Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2018 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Uważają Polaków za nieudaczników! Ich zdaniem bez UE Polska byłaby pustynią


Zdaniem „Gazety Wyborczej”, 20 grudnia 2017 zapisze się w historii Polski jako „Dzień Wstydu”. Tego dnia eurokraci zdecydowali się podjąć działania wymierzone w nasz kraj i uruchomili artykuł 7 traktatu o UE, co oznacza, że możemy stracić unijne dotacje, a co za tym idzie… czeka nas zapaść cywilizacyjna i totalny upadek. Zobacz VIDEO.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Unijne dotacje. Czy naprawdę nie możemy bez nich żyć?

 

 


DATA: 2017-12-21 15:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani ?Dumna ? wspaniale opisala caly przebieg tego zjawiska zniewolenia niezaleznych narodow starego kontynentu. Nic dodac , nic ujac !!!
6 miesięcy temu / Quovadis
 
Walić unje. Stworzona tylko po to by zniszczyć Nasz stary piękny kontynent. Miło, ze nie poddajemy się temu szaleństwu. Będzie dobrze rodacy
6 miesięcy temu / Slav
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.