DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

USA: nowa taktyka ruchu homoseksualnego

USA: nowa taktyka ruchu homoseksualnego
fot. Jayron32 / commons.wikimedia.org, licencja cc

Ruch homoseksualny w Stanach Zjednoczonych zaczął stosować odmienną taktykę. W związku ze sromotną porażką, jaką lobbyści homoseksualni ponieśli próbując zalegalizować „homo-małżeństwa” poprzez zorganizowanie referendów stanowych, teraz przenieśli się do rad miejskich. Wspierający ich przedstawiciele lokalnej władzy mają za zadanie przeforsować rozporządzenia przyznające szereg przywilejów pederastom, lesbijkom, biseksualistom i transwestytom.


Doświadczenia ostatnich lat pokazują, że nie powiódł się manewr zorganizowania referendów stanowych w sprawie legalizacji „homo-małżeństw. Nawet w bardzo liberalnych stanach, np. w Kalifornii i Północnej Karolinie, głosowanie zakończyło się porażką promotorów homoseksualizmu. Obywatele amerykańscy zdecydowanie wypowiedzieli się przeciwko legalizacji sprzecznego z prawem naturalnym tzw. małżeństwa osób tej samej płci. W związku z tym lobbyści wpadli na pomysł, by ideę „homo-małżeństw” i praw pederastów przeforsować na poziomie lokalnym.

 

Wyborcy często nie są świadomi problemów rozstrzyganych pod ich nosem. Większą uwagę przywiązują do kwestii państwowych i narodowych. Lokalnych wyborców interesują sprawy podstawowe: utrzymanie ulic, parków, służb użyteczności publicznej itp. Rzadko spodziewają się, by wątpliwe moralnie kwestie homoseksualnego stylu życia były podnoszone w ich radach miejskich. Ruch homoseksualny stara się wykorzystać tą sytuację, próbując przeforsować antydyskryminacyjne rozporządzenia i uchwały, które mogą mieć wielkie konsekwencje dla kościołów, stowarzyszeń prywatnych i firm.

 

Proponowane uchwały przepisy kwestionują biologiczny podział na płcie. Przykładowo w mieście Salina w stanie Kansas zaproponowano rozporządzenie przyznające status chroniony osobom dyskryminowanym ze względu na „orientację seksualną i tożsamość płciową”. „Orientację seksualną” zdefiniowano jako „rzeczywisty lub zauważalny męski lub żeński heteroseksualizm, homoseksualizm lub biseksualizm, widoczny ze względu na skłonności praktykowane lub wyrażane”. „Tożsamość płciowa” była definiowana jako „posiadanie lub wyrażanie własnego wizerunku lub tożsamości, która nie jest tradycyjnie związana z jakąś płcią”.

 

Takie uchwały będą stanowić ogromne zagrożenie dla wolności Kościoła. Wspólnoty parafialne, posiadające swoje sale przeznaczone na wynajem, nie będą mogły odmówić ich udostępnienia np. pederastom. Tego typu propozycje uchwał nie należą do rzadkości w USA. Skandaliczne akty prawne już zostały przyjęte np. w Nowym Jorku, w Topeka, w uniwersyteckim miasteczku Lawrence, w którym prorodzinni działacze mieli bardzo mało czasu na zorganizowanie opozycji. Podobne rozporządzenia zaproponowano w Salina i Hutchinson, w Wichita i w Pittsburgu.

 

Społeczności w Nebrasce, na Florydzie, w Pensylwanii i Utah stoją przed podobnymi wyzwaniami. Wiele takich uchwał może być nieznanych szerszej opinii publicznej. Najlepszą obroną przed tymi aktami prawnymi jest jak najszybsze ich upublicznienie i sprawne zorganizowanie protestu, słanie petycji, pisanie listów, e-maili i organizowanie pikiet w obronie wiary oraz rodziny. 

 

Źródło: tfp.org

AS


DATA: 2012-05-17 11:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Towarzysze! W miarę postępów rewolucji, walka klas zaostrza się!
ponad 8 lat temu / Włodzimierz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.