DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

USA: propagowanie gender i tolerancji wobec LGBT zwiększa liczbę osób z zaburzeniami seksualnymi

USA: propagowanie gender i tolerancji wobec LGBT zwiększa liczbę osób z zaburzeniami seksualnymi
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM

Jak bardzo szkodliwa jest wdzierająca się do przestrzeni publicznej i szkół ideologia gender, dowodzą najnowsze badania przeprowadzone przez same organizacje homoseksualistów. Analiza opublikowana przez stowarzyszenie Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD) wskazuje, że w Stanach Zjednoczonych wzrosła – w porównaniu z poprzednimi pokoleniami – liczba młodych ludzi identyfikujących się jako osoby LGBT.

 

Zjawiska takiego nie obserwowano w poprzednich pokoleniach, stąd wniosek, że na upowszechnienie dewiacyjnych zachowań seksualnych wpływa propagowanie homoseksualnego stylu życia w mediach, w szkole i w przestrzeni publicznej.

 

Wyniki badania zatytułowanego „Przyspieszenie akceptacji” głosi, że „millenalsi (czyli osoby w wieku 18-34 lat) są znacznie bardziej skłonni do identyfikowania się jako LGBTQ w przeciwieństwie do poprzednich pokoleń. W szczególności są oni dwukrotnie bardziej skłonni (20 proc. w porównaniu z 7 proc.), aby określać się mianem LGBTQ niż pokolenie baby boom-u (osoby mające obecnie 52-71 lat)”. W przypadku nieco młodszego od baby boom-u pokolenia X (ludzie w wieku 35-51 lat) zanotowano już nieco większe prawdopodobieństwo identyfikowania się z homo- czy transseksualizmem (12 proc. w porównaniu z 20 proc. millenalsów).

 

Badanie wykazało także, że 12 proc. millenalsów określa się mianem osób transseksualnych lub nie zgadza się z płcią biologiczną, to znaczy mężczyźni nie akceptują, że są mężczyznami, a kobiety nie akceptują bycia kobietami. Dla porównania – twierdziło tak 6 proc. osób z pokolenia X.

 

Pomimo faktu, że działacze LGBTQ przekonują o nieszkodliwości teorii gender, statystyki ujawniają, że popieranie tej ideologii w imię „akceptacji”, „tolerancji” czy wprowadzania jej do szkół pod pretekstem zwalczania „uprzedzeń” i „dyskryminacji”, ma drastyczny wpływ na społeczeństwo – zauważa australijska organizacja broniąca małżeństwa Marriage Alliance.

 

Chociaż aktywiści homoseksualni stanowią niewielką mniejszość, ich głos rezonuje – dzięki mediom, celebrytom i politykom – w całym społeczeństwie. Upowszechniany homoseksualny styl życia sprawia, że więcej dzieci zaczyna identyfikować się z tą ideologią i kwestionować własną płeć biologiczną.

 

Jak zauważa dziennikarka „Blaze”, Sarah Gonzalez, społeczność LGBTQ jest świadoma swojego wpływu na kulturę, o czym wspomina w raporcie: „Ponieważ wzrosła akceptacja dla osób LGBTQ, wzrosła także liczba młodych ludzi, którzy identyfikują się jako LGBTQ”.

 

Samcołożnicza organizacja GLAAD, komentując zachodzące zmiany wskazuje, że dokonuje się „rewolucja tożsamości płciowej”. Zauważono także, że dzięki upowszechnieniu ideologii gender, wzrosło „zamieszanie” wśród większej liczby osób, zwłaszcza młodych. GLAAD zapowiedziała, że nie zrezygnuje z promocji ideologii gender, dopóki nie pojawi się pełna akceptacja dla dewiacyjnych zachowań seksualnych.

 

Australia, by bronić się przed szerzeniem sodomii, niedawno usunęła z programów szkolnych teorię gender, głownie dzięki sprzeciwowi rodziców.

 

Ankietę GLAAD przeprowadzono telefonicznie w USA na grupie 2037 osób dorosłych w listopadzie ubiegłego roku.

 


Źródło: marriagealliance.com.au

AS
 


DATA: 2017-04-20 14:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Genederyzacja? Trzecia płeć? CO TO JEST? Ale wiecie, co? Mi również trudno jest zdefiniować moją tożsamość. Prawdę mówiąc, coraz częściej czuję się małpą. Nie jestem jedynym z takim problemem. Bardzo proszę o stworzenie toalet z lianą tudzież gałęzią, bo mogę się załatwiać tylko zwisając z takowej. Proszę przy okazji o uwzględnienie też potrzeb mego znajomego, który czując się kotem wymaga w publicznych toaletach stosownej kuwety.
ponad 1 rok temu / Tomek
 
Dobry przyklad Australii! Precz z gender. Precz z szyderstwem!
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Co w tym dziwnego, że celowe rozsiewanie zarazków powoduje wzrost zachorowań?
ponad 1 rok temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.