Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Uważają Polaków za nieudaczników! Ich zdaniem bez UE Polska byłaby pustynią


Zdaniem „Gazety Wyborczej”, 20 grudnia 2017 zapisze się w historii Polski jako „Dzień Wstydu”. Tego dnia eurokraci zdecydowali się podjąć działania wymierzone w nasz kraj i uruchomili artykuł 7 traktatu o UE, co oznacza, że możemy stracić unijne dotacje, a co za tym idzie… czeka nas zapaść cywilizacyjna i totalny upadek. Zobacz VIDEO.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Unijne dotacje. Czy naprawdę nie możemy bez nich żyć?

 

 


DATA: 2017-12-21 15:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani ?Dumna ? wspaniale opisala caly przebieg tego zjawiska zniewolenia niezaleznych narodow starego kontynentu. Nic dodac , nic ujac !!!
10 miesięcy temu / Quovadis
 
Walić unje. Stworzona tylko po to by zniszczyć Nasz stary piękny kontynent. Miło, ze nie poddajemy się temu szaleństwu. Będzie dobrze rodacy
10 miesięcy temu / Slav
 
Od czasu wybuchu II wojny światowej nie odnieśliśmy żadnego znaczącego sukcesu. Więc tego typu opinie nie robią na nie wrażenia.
10 miesięcy temu / koteq
 
Ja nie chciałam do Unii, nie byłam na referendum. Uważałam, że to za wcześnie i traktaty nie będą korzystne dla Polski, ze względu na ludzi, którzy je pertraktowali. Po latach okazuje się, że maiłam nosa, chociaż nie przewidzieliśmy islamizacji i innych lewackich patologi. Teraz wiem, że to się stanie tzn. ten twór zwany UE się rozpadnie - kwestia czasu. Nie mogę się doczekać kiedy to się stanie, że Polska już nie będzie w tym błocie paplana. Nie ważne w jaki sposób czy wystąpimy, wyrzucą nas czy rozpad kołchozu Europy. Oby jak najszybciej. Tak nam dopomóż Bóg.
10 miesięcy temu / Dumna
 
To przez unię Polska stać się może pustynią pokrytą arabsko afrykańską dziczą fałszywego proroka, pedofila, mordercy i antychrysta
10 miesięcy temu / Jacek
 
my nie wychodzimy z UE, to unia sie nas pozbywa... i dzieki Bogu :)
10 miesięcy temu / olek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 78 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.