Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LUTY   2019 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

W ciągu minuty aż 100 osób „w proch się obraca”. Czy jesteś gotów na Sąd Boży? VIDEO


Kościół uczy, że są cztery rzeczy ostateczne: śmierć, Sąd, Niebo i piekło. Od tego nie ma odwołania – każdy umrze, przejdzie Sąd i trafi na wieczność do Nieba lub piekła. Przypomina nam o tym Środa Popielcowa oraz sformułowanie „prochem jesteś i w proch się obrócisz”. Jednak nie wszyscy żyją ze świadomością, że w każdej chwili może nadejść kres ich dni, tak jak w każdej minucie odchodzi 100 osób. Czas więc dobrze spożytkować Wielki Post i przygotować się na Sąd, aby uniknąć wiecznego potępienia!

 

Film publikujemy dzięki uprzejmości ChurchMilitant.com.

 

Napisy w języku polskim dostępne po włączeniu.

 

 


DATA: 2018-02-16 07:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Moim zdaniem - kapitalne! To jest właśnie Ameryka w wydaniu katolickim. Przemawia każdą emocja do odbiorcy! Tak trzymać!
ponad 1 rok temu / Sebastian
 
No trochę to słabe Z dzienniczka św. siostry Faustyny: "Napisz, gdy tę koronkę przy konających odmawiać będą, stanę pomiędzy Ojcem, a duszą konającą nie jako Sędzia sprawiedli­wy, ale jako Zbawiciel miłosierny.(Dz 1541)" "Napisz: nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej...(Dz 1146)" Niezgłębione jest Miłosierdzie Boże. Szczęść Boże.
ponad 1 rok temu / Pawel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.