DZIŚ JEST:   20   MARCA   2019 r.

Św. Wolframa
Św. Herberta, pustelnika
 
 
 
 

W ciągu 40 lat dokonano 1,72 miliarda aborcji!

W ciągu 40 lat dokonano 1,72 miliarda aborcji!
Nóżki ośmiomiesięcznego dziecka w łonie mamy. Fot. A. Zachwieja/pro-life.pl Read more: http://www.pch24.pl/mlodzi-w-obronie-zycia,13607,i.html#ixzz2PIMoGys0

Według szacunków Briana Clowesa, dyrektora działu edukacyjnego Human Life International, od roku 1973 na całym świecie zabito ok. 1,72 miliarda nienarodzonych dzieci. Tendencję tą wzmacnia jeszcze propagowanie „praw” reprodukcyjnych i „planowania rodziny”.

 

Simon Rabinovitch, prowadzący badania dotyczący tylko Chin szacował, że polityka jednego dziecka przyniosła 336 milionów ofiar aborcji. Chińczycy przeprowadzili do tej pory ok. 196 milionów sterylizacji, zastosowano blisko 403 miliony wkładek domacicznych. Każdego roku lekarze zabijają siedem milionów nienarodzonych dzieci, sterylizują dwa miliony kobiet i mężczyzn, stosują siedem milionów wkładek.

 

Doktor Brian Clowes szacuje, że w skali globalnej w ciągu ostatnich 40 lat ofiarami aborcji padło 1,72 miliarda dzieci. „To niemal niewyobrażalne, by uwierzyć, że ludzkość zatopiła się – i dalej tonie – w lekceważeniu dla życia o takim poziomie” – stwierdził ks. Shenan Boquet, przewodniczący Human Life International. „Jaki będzie punkt nasycenia? Ilu jeszcze zginie, by zaspokoić apetyt człowieka na zniszczenie?” – dodaje duchowny.Źródło: lifenews.com

mat


DATA: 2013-04-03 14:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

jest nadzieja na poprawe o ile zacznie sie uświadamiać ludzi a przede wszystkim młode kobiety że robią krzywde nie tylko sobie. Polecam na you tube"niemy krzyk" przerażające i smutna prawda..
ponad 5 lat temu / :::(
 
Na jakiej podstawie twierdzisz ze ziemia jest przeludniona? Kompletna bzdura, teoria o przeludnieniu ziemi jest rozpowszechniana przez NWO.
ponad 5 lat temu / maggie
 
Tym samym byłoby 1,7 mld osobników populacji ludzkiej więcej na Ziemi która już teraz jest przeludniona. Trzeba się zastanowić na jakiej Ziemi mamy żyć: czy na takiej gdzie jest dużo wolnej przestrzeni z naturalnymi krajobrazami czy na zabetonowanej i zabudowanej ciągnącymi się nieprzerwanie wieżowcami lasami kominów fabrycznych i monokultur rolnych. Wciąż nawołuje się nas do ograniczania się pod każdym względem by wystarczyło ropy i jedzenia a wystarczy ograniczyć przyrost populacji a można będzie korzystać bez ograniczeń ze wszystkich dóbr dostępnych na Ziemi
ponad 5 lat temu / Lee Voytee
 
To sa pewnie tylko legalnie przeprowadzone aborcje a ile było nielegalnych,pewnie drugie tyle... I czym jest żywot na tej tzw.ziemi?? Wychodzi,że to jakaś odmiana piekła.
ponad 5 lat temu / piotr36
 
A PaliKoty, Nowickie i inne tym podobne osoby chcą iść z duchem czasów i tak skonstruować prawo, aby zabijanie było bezkarne.
ponad 5 lat temu / Stop PaliKotom
 
A gdzie antykoncepcja hormonalna ze swoim wczesnoporonnym działaniem? wkładki domaciczne? Tą liczbę trzebaby podwoić? potroić? przemnożyć razy 10? Bóg jedynie zna liczbę... Przebacz nam Panie bo nie wiemy co robimy!
ponad 5 lat temu / ktos inny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.