusz z Kolonii
 
Roban Ty się chyba Boga nie boisz, by pleść takie bzdury.
6 miesięcy temu / zzz
 
Złe to wieści dla mieszkańców podwawelskiego grodu. Będzie więcej chorych pomysłów na usprawnienie ruchu drogowego, więcej blokad ulic. Więcej strażników miejskich zakładających blokady. Mniej miejsc do parkowania. By przyjechać legalnie 100 m trzeba będzie ok 2,5 km (sprawdź w googlu odległość z pl. Słowiańskiego do pl. Biskupiego. Itp.). Oczywiście koledzy tow. prezydenta dostaną nowe pozwolenia na budowę np. na Błoniach. Po raz kolejny wydadzą za jego kadencji kolejne środki na naprawę tych samych ulic czy torowisk. Nadal nie będziemy mieć szansy na nowy gmach filharmonii. Krakowskie EXPO wygląda jak by było np. z Pcimia (nie ubliżając),a parking pod nim nie dość, że najdroższy w Europie to mieści kilka samochodów. ETC, ETC. Generalnie Kraków nie dla Krakowian a dla kolesi tow. prezydenta. Wstyd, wstyd, hańba. Po raz kolejny zmarnowałem głos oddany w wyborach.
6 miesięcy temu / Nico
 
Lenin dał metodę: Nie ważne jak kto głosuje, ważne kto głosy liczy. I na tym opiera się demokracja lewicy, a diabeł metodę dopracował.
6 miesięcy temu / [email protected]
 
Pan Bóg wszechmogący miał p. Wassermann w opiece.bo nie warto nadstawiać głowy. Głosowali przeciwko zmianom przede wszystkim ludzie o ukształtowanej "mądrości" wychowani na Gazecie Wyborczej dostarczanej od "upadku" komunizmu do 2015r. na biurko urzędników,firm z naszych podatków i Metrze rozdawanym latami na niemal każdym ruchliwym skrzyżowaniu miast, Radiu ZET promującym siermiężny język(zarąbiście, zaje....).RMF Max i in. Cel jeden własny czubek nosa.
6 miesięcy temu / Roban
 
Jak możesz WIDZIEĆ czyjeś miny na tym forum? Masz urojenia.
6 miesięcy temu / do rzadko tu zaglądam
 
Marksizm w natarciu :( A wyborcy .... (nic nie napiszę bo zablokują)
6 miesięcy temu / WojtekP
 
Wygrywają promotorzy tęczowych sodomii
6 miesięcy temu / yrtur
 
Masoneria podsunęła ciemnemu społeczeństwom, aby bawiły się w "demokrację". "Sznurkami" kto inny pociąga - pora na pobudkę, bo już zaorali nam KK, sprowadzają nachodźców i osiedlają żydostwo w hermetycznych osiedlach
6 miesięcy temu / irtur
 
Do Gościa 88...W Polsce żadnych zmian nie było od 1945 roku...Polacy żyją w ułudzie, że są piękni, wolni i bogaci...
6 miesięcy temu / Kwal
 
Ależ właśnie wyniki wyborów pokazują że większość ludzi to prymitywy które nie potrafią samodzielnie myśleć, skoro głosują na patologię. Takie "uroki" demokracji.
6 miesięcy temu / do terenia
 
Drodzy Pisowcy. Po wyborach trzeba to powiedzieć wam jasno- pozdrowienia od wyborców za dzieci nienarodzone wy lajdaki.
6 miesięcy temu / zzz
 
Wieś stworzył Pan Bóg a miasto szatan. Duże miasta są zdemoralizowane i lewicowe. Taka jest prawda.
6 miesięcy temu / Edi
 
ale cieszę się widząc wasze miny :-) :-) :-)
6 miesięcy temu / rzadko tu zaglądam
 
Homoparady mamy zagwarantowane Sw.Paweł pisał do Rzymian 1.1. Ponieważ choć Boga poznali. nie oddali mu czci jako Bogu ani mu nie dziękowali,lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało ich serce.
6 miesięcy temu / Piotr
 
Nie jestemw absolutnym zwolennikiem PISu ,ale na nadzej scenie politycznej tylko ta partia moze postawić opór przeciwko LGBT,eutanazji,rozszerzeniu prawa do aborcji i chociazby dlatego jako katolik bede na nich glosowal
6 miesięcy temu / Tommy
 
Jako Krakowianin zapewniam, że nie trzeba było fałszować wyborów. W Krakówku lemigozy zazdroszczącej Warszawce i odcinającej się od "prowincji" jest mnóstwo. Przecież to tutaj ukonstytułowała się Unia Wolności i Krakówek był obok Warszawki jej najsilniejszym bastionem.
6 miesięcy temu / stasiu
 
@Gość 88 ,,Żeby było po staremu" to główna idea konserwatyzmu.
6 miesięcy temu / Piotr
 
Niestety wybory, obawiam sie, nie są sfauszowane... Niestety ludzie tak zagłosowali w naszym Krakowie... W pierwszej turze mogłem głosować "za kandydatem" bo był wybór, w drugiej pozostało mi głosowanie "przeciw Majchrowskiemu"za tzw.mniejszym złem ;-).Nie moge uwierzyć, że ludzie nie widzą jak za Majchrowskiego bezsensownie zabudowuje sie centrum Krakowa, jak utrudnia życie ogromna strefa płatnego parkowania, jak wstawia się niewyobrazalne wręcz ilości słupków na chodnikach, jak dobrze sie ma lobby rowerowe... A w ogóle to pasowałoby na wszelki wypadek przewietrzyć posady rządzących od tylu lat: prezydenta i jego ludzi, bo tak długie rządzenie, obojętnie kto by to był, zawsze sprzyja układom i układzikom...
6 miesięcy temu / woj
 
Czuję to że ktoś nam wybory sfalszowal! Za tym może stać Bruksela, PO, zachodnia europa diabeł niechce dopuścić do zmian w Polsce! Chcą żeby było po staremu!! Tutaj tylko widzę Fatima Różaniec nie ma już innego ratunku nadzieji.
6 miesięcy temu / Gość 88
 
@gośc,,oczywiście jak nie wygrywa kandydat pisu,to wybory są fałszowane,albo wyborcy są zmanipulowani przez media---to prymitywne myślenie!!!!nie przychodzi panu do głowy,że ludzie potrafią samodzielnie myślec?duże miasta raczej dla pisu są nie do odzyskania!!!!!to społeczeństwo liberalne,bardziej lewicowe,niż prawicowe dla którego nie ma znaczenia światopogląd ideologiczny kandydata!!!!!!
6 miesięcy temu / terenia
 
Może pis choć trochę przejrzy na oczy? W wielu rzeczach nie różni się pis od po. Np. 447
6 miesięcy temu / Kasandra
 
Zadziwiające! W Krakowie i w Gdańsku prawie IDENTYCZNE wyniki?! Majchrowski - 64,6 i Adamowicz 64,7 Wasserman - 35,4 i Płażyński 35,3 Dla mnie to zdumiewający zbieg okoliczności!
6 miesięcy temu / zdumiona jura
 
Te wyniki pokazują że Warszawiakom, Krakowianom, Gdańszczanom itd nie przeszkadza, mafia, "prywatyzacja", kosmopolityzm, natomiast chcą luzu moralnego, "kasiory". To smutne dla nas duszpasterzy, że wyborcy takie maja sumienia i tak wybierają. Oj Arcypasterze tych miast będą mieć wiele roboty w formowaniu sumień. Zwłaszcza w Warszawie! Ale czy sie zmobilizują?
6 miesięcy temu / ks. emerytowany
 
Vituś idz spac. Baju baju. Mama już nawet sciszyla telewizor.
6 miesięcy temu / zzz
 
Musieli się bronić może jest więcej "na końcie spraw" niż u Gronkiewicz Waltz?
6 miesięcy temu / Vit
 
Gratulacje !
6 miesięcy temu / Karol
 
Świetna informacja. Lud jednak nie jest taki ciemny i wszystkiego nie kupi.
6 miesięcy temu / zzz
 
Układy układziki
6 miesięcy temu / Paweł
 
Ktoś chyba wyniki wyborów w całej Polsce falszowal! Nie wierzę żeby Polacy tak źle głosowali na złych ludzi, ludzie w Polsce rozróżniaja dobro od zła tylko jeden problem jest! Media i lewicowe strony w internecie! Straszne kłamstwa!
6 miesięcy temu / Gość
 
Nie mam słów....
6 miesięcy temu / Ann
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.