DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To droga do wykluczenia z Unii Europejskiej, do jej oslabiania. Rosja na to liczy.
ponad 4 lata temu / pytanie
 
Nie bardzo rozumiem dlaczego porządni katolicy mają brać przykład z lutrów i ich beneficjentów(kard.Dziwisz:-)
ponad 4 lata temu / secessio
 
Mieszko, Chrobry, Łokietek, Jagiełło wszyscy oni mieli bardzo podobne problemy do przezwyciężenia by wprowadzać cywilizujące zasady chrześcijaństwa na swe pogańskie społeczeństwo lub np. jednocząc rozbite królestwo w przypadku Łokietka a żaden z nich nie był zbyt lubiany przez ówczesne społeczeństwo. Dzisiaj z dumą szanujemy ich jako wielki poczet i dobrze że się tak stało. Czasami kiedy społeczeństwo i elity rządzące są w stanie korupcji i demoralizacji potrzeba jest dyscypliny i trochę przymusu, każdy poważny i mołosierny ojciec to wie. Socjal-demokraci i im podobni liberałowie z umysłami zdemoralizowanymi przez socjalistyczną gnozę zawsze i wszędzie będą wyć i ujadać jak hieny.
ponad 4 lata temu / Krzysiek
 
JE Orban bardzo przypomina Mussoliniego: jest konserwatystą, zwolennikiem ścisłego sterowanie gospodarką przez państwo i niejako "wodzem" bez którego Węgry sobie nie poradzą (przynajmniej w rozumieniu jego zwolenników na Węgrzech i za granicą). Czy to dobrze? Trochę tak, bo prowadzi politykę narodową (na której ludzie powoli korzystają) a trochę źle, bo lepszy jest kapitalizm.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
Wygląda czasem na laboranta tajnego laboratorium.
ponad 4 lata temu / Leo
 
Masz rację !!! Dlatego taka nagonka na Węgry. Inne państwa łamią zasady demokracji i przepisy unijne i cisza. Właśnie byłe państwa bloku wschodniego, to 5 gatunek ludzi. To chłopcy do bicia i wyzysku. Mam nadzieję, że się to zmieni i to na lepsze.
ponad 4 lata temu / Predator
 
@Sylwester: cały problem polega na tym, że w Polsce nie ma na prawicy kogoś kto potrafiłby zjednoczyć większość narodu, jak to Orban uczynił na Węgrzech.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Orban prowadzi Węgry do samostanowienia, rozumie potrzeby Narodu, a to jest nie na rękę socjalistom, liberałom, światowemu terroryzmowi bankowemu. Sądzę że polityka Orbana i zmiany jakie wprowadza na Węgrzech to przykład dla wszystkich państw Europy wschodniej, w tym dla Polski.
ponad 4 lata temu / Sylwester
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.