DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

Vermont: homoseksualna tyrania gospodarcza

Vermont: homoseksualna tyrania gospodarcza
fot.REUTERS/Jaime Saldarriaga.Forum

Konserwatywni przedsiębiorcy w Stanach Zjednoczonych zaniepokojeni są homoseksualnym terrorem gospodarczym. Okazuje się bowiem, że ci którzy nie tolerują dewiacji, nie mogą swobodnie prowadzić biznesu.

 

Kilka dni temu doszło do zawarcia ugody między właścicielami pensjonatu Wildflower Inn w Lyndonville w stanie Vermont a dwiema lesbijkami z Nowego Jorku, które chciały zorganizować przyjęcie weselne w tymże pensjonacie.

 

Gdy kobiety zaczęły zabiegać w 2005 r. o zorganizowanie „wesela” na terenie pensjonatu należącego do chrześcijańskiego małżeństwa - Jima i Mary O’Reily - spotkały się z odmową. Informację taką przekazał recepcjonista, powołując się na uczucia religijne właścicieli niewielkiego hotelu znanego z dobrego gustu  i doskonałej lokalizacji w całym kraju.

 

Lesbijki postanowiły ukarać „niesfornych” właścicieli, wykorzystując przepisy antydyskryminacyjne przyjęte przez stanową legislaturę. O incydencie powiadomiono stanową komisję praw człowieka i organizację prawniczą ACLU, szczególnie zaangażowaną w obronę interesów homoseksualistów. W 2011 r. wniosła ona sprawę do sądu.

 

Małżeństwo w celu ratowania biznesu zdecydowało się kilka dni temu na zawarcie ugody. Jim i Mary O'Reilly zgodzili się zapłacić karę 10 tys. dol. na rzecz komisji praw człowieka w Vermont i przekazać 20 tys. dol. zadośćuczynienia na rzecz fundacji utworzonej przez lesbijki. Właściciele pensjonatu nie będą już mogli odmawiać pederastom i lesbijkom organizacji imprez na terenie swojej nieruchomości. Kobiety, które skarżyły pensjonat zrzekły się wszelkich roszczeń wobec właścicieli pensjonatu.

 

W oświadczeniu wydanym po zawarciu ugody Jim OReily podkreślił, że jego głębokie przekonania na temat małżeństwa nie uległy zmianie. Jednak w celu zachowania biznesu, z którego utrzymuje się rodzina, zdecydował się zawrzeć ugodę.

 

Przypadek małżeństwa O'Reilly pokazuje, że jeśli ktoś chce postępować zgodnie ze swoim sumieniem właściwie nie ma żadnego wyboru. Jedyną alternatywą jest zaprzestanie działalności.

 

Sprawa ta uzmysłowiła także drobnym przedsiębiorcom z Vermont, że mogą spodziewać się lawiny pozwów i być dotkliwie ukarani przez sądy, o ile sprzeciwią się homoseksualnej agendzie. Wystarczy jeden telefon pederasty, by zniweczyć dzieło życia niejednego biznesmena.

 

 

Źródło: tfp.org, christianpost.com.,  AS.


DATA: 2012-08-30 13:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sodomici i ich sympatycy to nazisci naszych czasów.
ponad 7 lat temu / Stefciu
 
A część naszego Rządu chce przeforsować legalizację pederastii w naszej Ojczyźnie. Chroń Panie Boże nasz Kraj od zguby, wstydu i sromoty.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
Uwaga będą uderzać w podstawę naszej egzystencji,czyli nasze źródło dochodu(naszą pracę). Jaka rada? Tylko Maryia zmiażdzy głowę szatanowi !!!
ponad 7 lat temu / Robert
 
W Polsce tez jest mafia homoseksualno ateistyczna,ktora teroryzuje ludzi zdrowych w miejscu pracy !
ponad 7 lat temu / Robert
 
Jednak nie powinni ulec.. wiem, że łatwo mi mówić, bo to ich utrzymuje. Ale nie powinni dawać zboczeńcom radości.
ponad 7 lat temu / Nocturno19
 
Jak widać, prawdziwy terror jest zawsże rządowy, a wszystkie władze promują dziś dewiacje, bojąc się niezależności i wolności osób wierzących.
ponad 7 lat temu / Wolny Katolik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.