DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

USA: godny pochówek 2 tys. dzieci po makabrycznym odkryciu w domu aborcjonisty

USA: godny pochówek 2 tys. dzieci po makabrycznym odkryciu w domu aborcjonisty
fot. zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Katolicki episkopat stanu Indiana z posiadanych przez siebie gruntów wydzielił teren, na którym odbędzie się pogrzeb ponad 2 tysięcy ludzkich płodów, przechowywanych w domu zmarłego niedawno aborcjonisty, Ulricha Klopfera. Miejscowy biskup, Kevin Rhoades poinformował, że bezprecedensowy pogrzeb nienarodzonych odbędzie się natychmiast po zakończeniu policyjnego dochodzenia.

 

2246 ciał nienarodzonych dzieci  znaleziono w garażu emerytowanego lekarza znanego z tysięcy przeprowadzonych aborcji. Lekarz zmarł kilka dni temu. Doktor Ulrich Klopfer starannie zabalsamował wszystkie ciała. Na pojemnikach z formaliną znajdowały się tabliczki z datami 2000-2002  Zostały one znalezione przez rodzinę zmarłego. Trudno powiedzieć, jaki był cel jego działań. Prawdopodobnie chodziło o prywatne badania naukowe. Zapewne wkrótce poznamy więcej szczegółów tego makabrycznego odkrycia.

 

Ulrich Klopfer był ordynatorem w aż trzech klinikach aborcyjnych w stanie Indiana. Wszystkie zostały zamknięte w roku 2015 na skutek licznych skarg pacjentów. Rok później, po tym jak Klopfer dokonał zabiegu usunięcia ciąży 13-letnim pacjentkom, został pozbawiony licencji. Lekarz kilka lat temu przyznał, że dokonując aborcji wiele z jego pacjentek nie była znieczulanych. Znieczulenie miały dostawać tylko te kobiety, które… było na to stać.

 

Koszmarne odkrycie w garażu medyka natychmiast zostało wykorzystane politycznie. Pete Buttigieg z Partii Demokratycznej, mer miasteczka gdzie dokonano makabrycznego odkrycia powiedział, że „głęboko przeżył to co się stało, ale ma nadzieję, że tragedia z 2246 nienarodzonymi  w żaden sposób nie może wpłynąć na ograniczanie praw kobiet do aborcji”!

 

Źródło: catholicnewsagency.com

ChS

 

 


DATA: 2019-10-04 14:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

starsze jest bliższe źródła ,nowe pisane na zamówienie Konstantyna
7 miesięcy temu / @Król Artur
 
Gdzie można zobaczyć film Gosnell?
7 miesięcy temu / Nbd
 
Panie Jot polecam panu przeczytanie drugiej części Objawienia, czyli Nowy Testament, a zapewniam że wiele niejasności ST będzie rozwiane. Pozdrawiam i życzę owocnej lektury!
7 miesięcy temu / Król Artur
 
Jeśli odkrycie takiej zbrodni nie budzi serc do pokuty, to cóż może?!
7 miesięcy temu / Klf
 
Król Artur - to ze promuje sie rozwiązłość i sodomię to pełna zgoda. Chciałbym jednak zauważyć że kiedyś nie było żadnych mediów a takie ikony jak Abram prostytuował własną żonę Saraj która przy okazji była jego kuzynką, Izaakzalecal synowi ślub z kuzynką aby uzyskal szczególne błogosławienstwo od Boga, przy okazji to była jego któraś tam już żona czy Jakub po mordzie i uprowadzeniu w niewolę dzieci i kobiet czego dopuścili się jego synowie najbardziej zmartwił się że może ich dosięgnąć sprawiedliwość mieli świetne pomysły zupełnie na bakier z sumieniem. Chyba mieli na wyposażeniu sumienia będąc ludźmi? Czy może wtedy były inne standardy w sensie że prawa boskie zmieniaja się jak wiatr historii powieje? Znaczyłoby to że Pan jest niestabilny emocjonalnie - szczerze w to wątpię.
7 miesięcy temu / Jot
 
Typowo anglosaskie nazwisko. Znowu chory umysł z "rasy panów"?
7 miesięcy temu / Kris
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.