DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

USA: homopropaganda w przemyśle spożywczym. Płatki LGBT dla najmłodszych

USA: homopropaganda w przemyśle spożywczym. Płatki LGBT dla najmłodszych
fot. Evan-Amos [CC0]

Znana amerykańska firma produkująca płatki śniadaniowe dla dzieci wprowadziła na rynek swoje wyroby w opakowaniach z tęczowym napisem „Wszyscy razem” („All together”). Okazją do demonstracyjnego poparcia środowisk LGBT był „Dzień Ducha” („Spirit Day”) zorganizowany jako część kampanii „przeciw zastraszaniu mniejszości seksualnych”.

 

Serwowanie dzieciom na początek dnia śniadania wraz z dyskusją o seksie i problemach LGBT krytykują nie tylko osoby o konserwatywnych poglądach. W społeczeństwach zachodnich tematyka mniejszości seksualnych i promocja LGBT jest obecna już we wszystkich sferach życia – w szkołach, na uniwersytetach i ośrodkach naukowych, imprezach sportowych i artystycznych. Teraz zwolennicy promocji ideologii LGBT postanowili wejść z „tęczowymi produktami” do domów i trafić do najmłodszej grupy wiekowej. Zachętą mają być rysunki maskotki różnych produktów amerykańskiej firmy Kellogg umieszczone razem na opakowaniach, pod napisem „All together” wykonanym z liter w kolorach tęczy.

Tęczowe opakowania wypuszczono na rynek z okazji „Dnia Ducha” („Spirit Day”) przygotowanego przez organizację wspierającą środowiska LGBT – GLAAD. Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD) może liczyć także na finansowe wsparcie ze strony firmy Kellogg. W tym roku na „Dzień Ducha” producent płatków śniadaniowych przeznaczył 50 tys. dolarów na „przeciwdziałanie zastraszaniu i wspieraniu LGBTQ”.

 

Polityka firmy Kellogg nie jest wyjątkiem wśród producentów artykułów śniadaniowych w Stanach Zjednoczonych. Jej konkurencja w branży spożywczej - General Mills – również wspiera aktywistów LGBT. Jedną z organizacji, której pomaga General Mills jest Human Rights Campaign (Kampania na rzecz Praw Człowieka) – duża amerykańska organizacja lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer, licząca 3 mln członków i sympatyków.

 

Źródła: hrc.org / abc11 / highsnobiety.com / Hlavne Spravy / LifeSiteNews / glaad.org
JB


DATA: 2019-10-24 15:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Proponuję czerwono bi... Barwy jako sojosznik wasal Amerykanów.
7 miesięcy temu / To i
 
Czyste zło przemawia w komentarzach, gdzie jest miłość do bliźnich?
7 miesięcy temu / Amelia
 
,,Wszyscy razem''.Duch ekumenizmu dotyka także świecka sferę.
8 miesięcy temu / gl
 
Sodomici ida po dzieci. Nie wiedzą co to intymność - idą deprawować bo to zapewni im "świeże mięsko". Nasze dzieci mają być ich "świeżym mięskiem". Trzeba przypomnieć co mówił Chrystus: "Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza."
8 miesięcy temu / Jot
 
Wystarczy zaapelować do Sanepidu, by nie wydawał zgody na import tego paskudztwa do Polski.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Nie dość, że ogłupia, to jeszcze truje tymi rakotwórczymi barwnikami
8 miesięcy temu / grimm
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.