DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak zwykle generalizujecie. Mike Pence stara się być uczniem Jezusa. Nie jest idealny jak każdy.
11 miesięcy temu / Second
 
@Second Amerkanie wogóle nie nie musieli i nie muszą Polski atakować wystarczy przepuścić ich przez machinę wojenną z kimś innym a w odpowiednim momenci wkroczyć jak liberator. W drugim pokoleniu propagandowo pokaże się młodym sen o bogatej ameryce a upodleni przez koszmar wojny i zdewastowani ekonomicznie ochoczo popłyną do ameryki by tam ciężko pracować aż do śmierci. Ta sztuczka działa nie tylko względem polaków ale wobec innych takż. Cała ameryka środkowa od Meksyku po Gwatemalę została tak zaorana, Filipiny i teraz bliski wschód. Polecam dokładniejsze studia histori USA od początku XIX i jaki model państwa wybrali i jakie były przyczyny i cele militarne tego powstającego imperium a zrozumiesz o czym piszę.
11 miesięcy temu / Krzysiek
 
poboznemu Pencowi proponuję refleksję nad Dekalogiem a zwłaszcza: NIE KRADNIJ, NIE ZABIJAJ NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BIŹNIEMU SWEMU!
11 miesięcy temu / wiara
 
Czy aby mówi prawdę? Jeśli tak, może dla USA jest jeszcze jakaś szansa, a co za tym idzie i dla świata. Jednak trudno uwierzyć politykowi.
11 miesięcy temu / ?
 
USA mają tylko 200 lat, są tworem masońskim, dolar przedstawia piramidę nwo, Polacy zostali tam wypchnieci z Polski przez masońskie wojny światowe i rewolucje, jako para-niewolnicy budowali USA. Mają swój honor więc milczą na ten temat. Dalej przeważnie sprzatają "domki" bogatych żydow albo likwidują azbest z narażenie własnego życia.
11 miesięcy temu / czytelnik
 
Gdyby to co mówi było prawdą! A przecierz kłamie, patrząc ludziom prosto w oczy. Obcięli finansowanie dla organizacji aborcyjych? A kto podpisal i poparł w senacie ustawę , która zapewnia ukryte wielomilionowe wsparcie m.innymi dla Planned Parenthood? To bajeczki dla naiwnych.
11 miesięcy temu / 123
 
Ile razy Amerykanie atakowali Polskę? A ilu Polaków znalazło swój dom, azyl w Ameryce? A teraz te same pytania odnośnie Rosji. Syberia się nie liczy.
11 miesięcy temu / Second
 
ile razy jeszcze będziemy się nabierać na czułe słówka ? Państwo , które wysyła wojsko w każdy zakątek świata , 3 000 ludzi rozwalonych przez drony rocznie. Facet łże.
11 miesięcy temu / Pejot
 
falsz i obluda pusta mowa/Prawo Boze jest wlasciwym drogowskazem zycia ,psalm 1.szczensliwy czloiek, ktory nie idzie za rado wystempnych.Nie wchodzina droge grzesznikow i nie siada w krengu szydercow
11 miesięcy temu / jacwing
 
Mike Pence urodził się w rodzine katolickiej. Porzucił katolicyzm dla amerykańskiego ewangelikanizmu to znaczy nowoczesnego purytanizmu. To heretyk który przed pięciu laty wołał z podobnej mównicy że wiara i cele USA są takie same jak Izraela. Nie sądzę żeby się tylko do syjonistów umizgiwał przecież on sam stał się syjonistą. Dla takich istnienie Izraela jest za każdą cenę nawet jeśl trzeba by niewinny naród oskarżyć o holokaust a jego państwo wydrenować z jego zasobów na pokolenia by opłacić utrzymanie Izraelowi.
11 miesięcy temu / Krzysiek
 
Większość komentarzy obrzucajacych wiceprezydenta USA epitetami siedliska wszelkiego zła jak żywo przypomina propagande komunizmu sowieckiego lat 70tych
11 miesięcy temu / Pamiętliwy
 
Spoko gość. Lubię go nawet bardziej niż Trumpa.
11 miesięcy temu / chisora
 
To był żłośliwy komentarz - Czysta złośliwość. Biały Dom jest za aborcją na czele z Donaldem. Cyniczne słowa.
11 miesięcy temu / Man
 
Niech To Bóg błogosławi.
11 miesięcy temu / Second
 
Michale Pence wróć do Rzymu, wróć do Tradycji, wróć do Pana Boga realnie obecnego w Najświętszym Sakramencie!
11 miesięcy temu / bvr
 
Czy "wolność religijna" a'la Pence obejmuje satanizm? Epatowanie i promocje homoseksualizmu? Marsze homoseksualnej nierówności? Niech zabierze że sobą Mosbacher i Azari jak już będzie wyjeżdżał do swojego "wolnego religijnie kraju"
11 miesięcy temu / k
 
W ramach wolności religijnej kwitnie kult szatana.
11 miesięcy temu / Antymodernista
 
W czasie przemówienia przed absolwentami akademii wojskowej w West Point wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence otwartym tekstem powiedział, że przyszła elita wojskowa będzie walczyć z połową świata. Jako prawdopodobne punkty konfliktu zbrojnego polityk wymienił Irak, Rosję, Europę i Bliski Wschód. Pence zapewnił przyszłych wojskowych, iż w tym niełatwym zadaniu będą mieli wsparcie państwa i prezydenta. Białogłowy baranek pokoju. Prolajfer i obrońca amerykańskich wartości. Myslałby kto!
11 miesięcy temu / Ana
 
Warto podkreślić że ten człowiek porzucił kościół katolicki i został protestanem. Bardzo podkreślić.
11 miesięcy temu / Xyz
 
Mike Pence jest tzw. nowonarodzonym. Pewnie idealny nie jest, ale niech mu Bóg błogosławi.
11 miesięcy temu / Second
 
Brawo Mike Pence. Dobrze, że przyjedzie do Warszawy!
11 miesięcy temu / Ala
 
Jaki jest jego stosunek do 447 i planowanej 3 wojny światowej ?
11 miesięcy temu / oprócz tego
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.