DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

USA: Kentucky kolejnym stanem wstrzymującym aborcje

USA: Kentucky kolejnym stanem wstrzymującym aborcje
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (Thorsten Frenzel)

Prokurator Generalny stanu Kentucky, Daniel Cameron na czas epidemii koronawirusa wprowadził nowe zarządzenia w sposobie funkcjoniwania służby zdrowia. Wszystkie kliniki, w tym placówki przeprowadzające aborcję muszą wstrzymać niekonieczne zabiegi medyczne.

 

Mimo wprowadzenia wytycznych w życie, część „klinik” aborcyjnych kontynuowało przeprowadzanie aborcji. Cameron wysłał w tej sprawie specjalne pismo do przewodniczącego Departamentu Zdrowia i Usług Rodzinnych, Erica Friedlandera. „Dostawcy usług aborcyjnych w Kentucky, poprzez kontynuowanie przeprowadzania aborcji nie przestrzegają mojego zakazu dotyczącego zatrzymania niekoniecznych zabiegów medycznych w związku z walką z pandemią COVID-19” – pisze.

 

Wezwał osoby zatrudnione w przemyśle aborcyjnym do złączenia sił z innymi pracownikami służby zdrowia, odkładającymi niepotrzebne zabiegi i pomagającymi we wspólnym wysiłku opieki nad zakażonymi wirusem SARS-CoV-2.

 

Kentucky jest kolejnym stanem zakazującym procederu zabijania nienarodzonych. Zarządzenia mają jednak charakter tymczasowy i po opanowaniu sytuacji najprawdopodobniej wszystko wróci do normy. Dotychczas na takie kroki zdecydowały się władze Ohio, Luizjany, Maryland, Missisipi i Teksasu.

 

Źródło: własne PCh24.pl / lifenews.com

PR

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 


DATA: 2020-03-28 23:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

..zły sam sobie strzela w kolano ? Raczej nie.. ...wszystko mówi , że ta zaraza to jest dopust Boży ..i należe poczekać na jego owoce trwając w Chrystusie i łasce uświęcającej . Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli :
2 miesiące temu / JS
 
W przyszłości pewna liczba ludzi będzie mogła powiedzieć: - "Żyję dzięki pandemii koronawirusa." Paradoks oszalałych czasów. Boże, zmiłuj się nad nami.
2 miesiące temu / Barbara
 
Ale kliniki nie muszą się podporządkować takim zarządzeniom. Prokurator nie ma do tego prawa.
2 miesiące temu / remrotS
 
..zarabianie za mordowanie nienarodzonych jest jedną z wielkich obraz Boga.. mordowanie człowieka który już ma duszę nieśmiertelną.. jest wielka zbrodnią przeciw Bogu i przeciw cywilizacji na planecie Ziemia.. ciało w brzuchu kobiety jest innym ciałem.. nie jest ciałem kobiety która jest już matka.. tak jak ciało tej kobiety jyż matki nie jest ciałem tej kobiety która ją urodziła czyli matki.. istnieje dziecko i istnieje matka.. to dwa ciała dwa organizmy.. nienarodzony człowiek buduje swój organizm jak odczuwa w bezpiecznym miejscu i narodzi się gdy nikt nie będzie mu w tym przeszladzać.. to info do wszystkich mordujących stworzenie Boga.. nie przykładajcie swojej ręki do takich morderstw.. za każde słowo i za każdy czyn każdy człowiek odpowie.. czyny każdego za życia to jego tzw Sąd Ostateczny. HH8HH
2 miesiące temu / ..JuT.MuT.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.