DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Syfilis i tęczowa rewolucja.\\ Syfilis uważano dotychczas za zwalczony, a dokonał nagle on swojego triumfalnego comebacku. Największą z tych grup, gdzie występuje większość ogólnej liczby przypadków, są mężczyźni uprawiający seks z innymi mężczyznami. Przewaga tej grupy jest tak wielka, że niektóre badania rozprzestrzeniania się syfilisu ograniczają się tylko do tej grupy. Trudno tego faktu nie kojarzyć z rewolucją lgbt, która szerzy się ostatnio z niespotykaną siłą. \\ Lawinowe szerzenie się chorób wenerycznych, występuje także w Polsce. Wyborcza.pl pisze, że w ciągu tylko jednego roku nastąpił wzrost o 20 procent. Używa przy tym militarnych określeń, stwierdzając, że ?kiła kontratakuje?. Ten wielki wzrost jest obserwowany prawie wyłącznie w wielkich miastach. Izabela Kucharska, zastępca głównego inspektora sanitarnego, stwierdziła w wywiadzie, że "duża liczba zachorowań na syfilis w Gdańsku i Warszawie wynika z napływu infekcji z zagranicy".
5 miesięcy temu / Ryś
 
Jest sodomitką - nie wiem dlaczego oczekuje od nas akceptacji? Poza tym to jest sfera intymna - nikt jej do łóżka nie będzie zaglądał. Musi się obnosić ze swoim zboczeniem? Nie rozumiem.
5 miesięcy temu / Jot
 
A ja się skromnie zapytam gdzie jest ministerstwo tzw MEN,odpowiedz to jest sprawa rodziców. Prawda ze pięknie.
5 miesięcy temu / Kazimierz
 
Majko Jeżowska, idolko moich dziecięcych lat, nie spodziewałam się tego po tobie... : Już mało komu spośród artystów można ufać...
5 miesięcy temu / Czytelniczka
 
A jak mniemasz?
5 miesięcy temu / @klik
 
jesteś moderatorem?
5 miesięcy temu / do @klik
 
Kto odrzuca Boga i Jego przykazania, wcześniej czy później stanie się pomiotem szatana.
5 miesięcy temu / tak tylko
 
Nie używaj słów których nie rozumiesz - tym razem "domyślam się". Nie gdybam tylko pokazuję bezmyślność twej "argumentacji". Ja - rządzić całym światem??? No toś totalnie odleciała.
5 miesięcy temu / @klik
 
Jest wymowna deklaracja propolskiej i prokatolickiej Konfederacji na jej stronie facebookowej, że Konfederacja skończy szybko z tęczowymi piatkami. Tak trzymać !
5 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
domyślam się że odpowiedz jest do @Aha , jest tam tym co jest a ty "gdybasz" i próbujesz zarządzać całym światem
5 miesięcy temu / do @klik
 
@Aha Szkoła ma być miejscem nauki, a nie deprawacji.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Jakim prawem PiS państwo pozwala na demoralizację młodzieży?
5 miesięcy temu / Ryś
 
Czyli gdyby jakaś władza w przyszłości uchwaliła że pedo, kazi, nekro itp to nie są przestępstwa, nagle nabrałabyś do nich szacunku i zaczęła bronić tych ekspresji seksualnych? Poza tym, w niektórych krajach czyny homoseksualne są nadal przestępstwem, czyli gdybyś znalazła się w takim kraju to nagle zaczęłabyś potępiać homoseksualistów? Serio, pomyśl dobrze zanim wysilisz się na tego rodzaju "argumentację".
5 miesięcy temu / @klik
 
mylisz pojęcia pedo ,kazi i nekro to przestępstwa nieprzypisane do orientacji dokonują ich tez hetero
5 miesięcy temu / do @Aha
 
uwaga bez złych intencji - duże litery oznaczają krzyk ,wszystko można przekazać spokojnie
5 miesięcy temu / do ZBIGNIEW
 
w sumie to na plus dla np chłopaka któremu się podoba ,nie zmarnuje on czasu zabiegając o nią ,to samo z chłopakami do których wzdychają dziewczyny bez szans ,bez szukania sensacji i nastawienia to ma swoje plusy
5 miesięcy temu / @ Pola
 
cyt"Organizatorzy naiwnie myślą, że w ten sposób osoby LGBT ? które mają problem ze swoją tożsamością ? co jest u nich powodem depresji ? poczują się lepiej w rzekomo nietolerancyjnym społeczeństwie. Nie tędy droga! Ale, zdaje się, tak najłatwiej." faktycznie naiwność bo społeczeństwo nie jest "rzekomo" nietolerancyjne tylko naprawdę
5 miesięcy temu / klik
 
A powinni wszyscy wiedzieć, że jesteś lesbijką? Czy od dzisiaj będą wiedzieli? Co zmieni tęczowy piątek?
5 miesięcy temu / Pola
 
NIE DAJCIE SIE MAMIC WROKOWI PROKURATURY ZE TECZA JEST NIEWINNYM SYMBOLEM TO MOZNA PRZERABIAC OBRAZ IKONY CZESTOCHOWSKIEJ TO ODWROTNIE GDYBY SYMBOL SIERPA I MLOTA :NIEWINNE NARZEDZIA /umieszczono na palacu PREZDENTA DUDY lub na PROKURATURZE albo SADZIE to z mety wszczete sledztwo i KARA. ONI JEDNAK MYSLA ZE OGLUPIALI KATOLICY KUPIA TO TLUMACZENIE BO TO DEMOKRACJA
5 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
SKOORO POZWOLONO NA BEZKKARNA PROFANACJE IKONY JASNOGORSKIEJ A OSTATNIO UMYL PILATOWSKO W TEJ SPRAWIE RZAD PIS ZA POSREDNICTWEM ZARZADZANEJ PROKURATURY TO NA CO NAM LICZYC?MYSLICIE ZE UPODLENIE NASZYCH POLSKICH DZIECI BEDZIE ZATRZYMANE?OBIETNICE SA PRZEDWYBORCZE A POLAKOW CHCA PRZEKUPIC SREBRNIKAMI MAMY POMPOWANE W UMYSL JEDYNIE WSKAZNIKI GOSPODARCZE.ALE TO WSZYSCY SA TACY SAMI BO CZY np. W SPRAWIE SKANDALU WYROKU PROKURATURY PRZEMOWILA KONFEDERACJA?
5 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Działanie to nie jest wspierane przez żadną organizację zewnętrzną, nie uczestniczą w nim żadne osoby spoza szkoły, a lekcje odbywają się zgodnie z ustalonym tygodniowym planem.
5 miesięcy temu / masa
 
W ten sposób dyrektor Liceum im Prusa w Siedlcach tłumaczył rodzicom: W związku z rozpowszechnianymi informacjami o przystąpieniu I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa do ogólnopolskiej akcji, wyrażającej solidarność ze środowiskiem LGBT informujemy, że żadna taka akcja nie była uzgadniana ze szkołą i nie będzie miała miejsca. Szkoła, zgodnie z zasadami przyjętymi w statucie, opierając edukację na tradycyjnych wartościach szanuje poglądy i godność osobistą wszystkich uczniów traktując ich jednakowo stosując zasady tolerancji i akceptacji dla odmienności, swobodnego wyrażania myśli i przekonań światopoglądowych oraz religijnych nienaruszających dobra innych osób. Uwzględniając powyższe informujemy, że z inicjatywy uczniów należących do mniejszości w dniu 25 października przez trzy godziny w czytelni szkolnej uczniowie Prusa mający problemy ze swoją osobowością będą mogli indywidualnie porozmawiać z uczniami o podobnych odczuciach. C.D.
5 miesięcy temu / masa
 
Masz szacunek do osób o "orientacji" pedo, zoo, nekro, kazi itp? Jeśli tak, przynajmniej jesteś konsekwentny w poglądach. Jeśli nie, przestań się ośmieszać swą pedofobią, zoofobią, nekrofobią, kazifobią itp.
5 miesięcy temu / @Aha
 
Osoba aha oddelegowana na pch24 do komentowania używa błędnego sformułowania "orientacja seksualna". Natura stworzona przez Boga zna jedną orientację, inne to dez-orientacje zwane popularnie zboczeniami od zejścia z normalnej drogi. Bez związku z wymienianymi równocześnie płciami, kolorem cechy wrodzone czy religią.
5 miesięcy temu / Wojtek
 
Odpowiedź na "tęczowy piątek" powinna być ostra i dobitna - w postaci nauczania o bezwzględnych zasadach demografii. Jeżeli pozwolimy tęczowym na zbyt dużo - stanie się nieszczęście. Osobników lgbtitp jest w społeczeństwie około 2%, ale są oni jak nadgniłe jabłko w koszu - od nich psują się inni. Nie, nie zarażają nikogo swą orientacją, ale zagłuszają głos sumienia. Jako Polacy - wymieramy, już ponad 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci trochę więcej nie chodzi wogóle do kościoła!. To przez owych tęczowych, grozi nam wymarcie. Jako natidotum na "tęczowy piątek" postuluję zroganizować kampanię informacyjną o obowiązkach względem własnego Narodu, a jednym z nich jest posiadanie i wychowanie dzieci. Tęczowi tego nie mogą. Apelujmy do rządu o ukrócenie deprawacji dzieci i młodzieży.
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Rozpoczęła się właśnie druga kadencja władzy partii wmawiającej wyborcom, że będzie bronić dzieci przed deprawacją. I co ? Nie mogę wyjść ze zdumienia, jak wielu katolików dało się nabrać po raz kolejny na te obietnice, skoro przez całą kadencję PiS pomimo stabilnej większości parlamentarnej nie zrobił nic, aby inwazję tej diabelskiej ideologii zatrzymać. Dodatkowo porażające jest również to, że przeważająca część mediów uchodzących za katolickie przyczyniła się do upowszechniania poglądu, że tylko PiS jest w stanie przeciwstawić się demoralizacji. Skoro tak wielu katolikom w Polsce do tego stopnia odebrało rozum, że nie potrafią dostrzec faktów, a dają wiarę propagandzie, znaczy to, że Boża kara nas nie ominie.
5 miesięcy temu / Ruben
 
Dlaczego szkoła? Ano dlatego, że to właśnie szkoła ma uczyć wartości obywatelskich w tym SZACUNKU do innych ludzi niezależnie od rasy, płci, religii czy właśnie orientacji seksualnej. Szkoła musi być miejscem swobody i dialogu, gdzie każdy będzie czuł się zrozumiały i ewentualnie może prosić o pomoc. Póki co szkoły nic nke robiły, by przeciwdziałać homofobii i ksenofobii - 2 chłopców popełniła samobójstwo z powodu prześladowań, a inny w Warszawie został zamordowany z powodu niezapłacenia haraczu za bycie muzułmaninem. Czy tak ma wyglądać szkoła ? Mamy chować przyszłe pokolenia na dobrych i szanujących innych Polaków nie na bandytów. Takie inicjatywy i zajęcia antydyskryminacyjne są koniecznością inaczej wszyscy niedługo skoczymy sobie do gardeł.
5 miesięcy temu / Aha
 
A Jarek przed wyborami krzyczał że będzie bronił dzieci i rodziny :-
5 miesięcy temu / hahahahah
 
PiS nic nie robi! Jesteśmy skazani sami na siebie! W jakich czasach my żyjemy wszyscy chyba mają z głową coś nie tak.
5 miesięcy temu / Gosc
 
A ja proponuje rodzicom nie wysyłać dzieci w ten dzień do szkoły. Niech rodzice w ten dzień wezmą wolne w pracy i zrobią "dzień rodziny".
5 miesięcy temu / AntyLewak
 
Władze boją się dotknąć tej tęczowej zarazy.
5 miesięcy temu / andrzej
 
A co robią władze? Wszystkie działania spychają na rodziców!
5 miesięcy temu / Zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.