DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

USA: Donald Trump dał sygnał do rozpoczęcia procesu przekazania władzy

USA: Donald Trump dał sygnał do rozpoczęcia procesu przekazania władzy
Fot. BRIAN SNYDER/ Reuters/Forum

Donald Trump poinformował na Twitterze, że ze względu na „najlepszy interes kraju” dał zielone światło przewodniczącej agencji GSA (General Services Administration) do zainicjowania formalnego procesu przekazania władzy ekipie Joe Bidena. Trump nie składa jednak broni i zapowiada dalszą walkę w celu wyjaśnienia domniemanych oszustw wyborczych.

 

„Chcę podziękować Emily Murphy z GSA za jej niezłomne oddanie i lojalność wobec naszego kraju. Była nękana, lżona i grożono jej - i nie chcę, aby to się przytrafiło również jej rodzinie lub jakiemukolwiek pracownikowi agencji (…) Niemniej jednak, doradziłem Emily i jej zespołowi, by czyniła swą powinność, jeśli chodzi o stronę protokolarną i to samo zaleciłem własnemu teamowi” - napisał Donald Trump w obszernym wpisie.

Prezydent Stanów Zjednoczonych nie składa jednak broni i zapowiada dalszą walkę w celu wyjaśnienia nieprawidłowości wyborczych. „Nasza sprawa jest nadal mocna, i wierzę, że podtrzymamy dobrą walkę i zwyciężymy!” - podkreślił.

 

Emily Murphy, dotychczas konsekwentnie odmawiająca uznania wyborczego zwycięstwa Bidena, podkreśliła, że nie widzi już przeszkód, by rozpocząć proces przekazania władzy nowej administracji. Kierowana przez nią agencja obsługi generalnej rządu USA (GSA) uznała, że Joe Biden jest zwycięzcą w wyborach prezydenckich, co oznacza, że można przystąpić formalnie do przekazywania władzy nowej administracji.

 

Źródło: rmf24.pl / tvp.info
PR


DATA: 2020-11-24 08:17
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A jesli Trump dostal klucze Dawida? Adoniasz byl ogloszony królem. Nic z tego. Bóg powołał Salomona. Mam nadzieję, że Trump wygra wybory prezydenckie.
1 miesiąc temu / Second
 
Game Over. M... zrobił swoje, m... może odejść.
2 miesiące temu / gosc
 
Bzdury, zło już dawno przegrało, Zwycięzca jest tylko jeden i to Jezus Chrystus.
2 miesiące temu / do Tom
 
Trump oddaje władzę w USA. I to będzie faktyczny początek końca zachodniej cywilizacji. Niech spoczywa w pokoju. Teraz: cywilizacja śmierci, barbaria do dzieła! Wielki Ucisk ante portas... Katolicy - wszyscy którzy czują się nimi naprawdę - do Różańca! Ratujcie swoje dzieci i wnuki!
2 miesiące temu / Tom Bombadil
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.