DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jakiś wirus urzędniczej grypy mózgowej panuje wśród naszych rządzących. Im wyżej, tym objawy cięższe. Odseparować, bo to zaraźliwe. Mózg uszkadza na stałe i obszar "interes ojczyzny - tzn. państwa polskiego na pierwszym miejscu" zostaje całkowicie sparaliżowany. Szkodniki i zdrajcy, mnożą się jak robactwo.
ponad 1 rok temu / Golden
 
PBlaszczak Amerykanie nie dla przyjemności uchwalili ustawę447to jest w ich interesie bo to Izrael jest ich głównym partnerem i lak Żydzi zaczną egzekwować te ustawe to PBlaszczak będziemy sobie mogli kupic wyrzutnie przeciw rakietowe PATRIOT ale z papendeklu albo zabawkę z kiosku ruchu pozdrawiam życzę sukcesow
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Lekarz nie ma tu już nic do roboty, potrzebny tu Grabarz.
ponad 1 rok temu / agricola
 
ZDRADA!
ponad 1 rok temu / tereferek
 
@ żadnej partii katolickiej "a jaka ta partia Polska i która to jest ?". Kto pomyśli - może zgadnie. "bo pisać to se można komentarze, ale jak przychodzi co do czego to nie ma żadnej ani polskiej ani katolickiej !". Po pierwsze nie "se", tylko sobie, po drugie nigdy nie było, nie ma i nie będzie czegoś takiego jak "partia katolicka".
ponad 1 rok temu / wwm
 
@wwm a jaka ta partia Polska i która to jest ? bo pisać to se można komentarze, ale jak przychodzi co do czego to nie ma żadnej ani polskiej ani katolickiej !
ponad 1 rok temu / żadnej katolickiej partii
 
"wszyscy plują na PiS ale jak alternatywa dla centro-lewicowego PiSu ? Nie mamy żadnej partii katolickiej w sejmie ani poza sejmem !!" - powiada osoba kryjąca się pod nazwą "żadnej partii katolickiej". Nikt na "PiS" nie pluje - to "PiS" (pod dowództwem Jarosława Aleksandra Kaczyńskiego) pluje na Polskę, pluje na nas wszystkich. Dla Jarosława Aleksandra Kaczyńskiego najważniejszy jest Izrael (i Ukraina). Co się tyczy "partii katolickiej" (?). Polsce nie jest potrzebna "partia katolicka" - potrzebna jest partia polska (tylko tyle - i aż tyle).
ponad 1 rok temu / wwm
 
Przyjadą by nas pilnować.
ponad 1 rok temu / Nongrata
 
Historia zatoczyla kolo, mielismy jaruzelskiego, ktory blagal sowietow o wejscie, a teraz kaczynski sprowadzil amerykanow.
ponad 1 rok temu / pejot
 
Rzym upadł. Dżyngis han upadł. Macedoński Aleksander upadł. Portugalia i Hiszpania nie są mocarstwami. Przyjdzie czas na usrael.
ponad 1 rok temu / Kazio
 
Nic dziwnego. Wprowadzili masę podatków, o których ludzie jeszcze nie zdążyli się zorientować. Wyprzedali do spółki z PO-PSL majątek narodowy, a teraz resztę oddają bez powodu żydowskim intrygantom. Ktoś będzie musiał położyć kres ewentualnym rozruchom, gdy ludzie się ockną i zaczną burzyć. Tak całkiem na swoich służbach nie można polegać, oni przecież też mają rodziny i może się okazać, że są wśród protestujących, a spacyfikować ktoś ich będzie musiał...
ponad 1 rok temu / fil
 
zdrajcy! hańba!
ponad 1 rok temu / lolo
 
1226 - rok wprowadzenia Krzyżaków do Polski. Masońska Ameryka też lubuje się w numerologii.
ponad 1 rok temu / przypadek? nie sądzę!
 
Mieliśmy już w historii taki przypadek. Konrad Mazowiecki zaprosił Krzyżaków, żeby bronili jego ziem przed najazdami Prusów. Co było dalej - wiemy. Pytanie zasadnicze brzmi: czy Polska będzie w stanie urządzić Ameryce drugi Grunwald?
ponad 1 rok temu / TZ.
 
wszyscy plują na PiS ale jak alternatywa dla centro-lewicowego PiSu ? Nie mamy żadnej partii katolickiej w sejmie ani poza sejmem !!
ponad 1 rok temu / żadnej partii katolickiej
 
No tak, trzeba wzmocnić zabezpieczenie wojskowe tworzenia POLIN, bo w krytycznej chwili polski żołnierz może okazać się niepewny i w razie jakiegoś rozruchu do Polaka nie strzeli. Amerykanin z wypranym mózgiem nie będzie miał takiego dylematu, czy strzelać do tubylców, czy nie. Tak jak go nie miał w Gwatemali, Nikaragui, Panamie, Salwadorze i wielu innych krajach na całym świecie. Czyż nie rozpoczyna się kolejna okupacja naszego kraju?
ponad 1 rok temu / Ruben
 
Czy ci ludzie są chorzy psychicznie,że nie potrafią logicznie myśleć?
ponad 1 rok temu / Michał
 
No i oczywiście jak zwykle nie stawiamy w zamian żadnych warunków. Po za tym ktoś musi pilnować realizacji ustawy 447.
ponad 1 rok temu / PM
 
Błaszczak mów w swoim imieniu. Okłamujecie społeczeństwo. Społeczeństwo nie jest gotowe i nigdy nie będzie na zamordyzm wprowadzony z "pomocą" amerykańskich żołnierzy.
ponad 1 rok temu / nie!
 
Gdy na ciebie plują - mów, że pada deszcz. Gdy cię złapią za rękę - mów, że to nie twoja ręka. Nie przyznawaj się do błędów - mów, że to sukces. "Jest super, jest super ... mamy super rząd i super prezydenta, policja zaciekle goni złych bandytów ..." Chwilo trwaj bo jesteś piękna. Byle do kolejnych wyborów. "Ciemny naród wszystko kupi."
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Historia was, Pisowców, osądzi nie z mrzonek o samochodach elektrycznych, ale ze sprowadzania amerykańskich okupantów i bezczynność wobec roszczeń organizacji żydowskich.
ponad 1 rok temu / Obcy Astronom
 
Witamy w Polskiej Republice Bananowej. Proszę państwa wybieraj państwo z uporem maniaka ludzi którzy Polsce szkodzą . Nie głosujcie na osoby których życiorysy ojców i dziadów są Wam nieznane . Dlatego jesteście współwinni tego co się dzieje.
ponad 1 rok temu / Wojciech
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.