DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

USA: porażający raport na temat homoseksualistów i przenoszonych przez nich chorób

USA: porażający raport na temat homoseksualistów i przenoszonych przez nich chorób
fot.EM/SU / FORUM
#WIRUS HIV    #CDC    #MŁODZIEŻ    #ZARAŻENI    #BISEKSUALIŚCI    #HOMOSEKSUALIŚCI    #GEJE    #AIDS    #USA    #RAPORT    #CHOROBY PŁCIOWE    #DZIECI

Nastoletni chłopcy i młodzi mężczyźni w wieku od 13 do 24 lat są głównymi ofiarami szkodliwego dla zdrowia „homoseksualnego stylu życia” – donosi amerykańska agenda Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Wśród chłopców i mężczyzn w wieku od 13 do 24 lat mieszkających w Stanach Zjednoczonych odnotowuje się aż 9 na 10 nowych przypadków zachorowań na wirusa HIV!

 

25 kwietnia CDC opublikowała raport wskazujący po raz kolejny, że homoseksualne relacje stanowią ekstremalne zagrożenie dla zdrowia. Agencja podaje: „Mężczyźni homoseksualni i biseksualni w wieku od 13 do 24 lat stanowili 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej i 27 procent nowych diagnoz wśród gejów i biseksualistów w ogóle”.

 

Dalej dodano, że „homo- i biseksualiści oraz inni mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami (MSM) stanowili około 2 procent populacji i aż 55 procent wszystkich osób żyjących z HIV w Stanach Zjednoczonych”.

 

„Od 2005 do 2014 roku w Stanach Zjednoczonych liczba przypadków nowych zakażeń HIV zmniejszyła się o 19 procent, ale wzrosła o 6 procent wśród homo- i biseksualistów”.

 

Agencja wyjaśniła, że „seks analny jest najbardziej ryzykownym rodzajem kontaktów seksualnych jeśli chodzi o zakażenie wirusem HIV”.

 

Dr Michelle Cretella, prezes Amerykańskiego Kolegium Pediatrycznego (ACPeds) ubolewa, że zbyt często ze względu na „poprawność polityczną” nie zezwala się medykom wskazywać, iż homoseksualizm niesie ze sobą ogromne zagrożenie dla zdrowia.

 

- CDC donosi, że mężczyźni, którzy mają seks z mężczyznami (MSM) stanowią tylko 2 procent populacji, ale homo- i biseksualiści w wieku od 13 do 24 lat stanowią 92 procent nowych diagnoz HIV wśród wszystkich mężczyzn w swojej grupie wiekowej. To szokujące! Epidemia HIV rozpoczyna się wśród młodych mężczyzn MSM i nie wie o tym najbardziej zagrożona grupa, czyli młodzież LGBT – stwierdziła dr Cretella.

 

- Statystyki te dowodzą, że „wszechobecne wychowanie seksualne”, mające na celu promowanie prezerwatyw wśród młodzieży, nie sprawdziło się - dodała.

 

Teksańska działaczka w obronie rodziny Donna Garner przekonywała z kolei, że uczniowie muszą być poinformowani o ogromnym ryzyku, jakie wiąże się z tzw. homoseksualnym stylem życia, co zniechęci ich do tego „aktywności”. – Jeśli szkoły oferują lekcje wychowania seksualnego, to muszą wyraźnie wskazać na medyczne, psychologiczne i emocjonalne konsekwencje związane z wyborem stylu życia LGBT – tłumaczyła.

 

W raporcie CDC stwierdzono również, że „pod koniec 2013 roku 687 800 homo- i biseksualistów żyło z HIV - 15 procent spośród nich nie zdawało sobie sprawy z zakażenia”, oraz że „większość homo- i biseksualistów jest ponadto narażeni na ryzyko innych chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak kiła, rzeżączka i chlamydia”.

 

O niebezpiecznych praktykach i ich konsekwencjach medycznych dla zdrowia wielokrotnie alarmował amerykański psycholog dr Paul Cameron. Wykonał on szereg analiz porównawczych, opierając się na statystykach medycznych z różnych krajów.

 

Źródło: lifesitenews.com

AS 

Więcej na temat medycznych konsekwencji praktyk homoseksualnych przeczytasz TUTAJ.


DATA: 2017-05-11 07:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

zzz123. U nas nie ma problemu HIV? Skąd te informacje??
ponad 3 lata temu / ollek
 
To zdjęcie jest doskonałą antyreklamą ruchu gejowskiego. Starzy faceci udają dzieci, nie wiem czemu takich uczestników homoseksualiści nie usuwają ze swego grona paradujących. Nie czują niesmaku?
ponad 3 lata temu / Michu.
 
W życiu nie ma przypadków. Są znaki, które ludzie zaczynają częściowo rozumieć długo po fakcie ich zaistnienia. Jak skończą sodomici? Historia uczy, że niczego ich nie uczy. Powtórka z Sodomy i Gomory, do odpowiednio większej potęgi, zbliża się wielkimi krokami - przede wszystkim w USA i Europie zachodniej...
ponad 3 lata temu / wmo
 
Nie widzę powodów do bicia na alarm, tym sposobem z 2% osób o określonej preferencji w szybkim czasie zostanie 1%. Niemniej dane są szokujące.
ponad 3 lata temu / Ja
 
do zzz123 - w Polsce też są nosiciele wirusa HIV, nie należy chować głowy w piasek i niewygodnego tematu zamiatać pod dywan. Wiele osób nawet nie wie, że jest nosicielami tego groźnego wirusa. Niektórzy myślą, że nosicielami są tylko osoby prowadzące bujne życie erotyczne i narkomani. A pomijają możliwość zarażenia w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach stomatologicznych (tam też czystość narzędzi ma dużo do życzenia), ponadto w grupie ryzyka jest również personel medyczny (można niechcący się zakłuć, agresywny pacjent może ranić, rękawica ochronna może pęknąć).
ponad 3 lata temu / L.
 
Przypominam, że o tym samym mówiło WHO.Nawet stworzyło odpowiednie zalecenia dla pederastów. Tak ino napomknąłem, bo zaraz pewnie pojawi się banda trolli albo pożytecznych idiotów twierdząca, że CDC to coś marginalnego. Szach mat.
ponad 3 lata temu / DiceCube5
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.