DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W 1939 był też ZSRR za którym tęsknisz :)
ponad 1 rok temu / do ale kwik
 
Powstaje EUROKOŁCHOZ
ponad 1 rok temu / umcus
 
Powiem tyle ja osobiście na taka UE nie głosowałem igdyby teraz przeprowadzono referendum to wynik byłby z gola odmienny tak myśle i z pewnością nie jestem odosobniony i powiem coś jeszcze cieszyłbym się gdyby ten kołchoz się rozleciał na wszystkie strony świata przepraszam takie jest moje zdanie może się spełni.
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Na zdjeciu: -Juncek.. Jak dobrze ze trzymam sie szyby,nie wyrzne sie na tym balkonie. -Macros..Dobrze ze Merca jest w czerwieni ,Juncek bedzie wiedzial za kim podazac. -Merca.. Moze nie mam znaczka w klapie ale w tej czerwieni wszyscy i tak na mnie tylko patrza.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Krakusik a jakiej narodowości był Lenin, Krupska i Trocki? Czy zrealizowany przez nich plan wobec Rosji nie jest już prawie wykonany wobec starej Europy. Kto za nim stoi?
ponad 1 rok temu / Ida
 
W 1939 była Europa Suwerennych Narodów bez lewaków i UE. Rozumiem że tęsknicie?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
Macron monz swojej zony, nigdy nie pojmę logiki tego kroku. Jego takie cele to tzw. agresja skierowana - rozzłoszczony pracownik nie może dołożyć pracodawcy kopie krzesło
ponad 1 rok temu / After
 
IDEOLOGIA ZNIEWOLENIA: cyt.: "By Europa była silna na arenie międzynarodowej, rządy krajowe muszą po raz kolejny zrezygnować z pewnych obszarów suwerenności.", aż ostatecznie żadne państwo narodowe nie będzie posiadało suwerenności w jakimkolwiek obszarze swojego funkcjonowania. Centralizacja władzy w rękach lewactwa i masonerii. "Stąd propozycja dalszego rozszerzania i przyjmowania nowych członków do struktur europejskich" - jak można łatwo zauważyć wg niektórych, wbrew logice już w Europie mamay żydowski Izrael i Australię vide konkurs eurowizji. Tacy ludzie, jak merkel wnuczka niemieckiego zbrodniarza, juncker alkoholick, czy macron nienasycony zwolennik stref no zone uzurpują sobie prawo do bekrwawego przejęcia panowania dynastii eurokratów na pańszczyźnianymi chłopami eurokołchozu.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Tak jakbym widział Lenina, Krupską i Trockiego... Koniec jednak brutalny i haniebny...
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Oni nie marza, oni juz zarzadzaja, lecz sa tylko marionetkami wykonawczymi swiatowej elity szatanizmu bolszewicko-zydowskiego.
ponad 1 rok temu / Bartek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.